fot. Woytek / Legionisci.com

Euro 2020

Euro 2020: Polska gola?

Woytek

O godzinie 21:00 w Sewilli reprezentacja rozegra mecz o wszystko z Hiszpanią. Fortuna przygotowała promocję - stawiaj na bramkę Biało-czerwonych w starciu z Hiszpanami. Jeżeli Polacy pokonają bramkarza rywali, to zgarnia się bonus w wysokości 50 zł. Nie mają znaczenia inne rozstrzygnięcia na kuponie. Zdecydowanym faworytem wieczornego starcia są gracze z Półwyspu Iberysjkiego - kurs na ich zwycięstwo wynosi 1,43, a na wygraną Polski aż 8,60.

HISZPANIA - POLSKA
1 1.43 X 5.00 2 8.60

Postaw na Polskę, a na pewno nie stracisz

W Fortunie Polska nie przegra ze Słowacją. Jak to możliwe? Liczy się Tylko Zwycięstwo! Stawiasz na wygraną Biało-Czerwonych, a jeśli naszej reprezentacji powinie się noga i mecz zakończy się remisem lub przegraną dostaniesz bonus w wysokości 100 zł. Nie mają znaczenia inne rozstrzygnięcia na kuponie. Remis lub przegrana zespołu Paulo Sousy to gwarantowany bonus zwrotny.

Szczegóły oferty na mecz Hiszpania - Polska

Prosty bonus na start

Na czas mistrzostw Fortuny uruchomiła dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający się z np. meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start



Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Koko Bongo - 20.06.2021 / 00:27, *.centertel.pl

Na meczu transparent
Sebek Jelonki PDW !!!

odpowiedz
Alan - 19.06.2021 / 17:58, *.t-mobile.pl

Szkoda ze nasi kibole odpuścili mecze reprezentacji, jak patrze na to co robią Węgrzy to powiem wprost-zazdroszcze .

odpowiedz
Zdzicho - 19.06.2021 / 20:29, *.tpnet.pl

@Alan: sami nie odpuscili tylko zostali wypier.... ze stadionow. Brak dostepu do biletow. Moga sobie czasami pojechac gdzies do trzeciego kraju typu czarnogora nic wiecej. Kiedys tak bedzie z liga ale jeszcze z 20lat. U nas pod krawatem bedzie sie chodzic na Legie, cos jak teraz man utd

odpowiedz
Alex Bielany - 19.06.2021 / 17:04, *.chello.pl

Widac mozna, tylko trzeba miec ambicje, dac z watroby i zapier….a nie jak Krysia w futerku, nieszczesna i robuś vel rekord 3 rzeszy- parodia pilkarzy

odpowiedz
AK - 19.06.2021 / 20:51, *.237.167

@Alex Bielany: sama jestes z trzeciej rzeszy, komisarz alex vel rex sie znalazl...

odpowiedz
Krzeszczu - 19.06.2021 / 16:33, *.bredband2.com

Na razie bracia Wegrzy dzielnie walczaz zabojadami. Niestety juz 1-1, ale moze AK-47 Nico Kalashnikov cos ugra. Trzymamy kciuki, bo polak-wegier, dwa bratanki.

odpowiedz
bum - 19.06.2021 / 16:45, *.virginm.net

@Krzeszczu: Mam tak samo! Oglądam nim kibicuje! Ognia Niko!!!!

odpowiedz
bum - 19.06.2021 / 16:47, *.virginm.net

*Oglądam i im kibicuje*

odpowiedz
Krzeszczu - 19.06.2021 / 16:48, *.bredband2.com

@bum: Fajni :-)
Trzeba powiedziec jak bardzo fajna pilke graja wegrzy. Na prawde bardzo fajna. Jak ja bym chcial zeby nasza repra tak grala. Ba, zeby nasza Legia tak grala.
A serducha i woli walki im tez nie brakuje. Bardzo fajny mecz. Forza Wegry!

odpowiedz
Krzeszczu - 19.06.2021 / 16:50, *.bredband2.com

*fajnie

odpowiedz
Rob - 19.06.2021 / 17:49, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: widać u nich charakter czego naszym wyżelowanym lalą brakuje

odpowiedz
Krzeszczu - 19.06.2021 / 17:57, *.bredband2.com

@Rob: Zgadzam sie. Dodam ze ani razu nie odnioslem najmniejszego wrazenia ze jest jakies "gwiazdorzenie". Walczyli razem. Ale nie tylko walczyli, co jest esencja polskiej mysli szkoleniowej. Oni naprawde grali fajnie i madrze. Dobrze sie ustawiali w obronie, starali sie spokojnie wyprowadzac pilke, przytrzymac, albo isc z kontra w zaleznosci od sytuacji. Oczywiscie franca to franca, ilosc podan i posiadania pilki byla przytlaczajaca. Ale Wegrzy grali na prawde fajnie. Czy to pan Strejlau (czy ten drugi prowadzacy?) zacytowal ktoregos wegierskiego pilkarza (ucieklo mi ktorego) ze gdyby Polska miala Marco Rossi jako trenera to byla by w top 4. Zawsze powtarzalem, ze dobry trener to podstawa.
Mam nadzieje, aczkolwiek szanse sa pewnie znikome, ze nasi bratankowie ograja dönner kebabow zza Odry. To by byla magia.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 19.06.2021 / 20:26, *.chello.pl

