16-18.07: Weekendowy rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

W sobotę o godzinie 20:00 na naszym stadionie rozegrane zostanie spotkanie o Superpuchar Polski, w którym piłkarze Legii podejmować będą zespół Rakowa. Zachęcamy do licznego przybycia na trybuny i wspierania naszej drużyny. Na stadionie pojawią się również fani z Częstochowy, którzy organizują wyjazd autokarowy, a każdy z przyjezdnych będzie miał ze sobą okazjonalną koszulkę. W Egipcie rozgrywane są Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w pięcioboju nowoczesnym, w których startować będzie legionistka, Michalina Wierzba.

Z kolei w zawodach Pucharu Europy w judo w Bukareszcie startować będzie Jakub Kielesiński z Legii. Stefan Dobrowolski z sekcji pływackiej Legii weźmie udział w mistrzostwach Polski do lat 16.

Rozkład jazdy:
17.07 g. 20:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
bolo - 16.07.2021 / 16:49, *.tpnet.pl

Hej. Mam do was pytanie. Jeśli jutro w meczu Legia - Raków będzie remis w czasie regulaminowym to będzie dogrywka czy od razu karne ?

odpowiedz
SF - 16.07.2021 / 10:12, *.tpnet.pl

LEGIO walczymy o " SP " a taki Rakow trzeba rozjechac ! Powodzenia !!!

odpowiedz
P - 16.07.2021 / 09:34, *.play-internet.pl

Wszyscy !!!

odpowiedz
LW - 16.07.2021 / 08:34, *.tpnet.pl

LEGIA 2-0 Rakow ! "L" !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.