Josip Juranović - fot. Woytek / Legionisci.com

Juranović zagrał w reprezentacji Chorwacji

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Josip Juranović wyszedł na boisko w pierwszym składzie w drużynie reprezentacji Chorwacji na mecz 1/8 finału Euro 2020 z Hiszpanią. Legionista został w 74. minucie zmieniony przez Josipa Brekalo, a jego zespół przegrał po dogrywce 3-5 i pożegnał się z turniejem.

Prawy wahadłowy Legii po mistrzostwach od razu ma wrócić do treningów z drużyną Legii i sztab szkoleniowy będzie brał go pod uwagę na mecz z Bodo/Glimt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Kibolek - 29.06.2021 / 10:47, *.orange.pl

Świetna postawa na euro Josipa, brawo . Ale parodysta mioduski odda go pewnie za darmo .

odpowiedz
Gravesen - 29.06.2021 / 10:25, *.73.18

No to zostajemy bez prawego obrońcy na przyszły sezon.

odpowiedz
singspiel - 29.06.2021 / 13:21, *.atman.pl

@Gravesen: ktoś go zastąpi. za rok wiosną Legia ma do spłaty 60 mln pln

odpowiedz
Alex Bielany - 29.06.2021 / 09:49, *.chello.pl

Żal Chorawtow, teraz to juz za nikogo nie trzymam kciuków…
Jura jesteś świetny chłopak- super piłkarz, ambitny, nie stroisz fochów, graj w Legii nawet do końca kariery:-)
Chociaż pewnie nawet nie pograsz do końca lata, ale przynajmniej bedą za twoj transfer dobre pieniądze

odpowiedz
Hehe - 29.06.2021 / 08:06, *.centertel.pl

@Bródno : dokładnie, jestem pod wrażeniem wczorajszego poziomu, nasza repra niestety może co najwyżej buty im czyścić ze swoim poziomem i zaangażowaniem. I tego mi bardzo szkoda.

odpowiedz
Dexter - 29.06.2021 / 05:29, *.centertel.pl

Współczuję Juranoviciovi z takiej wielkiej fajnej imprezy wraca do rzeczywistości do takiego pier...nika

odpowiedz
Pacan - 29.06.2021 / 23:25, *.207.132

@Dexter: do piekarnika?

odpowiedz
Haha ale przekret - 28.06.2021 / 23:02, *.plus.pl

Postawilem u buka na dwa mecze dzisiejsze dokladne wyniki po 50 zł na wyniki 1-1 i 2-2 a bukmacherka zlodzieje ustawili po 3 do 3 haha ale jaja cala ts piłka to jeden wielki przekret na hajs

odpowiedz
Sputnik 44 - 29.06.2021 / 00:18, *.vectranet.pl

@Haha ale przekret: kolejny mądry... Chcesz wygrać? To nie obstawiaj...

odpowiedz
Kieł - 29.06.2021 / 08:18, *.t-mobile.pl

@Haha ale przekret: Tak, buk ustawił na 3:3 żebyś akurat ty broń boże nie wygrał. Oni wiedzieli,że obstawiłeś. Śledzą cię. A tak przy okazji, to mógłbyś mi opisać mechanizm takiego przekrętu? Czy to jest tak,że dzwoni kierownik od buka do np prezesa federacji Chorwacji i mówi,że trzeba 3:3 zrobić? Albo w trakcie meczu taki kierownik dzwoni od razu do trenera i mówi,że trzeba coś szybko strzelić? Wtedy trener woła np Moratę i mówi, wyniki ustawione, szybko strzelaj! Tak to działa? Bo ja na prawdę jestem bardzo ciekawy jak się ustawia taki mecz. :)
Pozdrawiam

odpowiedz
Traktor - 28.06.2021 / 22:21, *.190.3

Bez odpoczynku będzie grał piach, przez pół roku.

odpowiedz
olew - 28.06.2021 / 21:52, *.vectranet.pl

Fantastycznie grała Chorwacja, kocham taką piłeczkę , technika, bajery i walka ! Teraz nie ma komu kibicowac, Czechów nie lubię , a Ukraina mimo świetnych grajków gra piach ( no może się obudzi ...) BRAWO BRACIA CHORWACI !!!

odpowiedz
Znawca - 28.06.2021 / 21:04, *.211.132

Nie puszczać poniżej 15 mln euro, Mioduch!

odpowiedz
Meter - 28.06.2021 / 21:03, *.t-mobile.pl

Jego obecność w meczu z Norwegami obowiązkowa!

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 28.06.2021 / 21:00, *.orange.pl

A teraz Szybciutko p. właścicielu wysyłaj samolot po Jurę....

odpowiedz
Hehe - 28.06.2021 / 20:48, *.centertel.pl

Hehe, ale frajerzy, przegrać z Hiszpanią ;)

odpowiedz
...... - 28.06.2021 / 21:10, *.orange.pl

@Hehe: sam jestes frajer bucu

odpowiedz
jo - 28.06.2021 / 21:15, *.tpnet.pl

@......: Przecież puszcza oko... ;-)
Wyluzuj , to była kpina z naszych kopaczy.
Czy wszystko musisz mieć napisane jak w encyklopedii, czy czasem możesz zrozumieć dyskretną aluzję ...

odpowiedz
Bródno - 29.06.2021 / 02:51, *.play-internet.pl

@......: nie czujesz ironii?

odpowiedz
Gigi - 29.06.2021 / 04:39, *.hosted-by-worldstream.net

@Bródno : Może ma Aspergera.

odpowiedz
Kibolek - 29.06.2021 / 10:51, *.orange.pl

@......: zaszczepiony czyli głupi. Hahaha . Nie myśli samodzielnie.

odpowiedz