fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Josue i Johansson będą potrzebowali czasu

Woytek, źródło: Legionisci.com

We wtorek do treningów z drużyną dołączyło dwóch nowych zawodników - Josue i Mattias Johansson. Na razie jednak nie mamy co liczyć na ich szybkie wzmocnienie na boisku. Obaj potrzebują czasu, by dojść do odpowiedniej formy fizycznej. Wcześniej powinien gotowy być Szwed.

- Myślę, że z Johanssonem będzie łatwiej - ma szanse zagrać w meczu z Lechią. Johansson był w grupie zawodników tworzących listę rezerwową reprezentacji Szwecji - mówi Czesław Michniewicz.

- Jeśli natomiast chodzi o Josue, to jak patrzę na niego, to widzę, że potrzebuje więcej czasu, by dojść do siebie. Miał dłuższą przerwę, nie był na takiej liście jak Johansson i to widać. Trudno mi ocenić, ale na pewno nie będzie to tydzień czy dwa, ale dłużej. Planujemy zrobić mu badania wydolnościowe w poniedziałek i po nich będziemy mogli określić czas jego powrotu na boisko. Nie chcemy wystawiać na sparing nieprzygotowanego zawodnika, bo zaraz złapie kontuzję i będziemy czekać jeszcze dłużej. Na pewno zrobimy wszystko, by skrócić maksymalnie ten czas, ale pewnych rzeczy nie przyspieszymy - wyjaśnił szkoleniowiec.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
Marcel - 27.06.2021 / 03:30, *.t-mobile.pl

Znów to samo, czyli przychodzą do nas zawodnicy, którzy nie są gotowi do gry i "potrzebują czasu". To mają być wzmocnienia? No bez jaj. Widzę, że do Legii przychodzi się chyba tylko po to, żeby dobrze zarobić i ustawić się na piłkarską emeryturę.

odpowiedz
fff - 24.06.2021 / 18:14, *.52.135

Jak ku...wa dać czas? Jak typ był był bez klubu to leżał na kanapie zamiast wykorzystać ten czas i trenować regularnie - choćby fizycznie lub dołączyć do jakiegoś klubu - tylko na treningi. Kolejne śmierdzące lenie na pokładzie. Co tu się odp....la?

odpowiedz
bronek49 - 24.06.2021 / 18:09, *.chello.pl

i znowu to samo biorą zawodników nieprzygotowanych i zaczym będą gotowi to będzie po pucharach taka jest polityka naszego klubu

odpowiedz
xyz - 24.06.2021 / 13:32, *.vectranet.pl

Czyżby tradycji miało stać się zadość i nowe transfery odpalą jak już będzie po pucharach?

Tyle się mówi o talentach z akademii a jakoś żaden nie może się przebić nawet do roli resularnie wchodzącego na 15-20 minut.

odpowiedz
Trampek - 24.06.2021 / 13:14, *.125.105

Aby tego czasu zbytnio NIE przedłużać - bo jest to ostatnio modne !!!

odpowiedz
lol - 24.06.2021 / 11:54, *.amazonaws.com

jeszcze chwile i trzon kadry stanowic beda juniorzy i kilku dziadkow - taniej sie juz nie da

odpowiedz
RMFC - 24.06.2021 / 11:30, *.play-internet.pl

Miały być wzmocnienia na walkę w europucharach a będą ale dopiero na PP

odpowiedz
SEBO(L) - 24.06.2021 / 10:25, *.centertel.pl

Ależ zdziwienie! Całoroczny Wakacyjny Klub Seniora Legia ma się dobrze! Ściągamy (nie)pięknych trzydziestoletnich i do odbudowy. Do tego bez szans niemal,na zarobienie na takich w przyszłości. Kolejny rok to samo,był czas przywyknąć...

odpowiedz
Wolfik - 24.06.2021 / 10:56, *.mm.pl

@SEBO(L): A weź przestań. Darmowe było :).

odpowiedz
SEBO(L) - 24.06.2021 / 14:16, *.centertel.pl

@Wolfik: zgadza się, darmowe,czyli po ok. 150- 200 tysięcy € za podpisy na kontraktach... :D

odpowiedz
Pawciu - 24.06.2021 / 09:58, *.net.pl

Spokojnie - beda akurat gotowi na faze grupowa Ligi Mistrzow.
Amatorka...

odpowiedz
arek - 24.06.2021 / 09:42, *.play-internet.pl

czy nowi zawodnicy przyjechali do Legii czy na wakacje?!. Nie rozumie po co kontraktować nowych zawodników którzy traktują klub aby się odbudować i złapać formę... albo i nie... Dramat!

odpowiedz
PRG - 26.06.2021 / 12:53, *.t-mobile.pl

@arek: vadis też przyjechał nieprzygotowany, po co ten płacz ludzie ogarnijcie sie

odpowiedz
lol - 24.06.2021 / 09:37, *.amazonaws.com

widac ze tuz przed pucharami nie mozna zapiac kadry

odpowiedz
buhahaha - 24.06.2021 / 09:02, *.chello.pl

NIe do wiary jak w tym klubie wszystko jest powtarzalne.
Co sezon ta sama amatorka. Sciąganie graczy kompletnie nieprzygotowanych do gry..

odpowiedz
Grochow - 24.06.2021 / 08:36, *.t-mobile.pl

@S:
To droga zabawka
200 mln zł długu plus płacenie kontraktów zawodnikom .
Nie ma i nie było chętnych na kupno Legii mistrza 30 ligi Europy

odpowiedz
Rytm - 24.06.2021 / 07:11, *.centertel.pl

Nieudacznik i ta jego strategia hahaha
Leśnemu to może buty czyścić pod względem prezesury.

