fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Emreli w drodze do Warszawy!

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Dziś na swoje konto na Instagramie Elchin Amirov dodał zdjęcie z lotniska z Mahirem Emrelim, gdzie widniał wpis: Are you ready Legia Warszawa? Emreli is coming, czyli Legia czy jesteście gotowi? Emreli nadchodzi. Piłkarz już dziś powinien dotrzeć do Warszawy - jak informuje na Twitterze Tomasz Włodarczyk.

Azerski snajper jest w drodze do stolicy, a z Legią podpisze trzyletni kontrakt. Emreliemu wygasła umowa z Qarabagiem Ağdam, ale mistrz Polski będzie musiał zapłacić piłkarzowi za podpis. Legia ma być dla niego trampoliną do lepszej ligi w ciągu dwóch najbliższych lat.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (78)

+dodaj komentarz
T - 06.06.2021 / 23:27, *.132.221

Ale jeszcze na sam koniec musze sie odniesc do Twoich bzdur, aby Cie uswiadomic, mimo tego ze WYGRALES i ja sie poddaje
Arrive tyczy sie przedmiotow a nie ludzi, taxi arrived, bus arrives, plane etc.... pozdrawiam i jesli faktycznie mieszkasz na wyspach to polecam np weekendowe kursy bezplatne dla obcokrajowcow, wiekszosc koledzow je oferuje

odpowiedz
Krzeszczu - 07.06.2021 / 10:58, *.bredband2.com

@T: Im wiecej mlaskasz tym wiecej sie kompromitujesz. I zadne kursy ci nie pomoga bo po prostu nie potrafisz myslec. A samym tym ze "arrive" odnosi sie tylko przedmiotow rozwaliles mnie totalnie. Dam ci rade, ostatnia, przestan mlaskac i skoncz sie kompromitowac. Masz zero pojecia, nic nie wiesz ale chetnie kozakujesz. Pajazzo.

odpowiedz
Krzeszczu - 07.06.2021 / 16:13, *.bredband2.com

@T: I nie, nie wygralem. Po prostu mialem racje. Bo sie znam. Been there, done that, got the f@cking t-shirt. Ale ty tego i tak nie pojmiesz.

odpowiedz
Wolfik - 05.06.2021 / 23:33, *.mm.pl

Mamy już Uzbeka, reprezentanta Izraela, może będzie Azer. Ciekawe czy dożyję kogoś z Antypodów :).

odpowiedz
Krzeszczu - 05.06.2021 / 23:40, *.bredband2.com

@Wolfik: A ja bym chcial klingona i wookie :-)

odpowiedz
Marian - 05.06.2021 / 22:31, *.play-internet.pl

Leciał przez Białoruś?

odpowiedz
Orlando Sa - 05.06.2021 / 20:58, *.rr.com

Skorża: chcę wytrzeć mariana, gdzie jest papier?!?
Leśny Dziadek: już podaję Mistrzu

odpowiedz
Farme(L) - 05.06.2021 / 19:43, *.virginm.net

No i fajnie... po owocach go poznacie...
Jeszcze 5-6 takich ruchów i może się coś w końcu zacznie dziać w eliminacjach europejskich pucharów.
Dwa pozytywne ruchy tylko dlaczego tak wolno?

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 06.06.2021 / 00:41, *.vectranet.pl

@Farme(L): POPIERAM moze jeszcze ten kolumbijczyk wypali dobrze by bylo wprawdzie w rezerwach chelsea ala zawsze obyty na salonach cos musi miec w sobie jak taki klub zwrocil na niego uwage

odpowiedz
(Levinho) onet. pl0 - 05.06.2021 / 19:40, *.play-internet.pl

Rozumiem, że czekamy na ten transfer od dłuższego czasu, ale ten wykrzyknik w tytule taki sobie..

