fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia zainteresowana Lindsayem Rose

Woytek

Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl poinformował, że Legia Warszawa stara się o sprowadzenie Lindsaya Rose z Arisu Saloniki.

29-letni środkowy obrońca ma jeszcze rok ważnego kontraktu i był podstawowym zawodnikiem Arisu w ubiegłym sezonie. Zagrał w sumie w 39 spotkaniach.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Kibolek - 12.06.2021 / 13:14, *.komputersat.pl

Długi są LEGII A zyski MIODUSKIEGO LICHWIARZA. Ciekawe ile czasu jeszcze potrwa tą korpo szurownia

odpowiedz
Gustaf - 12.06.2021 / 08:55, *.centertel.pl

Nawet na reprezentanta Martyniki nas nie stać, więc nie dla psa kiełbasa :(

odpowiedz
cuLt - 12.06.2021 / 01:01, *.151.159

NO KUCHARSKI SZUKA TYLKO PROWIZJI DLA SIEBIE ........ NIE MYŚLI O LEGII!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.06.2021 / 23:31, *.centertel.pl

Rose już prawie. Kluby negocjują kwotę odstępnego. Gość podobno nieźle gra na kobzie, i pali sziszę. Będzie się działo...

odpowiedz
Langil - 11.06.2021 / 21:51, *.com.pl

Był już orzeł z Martyniki, teraz kolejny ciekawy kierunek?

odpowiedz
bizon - 11.06.2021 / 19:23, *.centertel.pl

Po cholerę nam centrum treningowe i prowadzenie szkółki juniorów jak widać, że dla klubu jest to piąte koło u wozu... Pozbywamy się młodziutkiego defensora (Mosór) za darmo, w zamian interesujemy się 29-latkiem z kompletnie egzotycznego kraju. Ktoś rozumie jeszcze taką politykę? Lech zarabia grube miliony na wychowankach, bo nie boją się tam na nich stawiać. Pół obecnej reprezentacji Polski, to byli Poznaniacy... Jest szkolenie, jest jasna wizja dalszego rozwoju, to i są wymierne (finansowe) efekty dla klubu, który stawia na młodzież. Przez moment tak też się działo w Legii, ale to jeszcze za ITI...

odpowiedz
Wolfik - 11.06.2021 / 20:32, *.mm.pl

@bizon: Kolego, Lech nie zarabia tylko Rutki. Efekt jest taki, że nawet mistrzostwa Poznania nie zdobyli. A tacy są młodzi, piękni i bogaci.

Idea piękna, ale nasza młodzież to nie łebki z Ajaxu. Dobrze, że czasami trafiają się tacy Szymański czy Karbownik. Reszta jest zwyczajnie....cienka.

odpowiedz
Tedi - 11.06.2021 / 20:44, *.hawetelekom.pl

@Wolfik: Jest się czym chwalić , Karbownik siedzi na ławie w 4 lidze angielskiej :).

odpowiedz
Paweł - 12.06.2021 / 05:55, *.play-internet.pl

@Tedi: kasa poszła? Poszła. I oto miodowi chodzi. A jak przy okazji będzie Mistrz, to będzie milo

odpowiedz
Trampek - 11.06.2021 / 18:55, *.125.105

Cytat: "Reprezentant Mauritiusu, Lindsay Rose z Arisu Saloniki, znajduje się na liście życzeń Legii – poinformował portal meczyki.pl.". Zapewne , gdyby rzeczywiście trafił do LEGII , byłby prawdopodobnie PIERWSZYM zawodnikiem z Mauritiusu nie tylko w LEGII , ale i w całej e-klapie.

odpowiedz
Stefan1916 - 11.06.2021 / 20:09, *.chello.pl

@Trampek: a Langil to nie był stamtąd?

odpowiedz
Langil - 11.06.2021 / 21:53, *.com.pl

@Stefan1916: nie. Ja byłem z Martyniki.

odpowiedz
Trampek - 12.06.2021 / 00:46, *.125.105

@Stefan1916: Reprezentant Martyniki

odpowiedz
SEBO(L) - 11.06.2021 / 15:06, *.chello.pl

Nie wiem,jakim tokiem myślowym trzeba się kierować (poza zapotrzebowaniem na różne pozycje i możliwościami finansowymi klubu),ale zbierając takich "artystów" z różnych zakątków świata,trzeba zadać sobie pytanie: w jakim języku to całe towarzystwo ma się porozumiewać,i czy aby na pewno wszyscy lub większość dogaduje się po angielsku? No chyba nie. Zarządzający Legią niestety nie wymagają nauki polskiego,choćby w stopniu minimalnym,przez co ten trzeci sort piłkarski traktuje to miejsce,jako miejsce do zarabiania i wyjechania stąd przy pierwszej lepszej okazji. Wyjątkiem bywają kopacze z krajów słowiańskich i Bałkanów, ale oni mają nieco łatwiej z polskim językiem. A klub powinien obligatoryjnie w kontrakt wpisać zapis o nauce języka. Ciężkiego, ale trzeba się szanować. Niech spróbują znaleźć klub w Niemczech i nie uczyć się języka. Jak im pie.dolną po kieszeni,to za tydzień będą nalegać o choćby mini wywiad dla np. klubowej telewizji,żeby pokazać postępy w nauce...

