Jasur Yaxshiboyev - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

24. urodziny Yaxshiboyeva

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dziś 24. urodziny obchodzi Jasur Yaxshiboyev. "Jaszczur" do Legii trafił zimą tego roku z uzbekistańskiego Pakhtakoru Tashkent. Wcześniej grał również na Białorusi, gdzie występował w barwach Shakhtjora Soligorsk oraz Energetik-BGU Minsk. Dotychczas w Legii zdołał rozegrać jedynie jedenaście minut w starciu z Wisłą Kraków.

"Jaszczur" życzymy Ci dużo zdrowia, sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym. Sto (L)at!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Witamina1916 - 24.06.2021 / 23:48, *.plus.pl

Zdąży przed ramadamem?

odpowiedz
Mrok - 24.06.2021 / 23:26, *.chello.pl

Człowiek z tapety od Kucharskiego - transfer roku, czyli od roku się leczy albo przygotowuje. Na plus, że nie wali swojaków, nie pyskuje i nie obraża się na trawę. Dobrze zainwestowana kasa Mioda. Owocnych postępów w przygotowaniach i zdrowia Jaszczur! Widzimy się przy następnych urodzinach.

odpowiedz
AAA - 24.06.2021 / 19:05, *.chello.pl

Jaszczur-dużych przelewôw i dalej walenia w.....
Niech Pudel płaci.

odpowiedz
Andrzej - 24.06.2021 / 18:00, *.tpnet.pl

Te jedenaście minut z Wisłą Kraków to on dobrze zagrał . Jednak to za mało , żeby go ocenić . To chyba już jest zdrowy ?

odpowiedz
robochłop - 24.06.2021 / 17:26, *.tpnet.pl

Temu Jasuru dajmy duużo cierpliwości...pierwszy raz zetknął się z mentalnością zachodnią...do tej pory było Jasur -gniotsa=nie łamniotsa...kontuzja-eto aszybka, dawaj wpieriod, Ty mołodiec...

odpowiedz
robochłop - 24.06.2021 / 15:17, *.tpnet.pl

Zdrowia,tylko i aż zdrowia...wejście do drużyny ma koszmarne, chłopak chyba lekko wycofany i zagubiony w europejskiej piłce i okolicznościach przyrody...niemniej to nasz zawodnik-trzymajmy za niego kciuki...najlepszego Jasur!!!

odpowiedz
ding - 24.06.2021 / 15:02, *.chello.pl

Zdrowia, przede wszytskim!

odpowiedz
Jaszczur Jak-się-boję - 24.06.2021 / 14:47, *.2.10

Stówka mordo!

odpowiedz
Jasur do turbokozaka - 24.06.2021 / 14:23, *.plus.pl

Akurat zdrowia to mu życzyć trzeba chyba że jest symulantem jak ktoś wcześniej tu pisal to życzyć aby teleporady skasowali żeby nie mógł brać lewe L4 od lekarzy bez badan ;D

odpowiedz
SEBO(L) - 24.06.2021 / 14:19, *.centertel.pl

Z okazji urodzin życzę przynajmniej 100 minut grania jeszcze w tym sezonie...

odpowiedz
Kibolek - 24.06.2021 / 13:41, *.it-home.pl

Kolejny transfer w stylu kogoś kupiliśmy przecież. Kucharski ty pajacu razem z mioduskim lichwiarzem parodysta . Jak wy lubicie płacić pensję i oddać za darmo . Parodysci kp mioduski . Długi są LEGII A zyski mioduskiego.

odpowiedz
L - 24.06.2021 / 17:52, *.tpnet.pl

@Kibolek: Masz racje, nie da sie ukryć, mioduski won!

odpowiedz