@Krzeszczu: magii z Niemcami raczej się nie spodziewam. Dzisiejszy mecz z Portugalczykami dowiódł, iż drużyna JL wraca na właściwe tory. Nie będę ukrywał, że sympatyzuję futbolowi granemu przez naszych zachodnich sąsiadów. Dlaczego im ostatnio nie szło? Prosta odpowiedź: nic nie jest dane raz na zawsze.
Ps.: jestem bardzo ciekaw Twojego typu na dzisiejszy mecz. Z mojej strony - niewielki pesymizm. Ja po prostu nie wierzę w kunszt trenerski PS. Bońkową zmianę na stanowisku selekcjonera naszej repy postrzegam w kategoriach mało trafionej "zagrywki" pijarowskiej. Po co mu to było? Osobiście nie wiem, ale fotel v-ce szefa UEFA jest wygodny i wypasiony...
Euro serdeczności

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 19.06.2021 / 20:53, *.chello.pl

@Krzeszczu: skromna bramkowa porażka. Po trzech miesiącach kręcenia się w kółko przez kadrę PS - nie mogę typować inaczej...

odpowiedz
bie/L/sko - 19.06.2021 / 22:18, *.master.pl

@Krzeszczu: Szok i niedowierzanie lewy w tej chwili wyrównał. Typuje zwycięstwo Hiszpanii. Ale na stadionie jest Legijny akcent, za hiszpańską bramką jest flaga Legii

odpowiedz
Krzeszczu - 19.06.2021 / 22:23, *.bredband2.com

@bie/L/sko: Flagi niestety nie widzialem, ale bede szukal! Dzieki za info.
Lewy wyrownal, i przyznam ze gramy naprawde fajnie dzisiaj. Widac pomysly na gre. Jest 1-2 detale ktorych zupelnie nie kumam, ale hej, tylko Zlatan wszystko kuma :-)
Trzymajmy kciuki za naszych, dzisiaj chyba wszystko mozliwe.

odpowiedz
B - 19.06.2021 / 22:46, *.master.pl

@Krzeszczu: po prawej str, w połowie odległość pomiędzy bramką, a chorągiewka

odpowiedz
Krzeszczu - 19.06.2021 / 23:11, *.bredband2.com

@Jerz z Potoku': wykrakalem :-)
@bie/L/sko: dzieki!

odpowiedz
Krzeszczu - 19.06.2021 / 23:18, *.bredband2.com

@Jerz z Potoku: Usunieto moj wpis z (prawidlowo!) wytypowanym rezultatem. Nie wiem dla czego...?

odpowiedz
eLmondo - 20.06.2021 / 00:02, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: bo cię nikt nie lubi ,??

odpowiedz
Jerz z Potoku'' - 20.06.2021 / 00:05, *.chello.pl

@Krzeszczu: Szanowny Kolego, w myśl Twojego zastrzeżenia, cyt.: "tylko się nie obraź" spróbuję wyjaśnić, to niepotrzebne zamieszanie. I tak:
Wytypowałeś absolutnie najtrafniej, spośród wszystkich forumowiczów, wynik dzisiejszego meczu. Twój typ brzmiał: albo będzie 1:1, albo polegniemy 6/7 bramkami. Zaokrąglając, na rzecz optymizmu, trafiłeś w 65%. Gratuluję!
Kwestia usunięcia Twojego wpisu, generalnie nie powinna Cię dziwić (oczywiście po opadnięciu emocji). Na tym serwisie preferowane są kibicowskie: uwagi, opinie i spostrzeżenia dot. li tylko aspektu sportowego omawianych wydarzeń piłkarskich. Wszelkie dodatkowo załączane dywagacje natury politycznej, czy też ideologicznej - najdelikatniej rzecz ujmując - nie mieszczą się w regulaminie serwisu Legioniści.com., albowiem jasno on stanowi, że (patrz poniżej) ...

odpowiedz
Krzeszczu - 20.06.2021 / 00:08, *.bredband2.com

@Jerz z Potoku'': aaaaaaa, no to kumam. Ale i tak zycze naszym bratankom Wegrom jak najlepiej :-) Bez detali :)

odpowiedz