Od lewej: Kamiński, Wieteska, Jędrzejczyk, Abu Hanna, Włodarczyk, Kisiel - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy trening Abu Hanny. Nawrocki przywitał się z drużyną

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Poniedziałkowy poranek legioniści spędzili pierwszej części badań w Legia Training Center. O godzinie 14 cała drużyna stawiła się na boisku, by odbyć normalną jednostkę treningową. W zajęciach wzięło udział w sumie 20 zawodników, w tym dwóch bramkarzy. Do zespołu dołączyli nieobecni pod koniec tygodnia Artur Jędrzejczyk, Bartosz Slisz i Andre Martins oraz Filip Mladenović, który dopiero zakończył urlop. Nadal nieobecny był natomiast Artur Boruc.

Fotoreportaż z treningu - 32 zdjęcia Woytka

W trakcie zajęć na boisko przyszedł Maik Nawrocki i wraz z dyrektorem sportowym Radosławem Kucharskim przyglądali treningowi. Gdy zawodnicy schodzili z boiska 20-latek przywitał się ze wszystkimi piłkarzami, którzy za moment mają zostać kolegami z jednej drużyny.

Po 20-minutowej rozgrzewce i grze w dziadka, zespół zmienił boisko i do końca zajęć rozgrywał mecz 10 na 10 na sześć małych bramek. Trenerzy skrupulatnie liczyli wszystkie bramki i sprawdzali czy zawodnicy przestrzegają założeń gierki takich jak np konieczność dwóch kontaktów, czy pilnowanie linii spalonego. Treningu nie dokończył niestety Kacper Skibicki, który podkręcił staw skokowy i z opatrunkiem przyglądał się kolegom zza linii końcowej.

We wtorek piłkarzy czeka druga część badań, które będą bardziej obciążające, więc sztab zrezygnował z popołudniowego treningu. W środę z samego rana zespół wyruszy do Leogangu, gdzie będzie trenował do 24 czerwca. W tym czasie "Wojskowych" czekają trzy sparingi.

17.06. 18:00 SK Bischofshofen - Legia [w Bischofshofen]
20.06. 16:00 Ferencvárosi TC - Legia [w Kössen]
23.06. 15:00 Legia - FK Krasnodar [w Leogangu]

Już teraz zapraszamy na nasze codzienne relacje z Austrii!

Fotoreportaż z treningu - 32 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.