Andre Martins - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Martins: Przed nami wciąż wiele pracy

Woytek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Właśnie takie spotkania jak to dzisiejsze są po to, aby szlifować aspekty nad którymi pracujemy na treningach. Stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji, aby strzelić gola, jednak ostatecznie nie udało się. Straciliśmy dwie bramki, ale z pewnością popracujemy nad tym - powiedział po niedzielnym meczu Andre Martins.

- Nie istotne ile masz sytuacji, najważniejszy jest wynik końcowy. Pomimo, że mieliśmy dużo okazji to przegraliśmy, ponieważ to naszemu rywalowi udało się zdobyć dwie bramki. Właśnie taki jest futbol. Przed nami wciąż wiele pracy i jestem pewny, że będziemy gotowi na pierwsze oficjalne spotkanie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
będziedobrze - 20.06.2021 / 21:52, *.t-mobile.pl

Pracy wiele, a czasu mało

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.