REKLAMA

Pięciobój

Nowacka i Ławrynowicz polecieli na MŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwoje pięcioboistów Legii Warszawa wyleciało do Kairu na Mistrzostwa Świata, które są ostatnią okazją do zapewnienia sobie imiennej przepustki na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Pomimo powołania, do Egiptu nie poleciał Łukasz Gutkowski, który kwalifikację na IO zapewnił sobie sporo wcześniej, a do Igrzysk przygotowuje się w kraju. Do Kairu polecieli m.in. Oktawia Nowacka i Daniel Ławrynowicz.

Kwalifikację na IO w Tokio zapewnią sobie medaliści i medalistki MŚ w Kairze - do rozdysponowania jest więc sześć miejsc. Rywalizacja na MŚ rozpocznie się w czwartek eliminacjami kobiet. Finały zaplanowano na sobotę. Mężczyźni rywalizować będą w eliminacjach w piątek, a ich finały będą miały miejsce w niedzielę. Po weekendzie, na zakończenie MŚ, rywalizować o medale będą sztafety mieszane. Skład sztafety reprezentacji Polski poznamy po startach indywidualnych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.