REKLAMA

Kick-boxing

Sześć medali na MP w K-1

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W Legnicy rozegrane zostały mistrzostwa Polski w kick-boxingu, w formule K-1, w których wzięli udział zawodnicy Legia Fight Club. Legioniści zdobyli dwa medale w rywalizacji seniorów - Aleksandra Niewiadomska złoto w kat. -60kg oraz Szymon Obroślak brąz w kat. -57kg. W rywalizacji juniorów legioniści wywalczyli kolejne cztery medale.

Wśród juniorów starszych Michał Cewiński, po wygraniu czterech pojedynków, zdobył złoty medal w kat. -63,5kg, w tej samej kategorii srebro zdobył, Konrad Kamiński, a brąz w kat. -56kg wywalczyła Aleksandra Ławruszonis. Wśró juniorów młodszych, brązowy medal zdobył Aleksander Teodorowicz w kat. -67kg.

Justyna Sokół (kat. -60kg) przegrała swoją walkę - zdaniem sędziów - jednym punktem, chociaż jej rywalka po jednym z ciosów zalała się krwią i nie była w stanie przystąpić do kolejnej walki... Ponadto Adrian Paszkiewicz (-71kg, senior) i Kacper Glinicki (-60kg, senior) odpadli w ćwierćfinałach. Trenerem legionistów ćwiczących w LFC jest Karol Łada, z kolei Kasię Białas, Olę Ławruszonis i Justynę Sokół prowadzi trener Przemysław Ziemnicki.

Wyniki legionistów na MP w K-1:
Seniorzy, -86kg: 7. Mariusz Nowosad
Seniorzy, -57kg: 3. Szymon Obroślak
Seniorzy, -60kg: 1. Aleksandra Niewiadomska
Seniorzy, -56kg: 6. Katarzyna Białas
Juniorzy starsi, -63,5kg: 1. Michał Cewiński, 2. Konrad Kamiński
Juniorzy starsi, -54kg: 5. Michał Dąbrowski
Juniorzy starsi, -56kg: 3. Aleksandra Ławruszonis
Juniorzy młodsi, -67kg: 3. Aleksander TeodorowiczREKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.