odpowiedz
H..K..S - 05.06.2021 / 19:38, *.play-internet.pl

Zastanawiam się czym Panowie się podniecacie.Dla mnie nazwisko nie robi wrażenia.Zaraz złapie kontuzję i po temacie.Skoro Legii nie stać na dobrych piłkarzy,to może niech zacznie promować młodzież.Każdy ,, profesjonalista,,w polskiej lidze się odbuduje bo tutaj nawet jak przegrasz że stalá Mielec czy Podbeskidziem nikt ci pensji nie zabierze.Tylko z młodych piłkarzy można stworzyć mocny klub.

odpowiedz
HAHAHA... - 05.06.2021 / 20:44, *.rr.com

@H..K..S: BUHAHAHA...

odpowiedz
Jeee , Łi ar rediiii ! Heloł ! - 05.06.2021 / 21:23, *.tpnet.pl

@HAHAHA...: H..K..S ma trochę racji : Po pierwsze - młodzież nasza powinna grać i się rozwijać , a po drugie , Emreli podobno jest dobry , okej . Jednak jak słyszę , że jesteśmy dla niego trampoliną , to mnie ... Ale mimo to czekamy - i spoko , cieszę się .

odpowiedz
Kaśka - 05.06.2021 / 19:20, *.vectranet.pl

Na rowerze jedzie,że jeszcze go nie ma?

odpowiedz
Krzeszczu - 05.06.2021 / 20:36, *.bredband2.com

@Kaśka: Moze jak Chuck Norris, czyli "w drodze", Missing in Action ...

odpowiedz
PLBBOY - 05.06.2021 / 18:52, *.rr.com

Znając życie jeszcze wiele może się wydarzyć do podpisania kontraktu. Miejmy nadzieję, że podpisze i będzie się spisywał tak jak Tomek.

odpowiedz
SEBO(L) - 05.06.2021 / 18:51, *.chello.pl

7 godzin minęło,więc doleciał, czy wylądował w pi.du ??

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.06.2021 / 20:03, *.petrotel.pl

@SEBO(L): Samolot zatrzymano na Białorusi. Będzie grał w Dynamo Mińsk w przyszłym sezonie. Pewne info.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.06.2021 / 20:14, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: mój mistrzu

odpowiedz
SEBO(L) - 05.06.2021 / 20:21, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe: ale... coś masz do przekazania,czy chciałeś tylko "błysnąć"...?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.06.2021 / 20:23, *.petrotel.pl

@Leśny Dziadek: wypad

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.06.2021 / 20:28, *.petrotel.pl

@SEBO(L): taki żarcik niewinny

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.06.2021 / 20:30, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: Ja tego kolego nie napisałem. Orlando próbuje nas rozklepac, nie dajmy się.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 05.06.2021 / 20:48, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: lekarze mówią o tym choroba dwubiegunowa....
można to leczyć - szukaj kliniki w poznaniu

odpowiedz
Warrior - 05.06.2021 / 17:33, *.plus.pl

Ja bym wolał Mioduski wyjeżdża z Warszawy i to razem z kucharskim

odpowiedz
jax - 05.06.2021 / 19:15, *.t-mobile.pl

@Warrior: i Legia walczy o utrzymanie

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.06.2021 / 21:30, *.petrotel.pl

@jax: to lepsze niż 4 liga po bankructwie klubu.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 05.06.2021 / 17:31, *.plus.pl

Niech przyjedzie najpierw a potem się zobaczy...

odpowiedz
Orlando Sa - 05.06.2021 / 17:20, *.centertel.pl

Kolejny NEWS...
LEŚNY DZIADEK razem z babką w drodze do Posrania...
bedzie pomagał Skorży i wymieniał papier w toaletach

odpowiedz
Do Autora - 05.06.2021 / 16:44, *.virginm.net

Come along to nadchodzi, coming to jedzie/w drodze jest ;)

odpowiedz
Krzeszczu - 05.06.2021 / 16:49, *.bredband2.com

@Do Autora: Akurat w tym przypadku autor ma racje, bo chodzi o caly kontekst a nie oddzielne tlumaczenie jednego slowa. googletranslate?

