fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Kolejni siatkarze odchodzą z drużyny

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Po sezonie 2020/2021 kolejni siatkarze warszawskiej Legii żegnają się z zespołem. Po Szymonie Pałce i Danielu Rosie szeregi „Wojskowych” opuszczają: przyjmujący Paweł Pietkiewicz, atakujący Patryk Brzostek, który od przyszłego sezonu będzie reprezentował barwy Campera Wyszków oraz Adam Kącki, który dołączył do zespołu tuż przed turniejem półfinałowym na zasadzie transferu medycznego, zastępując kontuzjowanego Pawła Pietkiewicza. Kącki będzie występował w sezonie 2020/2021 w zespole Sparty Grodzisk Mazowiecki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.