Rafael Lopes - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Popołudnie z Lopesem, ale bez Jędrzejczyka

Woytek, źródło: Legionisci.com

W drugim poniedziałkowym treningu, podobnie jak w porannym, uczestniczyło 16 zawodników. Zabrakło Artura Jędrzejczyka, który jako jeden z najbardziej eksploatowanych graczy wiosną, otrzymał kilka dni dodatkowego wolnego. Niemal prosto z samolotu dołączył natomiast Rafael Lopes, ale Portugalczyk miał indywidualny trening wprowadzający. Nadal nieobecny był Ernest Muci.

Zajęcia rozpoczęły się od rozgrzewki prowadzonej przez Radosława Gwiazdę. Z boku wszystko nadzorował nowy szef przygotowania fizycznego Zbigniew Jastrzębski.

Następnie ćwiczeniami z piłkami kierował Przemysław Małecki. Legioniści grali na skróconym polu na małe brameczki. Po ok 80 minutach zajęcia się zakończyły. Wtorkowe treningi zaplanowano na godzinę 10 i 15.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Ja85 - 08.06.2021 / 07:27, *.vectranet.pl

Zawsze jak czytam forum to mam wrażenie że tutaj sami specjaliści od treningu. Aż dziwne że mając taka wiedzę o treningach nie zostaliście trenerami. I hejterzy chciałem powiedzieć że w czasach Deyny czy Piszą i Podbroznego wcale nie trenowało się więcej . Bieganie kilometrów bez sensu godzinami nie spowoduje, że potem w meczu strzelisz bramkę.

odpowiedz
SEBO(L) - 08.06.2021 / 12:52, *.centertel.pl

@Ja85: A Ty oglądałeś Legię Pisza i Podbrożnego? Ale tak na żywo,nie urywki w Internecie? To wiedz,że o i chociaż umieli grać w piłkę, i kwestią nie było "czy",a ile wygrają. A czy obecną,a nawet obecnie byłą ekipę,zapytamy tak? W poprzednim sezonie kolka meczów wyszło,reszta to przepychanie zwycięstw. A tamci chociaż potrafili i grać, i pić. Obecni są...W obu kwestiach nieobecni...

odpowiedz
L - 08.06.2021 / 14:14, *.tpnet.pl

@Ja85: Przeczytaj sobie wypowiedzi byłych piłkarzy Legii o tym jak kiedyś lata 90, pocztek 2000) trenowali a nie głupoty piszesz.

odpowiedz
Krzeszczu - 08.06.2021 / 14:42, *.bredband2.com

@Ja85: A teraz kazdy "mlody" ktory wyjezdza na zachod jest w szoku ze tam tak ciezko trenuja, po treningachpo-meczowych zygaja, a po kilku miesiacach 8 na 10 wraca z podkulonym ogonem bo sobie nie daja rady. Za ostro. A tobie sie podoba ze u nas odpyeerdol i siatkonoga. A i to graniczy z przemeczeniem.

odpowiedz
olew - 08.06.2021 / 00:20, *.vectranet.pl

Brawo Legia ! Walczcie i wygrywajcie ! LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
(L) uz - 08.06.2021 / 00:17, *.inetia.pl

Wszystkim dać dodatkowe wolne i niech już mnie nie wk....ją. Wszystkich wysłać na grzyby albo na ryby. Albo na inne wakacje . Jak który woli. Już widzę wyniki w lipcu i sierpniu. Takiego rozpi....ju to chyba nie pamiętam. A kibicuję od końca lat 60-tych.

odpowiedz
SEBO(L) - 07.06.2021 / 22:55, *.chello.pl

Nie no,ku.wa,napijmy się... Spodziewałem się wolnego dnia we czwartek, no...środę. A tu jeden już po pierwszym treningu dostaje wolne,i to kilka dni. Bramkarz też musi jeszcze odsapnąć. Nie ma ludzi do treningu,kilku nie obiecuje gry w przyszłym sezonie,transfery z jakichś krajów futbolu... wakacyjnego. Szykuje się naprawdę emocjonujący sezon.
Całoroczny Wakacyjny Klub Seniora Legia ma się dobrze. Po raz pierwszy dodam - jeszcze ma się dobrze.

odpowiedz
KibicL - 07.06.2021 / 21:56, *.net.pl

Muci miał za mało czasu żeby dojechać ? No kur A później będzie się błąkał na boisku jak wejdzie w eklapie

odpowiedz
spasiony - 07.06.2021 / 21:44, *.21.3

Rano trening po czym kilka dni wolnego. Murwa jego kac, obudzcie mnie bo to chyba nie dzieje sie naprawde...

odpowiedz