odpowiedz
Krzeszczu - 05.06.2021 / 16:50, *.bredband2.com

@Do Autora: Na dodatek "come along" to bardziej "chodz ze mna"/"chodz razem". Wiec tej twoj translator daje dööpy na calosci. Wogole masz zero pojecia wiec chyba juz nie bede tracil czasu.

odpowiedz
T - 05.06.2021 / 20:24, *.132.221

@Krzeszczu: hahahaha wez sie czlowieku doksztalc bo sie blaznisz.... w obu swoich wpisach.....come along chod ze mna hahahaha,to gdy anglik mowi Children came along to znaczy ze dzieci poszly ze mna czy ze dzieci nadeszly/pojawily sie w jego zyciu Szerloku? Hahaha

odpowiedz
T - 05.06.2021 / 20:27, *.132.221

@Krzeszczu: zapewne chodzilo Ci o Come with me/Come togheter....faktycznie szkoda czasu na polemike z Toba, wez sie czlowieku dojsztalc bo sie blaznisz, masz brytyjskie ip a w ogole podstaw tego jezyka nie ogarniasz hahaha to raczej ty odstaw translator bo ja go nawet nie uzylem, to sa pidstawy szkoly podstowej

odpowiedz
Krzeszczu - 05.06.2021 / 20:37, *.bredband2.com

@T: wlasnie sam sie zblazniles. podwojnie. Znasz sie na jezykach jak hitler na demokracji.

odpowiedz
Te poliglota w ogole piszy osobno - 05.06.2021 / 21:19, *.as13285.net

@Krzeszczu:

odpowiedz
T - 05.06.2021 / 23:21, *.132.221

@Krzeszczu: co ma hitler do znajomosci jezyka angielskiego, nie znasz podstawowych wyrazen i taki jest fakt kolego..
Come along Emreli, tak piwonno byc jesli chcesz przetlumaczyc Nadchodzi Emreli, a w czasie terazniejszym Emreli is coming to Emreli jedzie/jest w drodze. Albo gdy chcesz wyrazic przyszlosc np jutro albo za tydzuen to tez jest Emreli is coming (tomorrow, in 2 weeks, etc).... gosciu to sa podstawy jezyka angielskiego nauczane w szkole podstawowej, a Ty mi zarzucasz google translator i blazenade, blagam nie odpisuj bo sie pograzasz,tymbardziej jesli masz brytyjski numer ip bo tam mieszkasz.....me no speak no english (pewnie wedlug ciebie tak sie mowi I don't speak english) hahaha

odpowiedz
Krzeszczu - 05.06.2021 / 23:33, *.bredband2.com

@T: Im wiecej klapiesz tym wiekszego pajaca robisz z siebie. E nadchodzi to E is arriving/E arrives. Come along E znaczy chodz ze mna E. A ze nie pojales wczesniejszego mojego porownania to swiadczy to tylko o tym, i udowadnia, ze jestes przedstawicielem tej grupy spoleczenstwa ktorej iloraz IQ nie przekracza numeru buta. Jakakolwiek dyskusja na temat jezykow obcych z toba ma tyle samo sensu co hodowla wielbladow w szwecji.

odpowiedz
Krzeszczu - 05.06.2021 / 23:42, *.bredband2.com

@T: A co do szkoly podstawowej to masz racje, twoje IQ tam pasuje, co najwyzej 6a klasa.

odpowiedz
T - 06.06.2021 / 23:24, *.132.221

@Krzeszczu: bosheeeeeeeeeee.....ok ja sie poddaje, WYGRALES! ;)

odpowiedz
Arek - 05.06.2021 / 15:26, *.tpnet.pl

Ojej! A chyba w czwartek, jakiś "experto" pisał, że już jest w Mehelen hehe. Tak swoją drogą, moglibyście przestać jęczeć. Niech najpierw podpisze, coś zagra.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 05.06.2021 / 20:50, *.vectranet.pl

@Arek: Ja pisałem, takie były info, że albo Legia albo Mechelen....Tym bardziej cieszy, ze wybrała Nas. Żeby jeszcze tego Chorwata Mijo Caktaš się udało i obrońcę jakiegoś... reszte utrzymać i moze coś się uda ugrać w Europie...

