Bartosz Kapustka i Joel Abu Hanna - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Leogang: Intenstywne gierki

Woytek, źródło: Legionisci.com

W popołudniowym sobotnim treningu w Hochfilzen nie wzięło udziału pięciu zawodników. W hotelu zostali Mahir Emreli, Bartosz Slisz, Andre Martins, Rafael Lopes i Maik Nawrocki. Absencje związane są z obozowymi przeciążeniami, jedynie Slisz ma od kilku dni problemy mięśniowe i nie zagra w niedzielnym sparingu z Ferencvarosi TC.
Druga sesja treningowa nie trwała długo, ale składała się z trzyminutowych interwałowych gierek pięcioosobowych drużyn. Na zmianę żółci rywalizowali z fioletowymi. Składy wyglądały następująco:

Żółci (1): Boruc - Jędrzejczyk, Mladenović, Abu Hanna, Muci
Fioletowi (1): Miszta - Luquinhas, Kapustka, Wieteska, Hołownia

Fioletowi (2): Tobiasz - Skibicki, Ciepiela, Kamiński, Kostorz
Żółci (2): Kobylak - Skwierczyński, Yaxshiboyev, Kisiel, Włodarczyk

W niedzielę nie będzie porannych zajęć. Na godzinę 17 zaplanowany został sparing z mistrzem Węgier. Już teraz zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej relacji LIVE!

Fotoreportaż z treningu - 13 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.