odpowiedz
Rami - 11.06.2021 / 15:54, *.chello.pl

@SEBO(L): tylko,ze ten szrot jak ich nazywasz czesto porozumiewa sie bardzo dobrze po angielsku lub francusku.
Jak chca to sie dogadaja a tak naprawde maja wyrobic automatyzmy i poznac swoj styl gry i poruszania sie.
Oni nie pracuja jako mowcy na debatach tylko pilkarze i nauczenie sie kilku slow na krzyz po angielsku np mine, you, pass to nie jest fizyka kwantowa. Chcemy grac jak na Zachodzie a finanse mamy jak na wschodzie wiec jesli nie poznajdujemy grajkow na promocjach ktorzy pomoga nam chociaz dojsc do fazy grupowej ze 2 lata z rzedu to nigdy nie zarobimy na lepszych/ A jakos zaden powazny sponsor z duza kasa sie nie kwapi zeby wejsc z kapitalem.
Nawet Mioduski wlasciciel pozycza na umowe bo widzi marne szanse

odpowiedz
SEBO(L) - 11.06.2021 / 16:26, *.centertel.pl

@Rami: zazwyczaj po francusku mówią wyłącznie Francuzi, a oni zwyczajowo nie uczą się innego języka. Po angielsku? Zgadzam się. A taki Jakszibojew? Po rosyjsku,i nic więcej. To jak ma dogadać się z resztą ?

odpowiedz
MARCIN83 - 11.06.2021 / 23:42, *.centertel.pl

@SEBO(L): A Rosyjskiego nie rozumiesz? Nie trzeba go się uczyć żeby to skumac.

odpowiedz
SEBO(L) - 12.06.2021 / 05:38, *.chello.pl

@MARCIN83: Ja się dogadam,ale nie gram w Legii,wiesz? Ale Martins, Luqi,czy jakiś Hanna nie bardzo pogadają z nim zapewne...

odpowiedz
Juri - 11.06.2021 / 13:53, *.centertel.pl

Nie znam typa. Mauritius to wysoki poziom reprezentuje?

odpowiedz
Wolfik - 11.06.2021 / 20:34, *.mm.pl

@Juri: Kolego....toż to tuzy piłkarstwa :).

odpowiedz
Lupus - 11.06.2021 / 23:22, *.centertel.pl

@Juri: Ma dobre i drogie znaczki pocztowe
Czyli spoko.

odpowiedz
oLaf - 12.06.2021 / 15:40, *.vectranet.pl

@Lupus: rozwalliłęś system! ; ))

odpowiedz
Bothinen w Legii - 11.06.2021 / 13:47, *.centertel.pl

Kupic jak najszybciej , dac ile chca , a pozniej sprzedac za wieksze pieniadze do Włoch ...

odpowiedz
Krzeszczu - 11.06.2021 / 12:43, *.bredband2.com

A ja jestem zainteresowany Jennifer Connelly.

odpowiedz
Marco9800 - 11.06.2021 / 12:31, *.inetia.pl

Tak samo zainteresowana była Piszczkiem, Kaktusem i innymi.. zwykłe nierealne plotki

odpowiedz
Drug5 - 11.06.2021 / 12:42, *.centertel.pl

@Marco9800: przed wejściem w tokeny socios też były plotki transferowe i dwa transfery sfinalizowano. Teraz ma być podobnie do tygodnia dwa transfery. Nie podniecaj się glabbbie.

odpowiedz
bum - 11.06.2021 / 12:46, *.virginm.net

@Drug5: ty sie nie podniecaj idioto. Kazdy kto ma jakiekolwiek obawy co do transferow i prowadzenia klubu, zdecydownia ma podstawy do tych obaw. Jestes glupiu to sie nie udzielaj

odpowiedz
Piotr Niedek - 11.06.2021 / 14:57, *.t-mobile.pl

@bum: Bardzo odważny jesteś przed monitorem.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 11.06.2021 / 18:22, *.mm.pl

@Piotr Niedek: "bum" to określenie kolesia, który zarówno na gali bokserskiej jak i na ulicy jest po to żeby poprawić Ci stosunek walk wygranych do przegranych...
i zwykle mocny jest tylko w wirtualu...
taki najman...

odpowiedz