Mahir Emreli - fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Emreli: Jestem bardzo szczęśliwy

źródło: Legia.com

- Jestem bardzo szczęśliwy. Strzelałem gole w meczach towarzyskich, ale zrobić to w meczu oficjalnym to zupełnie inne uczucie. Cieszę się, że mogłem to zrobić przed naszymi kibicami. Musimy teraz zapomnieć o tym spotkaniu i być gotowymi na rewanż na naszym stadionie. Mam nadzieję, że pokażemy w Warszawie to, co najlepsze - powiedział po meczu klubowym mediom Mahir Emreli.

- Trudno powiedzieć czy to sprawiedliwy wynik. Obie drużyny miały swoje szanse, rywal lepiej znał boisko, może dlatego dłużej utrzymywali się przy piłce. W rewanżu będzie zupełnie inna atmosfera i warunki. To będzie trudny mecz, musimy być jeszcze lepiej przygotowani i dać z siebie wszystko - dodał azerski napastnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
bronek49 - 09.07.2021 / 16:52, *.chello.pl

brawo Emreli aby tak dalej

odpowiedz
Ziomek69 - 09.07.2021 / 08:59, *.3.71

Svitlica => Nikolić => Prijović => Pekhart / oby Emreli dołączył do zacnej grupy zagranicznych kozak napadziorów

odpowiedz
Rafał - 09.07.2021 / 21:43, *.chello.pl

@Ziomek69: wkomponował bym w ten zestaw jeszcze Ljuboje:D

odpowiedz
MAKEN - 09.07.2021 / 07:36, *.t-mobile.pl

ALE malkontenci, przestańcie proszę narzekać. EMRELI jest w LEGII i strzela gole. A trener Misiek dwoi się i troi, żeby stworzyć ekipę na LM. :)

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 08.07.2021 / 18:32, *.plus.pl

nie wiecie przypadkiem gdzie jest Krzeszczu?

odpowiedz
bum - 09.07.2021 / 00:17, *.145.152

@Or(L)ando Sa:
Miota się.... Nie wie czy cisnąć czy propsować ;D

odpowiedz
LP7 - 08.07.2021 / 15:44, *.play-internet.pl

Ten nius wjechał o 21:37 xD

odpowiedz
bum - 08.07.2021 / 13:01, *.virginm.net

Emreli Ty chlopaku nie wiesz jak bardzo szczesliwy jest mioduski

odpowiedz
Jimmy L - 08.07.2021 / 09:52, *.t-ipconnect.de

Emreli kozak, tyle w temacie.

odpowiedz
lux - 08.07.2021 / 09:18, *.tpnet.pl

Będzie kozak snajper... tylko pewnie po sezonie pójdzie na zachód.

odpowiedz
Mck - 08.07.2021 / 08:43, *.t-mobile.pl

W koncu napastnik..Zobaczcie ile bylo prostopadłych piłek..I z jednej wpadła bramka..To jest typ piłkarza jakiego potrzebowaliśmy,szybki,silny ,zwrotny i sprytny..Z Pehartem to to nawet gra wolniej wygląda,ciezko zagrac kombinacyjnie,drużyny wysoko graja na niego bo prostopadła piłkę to mozna mu dac do nogi..Nastrzelal w słabej lidze okej..Sprzedac bo to nie ma sensu..

odpowiedz
WL - 08.07.2021 / 08:39, *.tpnet.pl

Szczesliwym jest sie tylko w LEGII dotyczy gry !!!!

odpowiedz
Majki - 08.07.2021 / 08:07, *.telnaptelecom.pl

Tak trzymaj, masz weście smoka :)

odpowiedz
przega - 08.07.2021 / 07:41, *.play-internet.pl

Brawo Mahir! Świetny początek w Legii! Z takimi umiejętnościami przyniesiesz na jeszcze sporo radości :-)

odpowiedz
paw_pawela - 08.07.2021 / 07:08, *.tdt.pl

Długo u nas nie pogra...

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 08.07.2021 / 07:55, *.centertel.pl

@paw_pawela: a wcześniej nie pisałeś że po co, że nie odpali, że ogór?
sprawdź definicję słowa malkontent...

odpowiedz
Woooow - 08.07.2021 / 06:58, *.chello.pl

Sagan 2.0

odpowiedz
Norma(L)ny - 08.07.2021 / 01:34, *.com.au

Gdzie są teraz wszyscy którzy jechali po jego religii, muzułmanin daje Ligę Mistrzów.

odpowiedz
Me(L)o1916 - 08.07.2021 / 07:28, *..

