Czesław Michniewicz i Maik Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz o Nawrockim

Wiśnia i Woytek, źródło: Legionisci.com

- Dzisiaj po dwóch rzutach rożnych Maik dostał w głowę. Widać, że piłka szuka go w polu karnym. Już na zgrupowaniach kadry potwierdzał, że świetnie czuje się w grze pod bramką przeciwnika. Trudno coś powiedzieć o jego grze w defensywie, ponieważ nasi rywale mało atakowali - powiedział po czwartkowym sparingu Czesław Michniewicz.

- Na razie nie jest łatwo go ocenić, ale na pewno dostanie swoje minuty w dwóch następnych sparingach z Krasnodarem oraz Ferencvárosem. Na dzisiaj jest on dla nas jedyną alternatywą dla Jędrzejczyka czy Wieteski. Dzisiaj trenowaliśmy także ustawienie z Bartoszem Sliszem na środku obrony, w razie gdyby był potrzeba, aby on tam zagrał. Na tę chwilę jednak to Nawrocki jest pierwszym zastępcą za "Jędzę" lub "Wietesa" - stwierdził trener Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 19.06.2021 / 04:56, *.orange.pl

Trener otwarcie mówi, że alternatywą dla jedynych nominalnych stoperów z zeszłego sezonu jest nowy zawodnik, którego co prawda zna z młodzieżówki, ale nawet nie wie, jak ten broni. Co na to prezes? Kolejna wymówka trenera, czy może jednak sytuacja kadrowa jest niepoważna?

odpowiedz
Mck - 18.06.2021 / 15:54, *.chello.pl

Co z Abu Hanną? On też jest przecież środkowym obrońcą. Michniewicz go w ogóle nie rozpatruje w kontekście pierwszego składu?

odpowiedz
Boa - 18.06.2021 / 08:56, *.centertel.pl

Nie no jeszcze jeden stoper musi przyjść. I to nie żaden kolejny młodziak do trenowania, ale gość co realnie o skład powalczy. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby ten maraton meczowy pociągnęli jedynie z Hołownią i Nawrockim na ławce.

odpowiedz
FWK - 17.06.2021 / 22:35, *.play-internet.pl

Czyli zamiast wzmocnić kadrę kupiliśmy młodego perspektywicznego zawodnika na którym można zarobić jakieś pół banki euro. Walczmy ludźmi z akademii to zarobimy. Wczorajszy mecz rezerw pokazal co tak naprawdę nasza akademia potrafi

odpowiedz
MSK - 17.06.2021 / 23:26, *.tpnet.pl

@FWK: To wypożyczenie z opcją pierwokupu.

odpowiedz
Kibolek - 18.06.2021 / 11:00, *.telefonica.de

@MSK: to kolejna strata czasu i pieniedzy za kontrakt. To leszcz

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.