Joel Abu Hanna i Wiktor Kamiński - fot. Woytek / Legionisci.com

Trening

Siódme poty w LTC

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek po godzinie 15 piłkarze Legii wrócili z wyjazdu do Norwegii i od razu udali się do Legia Training Center, by odbyć jednostkę treningową. Zajęcia nie potrwały jednak długo, bo przerwała je potężna burza i ulewa. Piątkowy trening nie w żaden sposób pogoda nie zakłóciła, choć warunki nie należały do najłatwiejszych. Temperatura w pełnym słońcu grubo przekraczała 40 stopni, wilgotność powietrza także była daleka od ideału.

Fotoreportaż z treningu - 38 zdjęć Woytka

Na boisku stawili się prawie wszyscy piłkarze. Zabrakło jedynie Artura Boruca i Bartłomieja Ciepieli, był natomiast dawno niewidziany bramkarz Wojciech Muzyk i młody Maciej Kikolski. Muzyk stopniowo wraca do treningów - dziś pracował indywidualnie pod okiem Arkadiusza Białostockiego. Pozostała trójka golkiperów ćwiczyła z Ricardo Pereirą i Krzysztofem Dowhaniem.

Indywidualne zajęcia z Przemysławem Wielebskim nadal ma Jasur Yaxshiboyev. Uzbek oprócz biegania wdrażane ma ćwiczenia siłowe i lekkie zadania z piłką. Jego powrót do pełnego treningu jest kwestią dni.

Krótszy trening ze względu na indywidualne wyniki obciążeniowe miało czterech zawodników. Luquinhas, Andre Martins, Filip Mladenović i Artur Jędrzejczyk zeszli z boiska po części rozgrzewkowej. Pozostali pracowali na pełnych obrotach. Trening składał się z różnych gierek. Trener Wojskowych wyłapywał wszystkie niedokładne zagrania czy ustawienia, a także monitorował zaangażowanie w grę. Zawodnicy często korzystali z wodopoju i zakładali mokre ręczniki na głowy. W ostatniej 15-minutowej gierce nie wzięli udziału zawodnicy, którzy w środę grali dłużej: Mahir Emreli, Kacper Skibicki, Mateusz Hołownia, Mateusz Wieteska, Bartosz Kapustka i Bartosz Slisz. W tym samym czasie grali w siatkonogę na drugim boisku.

W sobotę legioniści będą pracowali przed południem, a niedzielę mają wolną. W poniedziałek do treningów z drużyną wrócą Tomas Pekhart i Josip Juranović, którzy w niedzielę zakończą urlopy po Euro 2020.

Fotoreportaż z treningu - 38 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
LM - 10.07.2021 / 11:18, *.tpnet.pl

Siodme poty maja byc wiec LEGIO cwicz - Bodo czeka !!

odpowiedz
:) - 10.07.2021 / 14:50, *.chello.pl

@LM: bodo gole kaj Górnika z Poldim zobacycie

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.07.2021 / 15:57, *.vectranet.pl

@:) : weź Stoperan bo się zaraz odwodnisz...

odpowiedz
WL - 10.07.2021 / 11:17, *.tpnet.pl

P.Jaxschiboyev trenuje czy tylko zazywa prysznic !!

odpowiedz
:) - 10.07.2021 / 09:06, *.chello.pl

Śpiewają miasta, śpiewają wioski, W Górniku zagra Lukas Podolski!!!

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.07.2021 / 09:51, *.vectranet.pl

@:) : no to świętujcie to u siebie w familokach, a nam nie zawracaj głowy głupotami...

odpowiedz
Arek - 10.07.2021 / 10:14, *.tpnet.pl

@:) : a kogo tu obchodzi niemiecki emeryt? Czy Ty aby na pewno dobrze się czujesz?

odpowiedz
Autor - 11.07.2021 / 07:45, *.chello.pl

@:) :
Właśnie nigdy nie rozumiałem tej nagonki na Romanowskiego. On dał nam te pierwsze upragnione emocje w LM, zapłacił za straty po PP (1995), a że chciał zarobić. No po to się robi biznes żeby zarobić, Filantrop Ludziom to był dobry w Killerze, ale w życiu ?

odpowiedz
gazza - 10.07.2021 / 08:49, *.inetia.pl

Co rocznie słyszę "siódme poty" a potem przychodzi początek ligii i widzę mizerie...
ciekawe czy tym razem będzie podobnie czy odmiennie...

odpowiedz
Markus Merk - 10.07.2021 / 14:49, *.play-internet.pl

@gazza: Jeśli mizerią nazwać seryjnie zdobywane mistrzostwa, to rzeczywiście, straszna mizeria.

odpowiedz
gazza - 10.07.2021 / 15:09, *.inetia.pl

@Markus Merk:
Najpierw zrozum co napisałem - Potem się wypowiadaj...Pisałem o początku sezonu..tak dla wyjaśnienia...
Włącz myślenie a nie tylko pustka...

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 10.07.2021 / 03:02, *.120.3

OK,ALE NIE BYO NAUKI MAGII UTRZYMANIA PIŁECZKI,HM?!NIE MA TRENERA OD TECHNIKI I SZTUKI PIŁKI NOŻNEJ A SZKODA..... ZA TO ZATRUDNIŁ DARIUSZ TUZIN NACIĄGAczy a nie TRENERÓW!

odpowiedz
Markus Merk - 10.07.2021 / 14:50, *.play-internet.pl

@Cult !Legia! KING!: Ile płaci? Opłaca się.

odpowiedz
Zdzicho - 09.07.2021 / 18:39, *.tpnet.pl

Byly wakacje w Austrii to pora pozapielalac troche, ale i tak w polowie sierpnia bedzie gadka, ze sa przemeczeni

odpowiedz
Tomek - 09.07.2021 / 23:34, *.chello.pl

@Zdzicho: wytrzeźwiej

odpowiedz
Ja - 09.07.2021 / 17:26, *.net.pl

Czy to LTC nie może mieć polskiej nazwy ?

odpowiedz
Pele - 09.07.2021 / 18:16, *.interwan.pl

@Ja: Legijne Treningowe Centrum :)

odpowiedz
robson - 09.07.2021 / 18:41, *.chello.pl

@Pele: przygaszony :)

odpowiedz
Sputnik 44 - 09.07.2021 / 18:44, *.vectranet.pl

@Ja: pewnie może mieć. Ale nie jest to też nasz najpilniejszy problem...

odpowiedz
bum - 09.07.2021 / 21:21, *.235.223

@Ja: obiecał Ci mioduski europe to masz nazwę po angielsku....

odpowiedz
Zawisza - 09.07.2021 / 23:35, *.chello.pl

@Ja: owszem może. Odkup i nazwij imieniem choćby Jana Pawła

odpowiedz
Jurand - 10.07.2021 / 09:08, *.plus.pl

@Pele: jeżeli już to nazwa pownna brzmieć Legijne Centrum Treningowe

odpowiedz
bum - 10.07.2021 / 14:13, *.virginm.net

@Zawisza: A ty dalej te swoje gadki ludziom serwujesz o odkupowaniu klubu? Zaciales sie ziomek? To Ty wez odkup klub i portale spolecznosciowe i nas wszystkich wykasuj haha. Zamknij sie juz i badz z bracmi kibicami albo gnaj stad i przestan meczyc tymi durnymi wypowiedziami o odkupowaniu klubu na kazdym kroku ...

odpowiedz