Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kapustka dołączył do drużyny, Emreli dołączy w poniedziałek

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środę drużyna Legii odbyła jeden trening. Zajęcia na boisku poprzedziła 30-minutowa praca w siłowni Legia Training Center. Następnie 18 zawodników stawiło się na boisku. Treningi wznowił Bartosz Kapustka, który otrzymał dodatkowe dwa dni wolne. Nieobecny był natomiast Mahir Emreli, który we wtorek podpisał kontrakt z klubem. Azer do końca tygodnia będzie przechodził rehabilitację związaną z urazem, którego doznał na koniec sezonu w poprzednim klubie.

Zajęciom z boku przyglądał się prezes Dariusz Mioduski. Dziś legioniści skupili się doskonaleniu przyjęcia piłki i podań, a następnie wykonali bardzo dużo dośrodkowań, które kończyły się strzałami na bramkę.

W czwartek rano zaplanowane są zajęcia na siłowni, a po południu zespół stawi się na boisku.

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
magoo - 09.06.2021 / 22:02, *.chello.pl

Na pierwszym zdjęciu to Czesio komentował mecz Polaków, czy walory naszych kopaczy ? ;)

odpowiedz
Krzeszczu - 09.06.2021 / 22:26, *.bredband2.com

@magoo: Chyba raczej: Liga Mistrzow? Mam pomysla!
:-)

odpowiedz
Krzeszczu - 09.06.2021 / 22:30, *.bredband2.com

@magoo: A na drugiej wlasnie sie dowiedzial od duetu Loko i Tapeta ze beda mocne transfery.

odpowiedz
Arek - 09.06.2021 / 16:46, *.tpnet.pl

Zajęciom z boku przyglądał się Dariusz Mioduski.

Ciekaw jestem, co tam wypatrzył. I czy jakieś wnioski wyciągnął. Chociaż obawiam się, że to jest pytanie retoryczne. A może jest tu na tym forum ktoś mądrzejszy ode mnie i jest w stanie udzielić odpowiedzi chociaż na jedno. Byłoby miło.

odpowiedz
Legia Medical Center - 09.06.2021 / 16:26, *.233.53

sie wzbogacila

odpowiedz
magoo - 09.06.2021 / 15:21, *.tpnet.pl

To jak on przeszedł te testy medyczne z urazem ?
Chyba że... Tylko temperaturę mierzyli ;)
Co to za śmichy-chichy się z nas robi ?!?

odpowiedz
Krzeszczu - 09.06.2021 / 15:24, *.bredband2.com

@magoo: nie on pierwszy i na pewno nie ostatni

odpowiedz
magoo - 09.06.2021 / 22:00, *.chello.pl

@Krzeszczu: Licząc od mojego debiutu na Ł3, obserwuję ten zespół od 26, ale takich jaj to nawet struś nie znosi...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.06.2021 / 14:35, *.petrotel.pl

Mahir Emreli Azer do końca tygodnia będzie przechodził rehabilitację związaną z urazem, którego doznał na koniec sezonu w poprzednim klubie.
Buahahaha To dlatego przyszedł. A taką zagwozdkę miałem dlaczego się zgodził. Kolejny do leczenia.

odpowiedz
Krzeszczu - 09.06.2021 / 14:39, *.bredband2.com

@vadisodjidjiaofoe: Kolego, pewnie przypomnisz sobie ze juz 2 tygodnie temu jak ten nius wyszedl, i ze ma kontuzje, to przedstawilem moje zdanie. Za co po raz kolejny oberwalem, bo sie gowno znam, bo to tylko jakis miesien i kilka dni. Tak wiec pozyjemy, zobaczymy :-)
Ale zgadzam sie z Toba, kolejny na rechab i odbudowe. CWKS = Szpital na Peryferiach.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.06.2021 / 14:49, *.petrotel.pl

@Krzeszczu: ciekawe co dolega abu abu? Chociaż on niby grał w reprze, to może jednak zdrowy.

odpowiedz
Masakra, znawcy - 09.06.2021 / 16:46, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: Rehabilitacja się pisze przez samo h!!!!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 09.06.2021 / 17:02, *.bredband2.com

@Masakra, znawcy: No i gitara, dzieki za poprawke, po 30+ latach na obczyznie nie mam prawa do bledu ortograficznego. Qrwa wielkie dzieki.