@Norma(L)ny: przyjacielu poczekaj z tą liga mistrzów ;) jeszcze jeden mecz a później trzy następne rundy jeszcze baaardzo daleka droga choć promień nadziei dali...

odpowiedz
X - 08.07.2021 / 08:24, *.144.59

@Norma(L)ny: ale on wyznaje islam sunnicki jak tuecja,iran, a nie szyicki agresywny skad ida zamachy jak pakistan,syria,afryka

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.07.2021 / 09:56, *.vectranet.pl

@X: dla mnie może wyznawać nawet Potwora Spaghetti. Legia to dla niego miejsce pracy i możliwość promocji na Zachód - jeśli będzie grał jak wczoraj to wszyscy będziemy mieli powody do radości: my z bramek, on z transferu no i Pudel z eurasów.

odpowiedz
zduneq - 08.07.2021 / 16:00, *.inetia.pl

@Norma(L)ny: LODU!!!I to dużo!Po 1 to tylko 1 mecz z jakimiś ogórami z Norwegii.Po 2 LM to będzie absolutny fart i przypadek.Realnym celem jest faza grupowa LE.Najważniejsze aby dotrzeć do 3 ryndy el.LM wtedy mamy fazę grupową PLK mamy pewną.Wiem, że to liga dla ogórów ale taki jest poziom eklapy

odpowiedz
Ja - 08.07.2021 / 19:42, *.com.pl

@X: chyba odwrotnie kolego

odpowiedz
Sws - 08.07.2021 / 00:20, *.swisscom.ch

Przykład Emrelego czy kiedys Nikolica jasno pokazuje ze historie o tym ze ktos musi „sie zaadaptować” do drużyny tygodniami, nie mowiac o miesiącach, to historie o kant doopy i po prostu pokazuje ze ktos jest słaby. Dobry gracz zawsze sie obroni. Pozdro (L)

odpowiedz
PLK - 08.07.2021 / 02:33, *.cyfrowypolsat.pl

@Sws:

odpowiedz
BiolyRks - 08.07.2021 / 16:44, *.163.128

@Sws: a kojarzysz goscia co sie Vadis ojijia ofeo zwie?

odpowiedz
BRL - 08.07.2021 / 21:26, *.chello.pl

@Sws: To, że ktoś nie potrzebuje aklimatyzacji nie oznacza, że inny jej nie potrzebuje, ani też, że ten co jej potrzebuje jest słaby, a ten co nie potrzebuje dobry. Za to Ty ewidentnie pokazałeś, że myślisz mało wnikliwie i życzeniowo.

odpowiedz
Arek - 07.07.2021 / 23:13, *.tpnet.pl

Wiem, że to pierwszy mecz, ale dla mnie kozak.

odpowiedz
Mietek - 07.07.2021 / 23:07, *.play-internet.pl

Chłopaku chłopaku!

odpowiedz
1234tom - 08.07.2021 / 08:25, *.t-mobile.pl

@Mietek: będzie sztos

odpowiedz
Eryk - 08.07.2021 / 08:25, *.144.59

@Mietek: grucha to Ty?! Potrzebuje sto kola papieru

odpowiedz
Wladeczek - 08.07.2021 / 09:50, *.151.98

@Mietek:

Bo grac to trzeba umic..

odpowiedz
Rambo - 07.07.2021 / 22:13, *.centertel.pl

Lepsza wersja Niko. Kocur!!!

odpowiedz
JACUNHO - 07.07.2021 / 22:01, *.kampinostelco.pl

My też jesteśmy szczęśliwi. Żal tylko że zlikwidowano liczenie bramek na wyjeździe. W poprzednim systemie awans mielibyśmy już w kieszeni i to dzięki Tobie Mahir

odpowiedz
HUGON - 07.07.2021 / 23:37, *.vectranet.pl

@JACUNHO : Albo żeby gruby potrafił podskoczyć ,też awans byłby w kieszeni,aa tak 2 bramki gruby zawalił.

odpowiedz
Pierwszy - 08.07.2021 / 00:19, *.75.50

@HUGON: Goń się trollu pyry kopać.

odpowiedz
singspiel - 08.07.2021 / 01:18, *.centertel.pl

@HUGON: obydwie bramki zawalili obrońcy i to ewidentnie. a ty idź do psychiatry. kompleksy można leczyć

odpowiedz
Tom - 07.07.2021 / 21:55, *.play-internet.pl

Emreli!!!

odpowiedz
Szpilordzik - 07.07.2021 / 21:53, *.t-mobile.pl

Wejscie smoka!
Wie co ma robić na boisku i to wykonuje. Póki co pokazuje się z mega dobrej strony. Będzie z niego pociecha i to jaka. Pozdrowienia z Brzegu opolskiego (L)

odpowiedz
oLaf - 08.07.2021 / 13:30, *.vectranet.pl

@Szpilordzik: super napadzior, i takich graczy nam trzeba: przychodzi i od razu jest gotowy do pracy!!

odpowiedz
Szpilordzik - 09.07.2021 / 22:36, *.t-mobile.pl

@oLaf: i o to chodzi. Zwłaszcza że widać po nim ze lubi sobie postrzelac. Dobrego kocura ściągnęli i oby się wszyscy zagrali w czasie to będzie petarda z druzyny

odpowiedz