odpowiedz
Darek - 24.06.2021 / 06:44, *.t-ipconnect.de

Klub potrzebował wzmocnien na już to wzieli grajków którzy będą gotowi do gry nikt nie wie kiedy.
Do tego wiecznie kontuzjowany Jasurbek,już połamany Hanna i Nawrocki bez sił.A teraz połamał się Kapustka.
Trzeba pamiętać też, że za chwilę prezes zacznie wyprzedaż najlepszych piłkarzy.
Kadra na eliminacje? Coraz śmieszniej to wygląda.

odpowiedz
S - 24.06.2021 / 06:26, *.centertel.pl

K.... kabaret

odpowiedz
(L)evy - 24.06.2021 / 03:44, *.play-internet.pl

Pytanie ....Jesli Josue czy jak mu tam nie jest w stanie grac 1 minuty w sparingu ....to jak przeszedl testy medyczne w Legii ? Czy my jestesmy profesjonalnym klubem ? Czy tylko zabawka Pudla?

odpowiedz
Wolfik - 24.06.2021 / 09:04, *.mm.pl

@(L)evy: Profesjonalne w tym klubie są tylko wysokości kontraktów. Reszta to amatorszczyzna i zwykła głupota. A testy medyczne w Legii przeszłaby nawet moja prawie 90-letnia mama.

odpowiedz
floyd - 24.06.2021 / 10:44, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Zdrowia Szanownej Mamie!:) a co do testów, to niby racja ale Vadis wyglądał jakby miał abonament w Mcdonaldzie a potem wszyscy wiemy co było. Albo się ma papiery na grę i to pokazuje albo można mieć mega wyniki a grać piach

odpowiedz
Wolfik - 24.06.2021 / 10:57, *.mm.pl

@floyd: Dziękuję w imieniu mamy :).

odpowiedz
Sarcastico. - 24.06.2021 / 02:16, *.inetia.pl

Przepraszam za te infantylne i dziecinne XD - ale to jest najodpowiedniejszy komentarz, dotyczący powagi i profesjonalizmu funkcjonowania klubu Legia CWKS, za czasów słupa tzw. właściciela i prezesa, z nadania dawnych trepów z wojskówki WSI prl, czyli Honey'a (znanego popularnia jako miodek). Dajcie spokój....

odpowiedz
Sarcastico. - 24.06.2021 / 02:11, *.inetia.pl

xDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
bum - 23.06.2021 / 23:39, *.129.86

Trzy dwa jeden buahaha :D
Jest na sali ktoś kto nie przewidywał takiego scenariusza???? Hahaha
"OSZUKALI MNIE BANDA ZŁODZIEI DECYDENTÓW..."

odpowiedz
Włodek - 23.06.2021 / 23:19, *.kompex.pl

Wiedziałem ze tak będzie, zawsze za nic ładujemy na komendzie …

odpowiedz
Wolfik - 23.06.2021 / 22:13, *.mm.pl

A co za róznica, kiedy będa gotowi - za miesiąc, trzy czy pół roku. I tak nigdzie nie awansujemy a z Termaliką i Radomiakiem mogą grać Kisiel z Władarczykiem.

odpowiedz
speed - 23.06.2021 / 22:03, *.play-internet.pl

Zanim chłopaki dojdą do formy,to Czesia w Legii już nie będzie.

odpowiedz
Qwertyu - 23.06.2021 / 22:02, *.centertel.pl

Komedii cd

odpowiedz
RIkki - 23.06.2021 / 21:58, *..CENTRUM-TV-SAT

Emerytów zaciągnęli , kwas jak co roku , odbudowa zajmie pół roku ...

odpowiedz
RIkki - 23.06.2021 / 21:58, *..CENTRUM-TV-SAT

Emerytów zaciągnęli , kwas jak co roku , odbudowa zajmie pół roku ...

odpowiedz
Zdzicho - 23.06.2021 / 21:20, *.tpnet.pl

Gosc na liscie rezerwowej na euro i ma zaleglosci? Teraz beda dochodzic do grudnia

odpowiedz
Rytm - 23.06.2021 / 19:56, *.centertel.pl

No to wzmocnienia jak ta lala na 1 rundę.
Było zatrzymać Wszołka, ale po co.
Nieudacznik Mioduski i jego świta.

odpowiedz
Sen o - 23.06.2021 / 19:01, *.play-internet.pl

Stanie po dywanie Josue jest potrzebny już bo lepszy od Kapustki

odpowiedz
Roma - 23.06.2021 / 18:57, *.lunet.eu

A więc nic nowego

odpowiedz
(L)egia - 23.06.2021 / 18:56, *.02.net

To rzuty wolne niech chociaż wykonuje, żeby jakiś pożytek z niego był.

odpowiedz
oz - 23.06.2021 / 20:25, *.amazonaws.com

@(L)egia: albo na zagrywkę niech wchodzi

odpowiedz
haha - 23.06.2021 / 18:38, *.chello.pl

To są te magiczne transfery.. Na kolejne eliminacje :D

odpowiedz
GT - 23.06.2021 / 18:31, *.fireflycreation.com

To na czym polegają badania przed podpisaniem kontraktu, jak dopiero teraz będą robić badania wydolnościowe?

odpowiedz
Loka - 23.06.2021 / 20:41, *.play-internet.pl

@GT: krew i kał badają

odpowiedz
Eeetam - 23.06.2021 / 21:31, *.jmdi.pl

@Loka: nostu kał biały wojownik

odpowiedz
gLc - 23.06.2021 / 18:22, *.vectranet.pl

Tradycyjnie ;)

odpowiedz