7.07: Rozkład jazdy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj piłkarze Legii rozpoczynają sezon 2021/22, wyjazdowym spotkaniem z norweskim FK Bodø/Glimt w pierwszej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów. Spotkanie rozpocznie się o 18:00 i będzie na żywo transmitowane w TVP Sport (również na sport.tvp.pl). Spotkanie zostanie rozegrane bez kibiców gości (decyzja UEFA), jak również z ograniczoną liczbą widzów po stronie gospodarzy.

W rosyjskim Niżnym Nowogrodzie rozpoczynają się Mistrzostwa Europy Seniorów w pięcioboju nowoczesnym, w których udział wezmą dwaj legioniści - Łukasz Gutkowski oraz Daniel Ławrynowicz. Jako pierwszy startować będzie Ławrynowicz, który w parze z Maciejem Dukielskim przystąpi do rywalizacji sztafet męskich.

Rozkład jazdy:
7.07 g. 18:00 FK Bodø/Glimt - Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
LW - 07.07.2021 / 08:09, *.tpnet.pl

Bodo/Glimt 0-2 LEGIA ! LEGIA !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.