odpowiedz
JWR - 09.06.2021 / 17:33, *.orange.pl

@vadisodjidjiaofoe: Otóż testy są po to, żeby sprawdzić czy jest kontuzjowany ale też wykazać czy zawodnik nie ma odnawiających się kontuzji. Kwestia tego, że Emreli jest obecnie kontuzjowany była jasna od jakiegoś czasu. Mnie jedynie dziwi czy ten nasz pseudo sztab scoutingowy brał pod uwagę, że jest to dosyć szklany zawodnik. W ciągu 4 sezonów opuścił 30 meczów, czyli to jest w zaokrągleniu jeden sezon gry. W wieku 23 lat tyle opuszczonych meczów to jest bardzo dużo, obawiam się że pod tym względem może to być kolejny Niezgoda-dobry zawodnik ale szklany.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.06.2021 / 18:35, *.petrotel.pl

@JWR: może po prostu byli lepsi od niego. albo wręcz przeciwnie młodzież się ogrywała wobec przewagi qarabachu w lidze. skąd wiesz, że to kontuzje były?

odpowiedz
oLaf - 09.06.2021 / 18:59, *.vectranet.pl

@JWR: słuszna uwaga, nie wiedziałem o tym.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.06.2021 / 19:50, *.petrotel.pl

@vadisodjidjiaofoe: https://www.transfermarkt.pl/mahir-madatov/verletzungen/spieler/255957

odpowiedz
Lester Chwalipięta - 09.06.2021 / 19:54, *.vectranet.pl

@oLaf:

...ale z was "osiedlowe chu^&*(&*pląsy" cytując klasyka

Nie pomyśleliście że ten tydzień to czas na przeprowadzkę do nowego mieszkania i ułożenie sobie życia pod nowego pracodawcę?

NIE! podpisał kontrakt to jeszcze tego samego dnia marszem na trening z Azerskimi kanapkami w reklamówce :)

"jak on przeszedł testy z urazem"
Nie myślałeś że sprawdzali mu serce i czy w dupe nie ładował teścia?

Gość nie zdążył przymierzyć nowej koszulki a już narzekają...


Pamiętam że jak przychodził Niko czy Ofoe też tu wylewaliście pianę - jeden za gruby, drugi z mordy jakiś taki nie nasz :)

Dajcie chłopakowi wejść na boisko, zdążycie mu pojechać - spokojnie!

odpowiedz
Pacan - 10.06.2021 / 00:02, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: a co ma obczyzna do rzeczy jak wszyscy mają słowniczki w urządzeniach? ;P
P.S. Jak napiszę gówno przez u otwarte to mi zmienia na guano, hahaha.

odpowiedz
JWR - 10.06.2021 / 11:33, *.orange.pl

@vadisodjidjiaofoe: Tak, korzystałem z tej tabelki. Właśnie zauważyłem, że niektóre kontuzje się powielają, bez tych powielonych wychodzi 20 meczów straconych i prawie pół roku przerwy. Niezgoda w jego wieku miał nieco wyższe te niechlubne statystyki ale w miarę zbliżone pod względem długości kontuzji ogólnym rozrachunku. Szymański jest w podobnym wieku a nie przyciąga tak kontuzji. Emreli będzie dobrym zakupem na sezon lub dwa. o ile ktoś mu nie wyrządzi krzywdy na boisku. Po dłuższym czasie grania w naszej lidze może robić się coraz bardziej szklany a nasz sztab medyczny i przygotowanie fizyczne nie będzie tego zacierało. Pod żadnym pozorem nie krytykuję Emreliego ale straciłem już nadzieję, że to będzie napastnik na lata. Powinniśmy go sprzedać po sezonie, góra dwóch.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 10.06.2021 / 14:44, *.petrotel.pl

@JWR: Abu Hanna też ma 16 dni. U niego nic się nie dubluje. https://www.transfermarkt.pl/joel-abu-hanna/verletzungen/spieler/267330

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 10.06.2021 / 14:52, *.petrotel.pl

@vadisodjidjiaofoe: 16 meczy

odpowiedz
KP57 - 09.06.2021 / 14:21, *.t-mobile.pl

Slavo67
Uczy się człowiek całe życie i tak z tego "g..no"

odpowiedz
Slavo67 - 09.06.2021 / 13:32, *.plus.pl

No fajnie: przyjęcie, podanie. Takich rzeczy to się uczy w akademii :)

odpowiedz
miłek - 09.06.2021 / 13:21, *.chello.pl

Emreli zakontraktowany z urazem. Teraz będzie się rehabilitował, zamiast trenować z drużyną. To po co te testy medyczne?

odpowiedz