odpowiedz
Arek - 05.06.2021 / 23:55, *.tpnet.pl

@Trener Bramkarzy: byćmoże, że Ty, nie pamiętam dokładnie. W każdym razie tak to napisałeś, jakby na bank już ich wybrał. A Caktas? pewnie, że by się przydał.

odpowiedz
Yeti - 05.06.2021 / 15:08, *.play-internet.pl

Kogo obchodzi jakiś Emreli. Radomiak w Ekstraklasie, to jest news! Idę w melanż!

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 05.06.2021 / 15:13, *.plus.pl

@Yeti: dwie świetne informacje jednego dnia. Pijemy podwójnie;)

odpowiedz
chrisSiekierki - 05.06.2021 / 15:49, *.play-internet.pl

@Yeti: Jeszcze nie jest. Punkty muszą stracić Tychy

odpowiedz
Yeti - 05.06.2021 / 16:43, *.play-internet.pl

@chrisSiekierki: Aj tam aj tam mozemy już świętować. Otwieram wino 400 zł za butle. Dobry rocznik.

odpowiedz
HAHAHA... - 05.06.2021 / 18:36, *.rr.com

@Yeti: Radomiak w Extraklasie na jeden sezon :)

odpowiedz
Hugon - 05.06.2021 / 23:23, *.vectranet.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Jeszcze dziewczyny z Sosnowca zdobyły Puchar Polski ,to potrójnie.

odpowiedz
Pawciu - 05.06.2021 / 14:58, *.net.pl

Po wpisie widsc ze pewnosci siebie mu nie brakuje- oby sie nie okszal drugim Ojamma

odpowiedz
Rollo - 05.06.2021 / 14:47, *.play-internet.pl

No i to jest news. Oby podpisal. Swierczoka jeszcze. I liga nasza.

odpowiedz
Krzeszczu - 05.06.2021 / 14:25, *.bredband2.com

Zaden zawodnik czy inny pilkarzyna nigdy nie bedzie wiekszy od klubu. Zaden. Wiec to twoje "Are you ready Legia Warszawa? Emreli is coming" wsadz sobie gleboko w dööpe galactico zasrany.

odpowiedz
grzesiek - 05.06.2021 / 15:01, *.centertel.pl

@Krzeszczu: haha dokladnie. Ale z drugiej strony dobrze ze jest pewny siebie

odpowiedz
Kibolek - 05.06.2021 / 13:56, *.telefonica.de

MIODUSKI w drodze do rodzimego Izraela umówiony na obiad z kulczykiem

odpowiedz
tomcio paluch - 05.06.2021 / 13:52, *.vectranet.pl

uwierzę jak zobaczę koparki

odpowiedz
Łysy - 05.06.2021 / 13:25, *.centertel.pl

Jeszcze Świerszczoka.

odpowiedz
Obcy - 05.06.2021 / 13:11, *.t-mobile.pl

A może to drugi Nikolić. Przyda się. Pekhart o ile zostanie nie powtórzy takiego sezonu. Kim tu wojować w Europie.

odpowiedz
Pacz - 05.06.2021 / 14:41, *.t-mobile.pl

@Obcy: Pamiętajmy, że będziemy grać na trzech frontach: eliminacje europejskie, liga i puchar. Mecze będą co parę dni, więc musimy mieć solidnych zmienników na każdą pozycję. Transfery jakie są, takie są, nikt z nas nie ma na nie wpływu, możemy tylko trzymać kciuki za drużynę.

odpowiedz
Kazek82 - 05.06.2021 / 13:05, *.co.uk

Welcome in legia Warsaw
And goodbye Thomas pekhart

odpowiedz
Guthrie - 05.06.2021 / 13:14, *.chello.pl

@Kazek82 :
We use correctly - "welcome" to in English

odpowiedz
grzesiek - 05.06.2021 / 15:50, *.centertel.pl

@Guthrie: potwierdzam

odpowiedz
KLanik - 05.06.2021 / 13:00, *.chello.pl

Azerowie, żydki i kto jeszcze? Pozbyć się Wszołka i innych to trzeba mieć we łbie siano.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 05.06.2021 / 13:34, *.centertel.pl

