fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Leogang: Początek operacji Bodø/Glimt

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 17:30 rozpoczął się pierwszy trening Wojskowych na zgrupowaniu w Leogangu. Legioniści udali się do pobliskiego Hochfilzen, bo murawa na stadionie położonym blisko hotelu okazała się niegotowa na przyjazd mistrzów Polski. -Mamy 3 tygodnie, by przygotować się do meczu z Norwegami. Nie myślimy o lidze, tylko o meczu z Bodo, to nasz cel - mówi Czesław Michniewicz.

Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć Woytka

W zajęciach nie uczestniczyło trzech zawodników: Rafael Lopes, Andre Martins i Kacper Kostorz, którzy poczuli się gorzej po szczepieniu. Ponadto nieobecny był Artur Boruc, który nie dojechał jeszcze na zgrupowanie.

Po 20-minutowej rozgrzewce prowadzonej przez Zbigniewa Jastrzębskiego zawodnicy zostali podzieleni na cztery drużyny. Dwie z nich rywalizowały na połowie boiska na duże bramki, a pozostałe biegały dookoła drugiej części boiska pod okiem Radosława Gwiazdy. Trener Michniewicz często i głośno zwracał uwagę podopiecznym by poprawnie realizować założenia gierki, ważne było tempo gry.Różowi: Skwierczyński (Kamiński), Wieteska, Slisz, Luquinhas
Niebiescy: Emreli, Mladenović, Kapustka, Jędrzejczyk
Żółci: Skibicki, Ciepiela, Kisiel, Hołownia
Fioletowi: Abu Hanna, Włodarczyk, Nawrocki, Muci

W tej części treningu nie brał udziału Jasur Yaxshiboyev, dla którego był to pierwszy trening po powrocie z przymusowego urlopu koronawirusowego.

- Chcemy solidnie popracować i maksymalnie wykorzystać ten czas i warunki, jakie tutaj mamy. Na początek zagramy z zespołem z niższej ligi, dlatego dziś bardzo mocno trenowaliśmy. Jutro przed południem też czeka nas ciężka jednostka. W sparingu wykorzystamy maksymalną liczbę zawodników. Zagrają wszyscy, którzy są zdrowi. Z Ferencvarosi i Krasnodarem będziemy ograniczać ten skład i szukać optymalnego zestawienia, które w przyszłości może grać ze sobą w dużym wymiarze czasowym - mówi Czesław Michniewicz

W czwartek zespół będzie trenował o godzinie 9:30 rano, a wieczorem odbędzie się pierwsze sparingowe spotkanie tego lata. O godzinie 18 w Bischofshofen legioniści zmierzą się z miejscowym BSK 1933. Transmisję z meczu będzie można obejrzeć na klubowym kanale YouTube. My już teraz zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej relacji LIVE!

Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.