REKLAMA

Jeździectwo

Wyniki legionistów w ostatnich zawodach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy sekcji jeździeckiej Legii, w ostatnich tygodniach brali udział w zawodach regionalnych i ogólnopolskich. Krzysztof Mazur zajął 6. miejsce w konkursie klasy CC podczas zawodów ogólnopolskich ZO-B2* w Olszy. Bardzo dobre wyniki osiągnęły również Zuzanna Chwalińska, Olga Szwarc, Klara Kajdrys i Patrycja Matyjasik.

Wyniki legionistów na ostatnich zawodach:
18-20.06, Olsza: ZO-B2*: Krzysztof Mazur na Cicero - 6. miejsce w konkursie klasy CC

19-20.06, Salio: ZR-B: Zuzanna Chwalińska na Endo - 1. miejsce w konkursie klasy C, na Corazon 58 - 2x3. miejsce w konkursie klasy C

3-4.07, Hubert: ZR-B: Olga Szwarc na Markiza - 1. miejsce ex aequo w konkursie 70 cm oraz 1. miejsce ex aequo w konkursie 80 cm

26-27.06, Poczernin: ZR-B: Klara Kajdrys na Tanzania - 2x1. miejsce ex aequo w konkursie 60 cm oraz 2x1. miejsce ex aequo w konkursie 70 cm

2-4.07, Dąbrówka Mała: ZO-B DiM: Klara Kajdrys na Tanzania - 1. miejsce ex aequo w konkursie 70 cm

8-11.07, Jakubowice: ZO-B 1*: Patrycja Matyjasik na Kalila J - 2. miejsce w finale MR; na Al Bonillo - 1. miejsce ex aequo w konkursie klasy L (ZR-B)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.