2-4.07: Weekendowy rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Michalina Wierzba z Legii dzisiaj startować będzie w eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Europy w pięcioboju nowoczesnym, które odbywają się w Bernie. W niedzielę z kolei odbędzie się finał kobiet. W Gdyni w ten weekend odbędą się drugie w tym sezonie zawody Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej z udziałem załogi Legii. Liczymy, że legioniści poprawią swoją lokatę osiągniętą w pierwszej edycji zawodów.

Z kolei nasi piłkarze rozegrają ostatni przedsezonowy sparing. W Kępie niedaleko Sochocina legioniści zmierzą się z Jagiellonią, a mecz będzie zamknięty nie tylko dla publiczności, ale i dla przedstawicieli mediów.

Rozkład jazdy:
03.07 g. 12:00 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa [sparing, Kępa]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.