@KLanik: słusznie prawisz.
zacząłbym od pozbycia się kilku glupich kibicow z Tobą na czele...

odpowiedz
quad74 - 05.06.2021 / 14:27, *.chello.pl

@KLanik: Dla ścisłości: J.A. Hanna nie jest Żydem, choć ma obywatelstwo Izraela.

odpowiedz
Franco - 05.06.2021 / 14:45, *.plus.pl

@quad74: wazne ze nie niemiec...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.06.2021 / 15:29, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: Pisząc to, patrzysz w lustro i wszystko się zgadza.

odpowiedz
Kibolek - 05.06.2021 / 16:16, *.telefonica.de

@Or(L)ando Sa: chyba byłeś dzisiaj na drugiej dawce pajacu telewizyjny

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 05.06.2021 / 17:17, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Ciebie również...
nie płaczesz już za Wszolkiem czy za innym Ojamą?
Dziadek ma hemoroidy i mu wiecznie źle...
weź zistan kibicem łacha wtedy kimple po szalu poczęstują Cię maścią na ból d..y - maja spory zapas...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.06.2021 / 18:28, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: Kimpli to ty masz, paczatato:))

odpowiedz
quad74 - 05.06.2021 / 20:15, *.chello.pl

@Franco: Jest pół-Niemcem :)

odpowiedz
Ktoś - 05.06.2021 / 12:54, *.t-mobile.pl

Te gbury z komentarzy nigdy nie widzą pozytywów, nawet nie dadzą mu szansy zagrać pierwszego meczu, co kolwiek. Już mówią że słaby transfer. Może dajmy mu szansę?

odpowiedz
skad ten optynizm lodu trochę - 05.06.2021 / 12:49, *.play-internet.pl

piłkarze z jego regionów rzadko odpalaja w Europie przeważnie to kasztany , jak za darmo przychodzi? on ładną sume przytuli za podpis

odpowiedz
Janusz - 05.06.2021 / 16:48, *.virginm.net

@skad ten optynizm lodu trochę: nie zapominaj kto wrzucil na nos Januszowi w Moskwie w 2011 przy bramce na 2-3 ;);) Janusz Gol ale aleeee

odpowiedz
SEBO(L) - 05.06.2021 / 12:26, *.chello.pl

Zbawca naszego,klubowego futbolu nadlatuje! Nie zdziwię się, gdy w ostatniej chwili coś się wysypie...
Z drugiej strony to kolejny transfer z przeznaczeniem na handel. O ile trzeba liczyć na wpływy z transferów, o tyle tu będzie ciągła i nieskończona budowa drużyny.
Z kolei coraz bardziej egzotyczne kierunki przybyłych gości- Azerbejdżan, Albania, Uzbekistan... to oryginalny trend,badzo zagadkowy w wartości piłkarskie,nie pozwalający poważnie myśleć o sukcesach,mając na uwadze ewentualne odejścia Pekharta, Mladenovicia,Juranovicia.

odpowiedz
"niepozwalający"... - 05.06.2021 / 18:44, *.chello.pl

@SEBO(L):

odpowiedz
Bartek - 05.06.2021 / 12:10, *.123.240

Na papierze wygląda na fajny ruch. Przychodzi za darmo, pogra 2-3 lata, pójdzie za 3-5 mln euro i (oby) pomoże Legii zarobić na arenie międzynarodowej.

odpowiedz
Polak - 05.06.2021 / 12:06, *.centertel.pl

Pożyjemy zobaczymy.

odpowiedz
krytynant_zawodowiec - 05.06.2021 / 13:20, *.vectranet.pl

@Polak : dokładnie :), nie ma co oceniac przed tym jak zacznie grac

odpowiedz