#DlaPanaLucjana

Akcja #DlaPanaLucjana z tytułem dla najciekawszej kampanii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legijna akcja #DlaPanaLucjana, która promowała budowę Boiska Lucjana Brychczego na terenie jednej ze szkół na warszawskiej Ochocie, zdobyła tytuł najciekawszej kampanii tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego dla m.st. Warszawa. Wyniki głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2022, które oddawać można było do końca czerwca, poznamy w najbliższy czwartek o godzinie 18:00.

Ogłoszenie wyników nastąpi w sali ratuszowej Pałacu Kultury i Nauki. Wstęp wolny. Z tego wydarzenia przeprowadzona zostanie również internetowa transmisja na żywo.

Planowany koszt inwestycji wynosi 2 miliony 189 tysięcy 520 złotych, który obejmuje pełną dokumentację, wykonanie prac budowlanych, instalację monitoringu, eksploatację, zakup piłek, oznakowanie i namalowanie muralu. Więcej informacji nt. samego projektu znajdziecie tutaj.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
brawo - 13.07.2021 / 21:21, *.vectranet.pl

oby to byl prognostyk przed wynikami

odpowiedz
Jan - 13.07.2021 / 16:29, *.play-internet.pl

A mnie ta nagroda w ogóle nie dziwi. Akcja roku jak na razie choć obiektywnie trzeba przyznać że nic się innego nie działo. Tym bardziej na plus ze ktoś coś takiego zrobil. Bł pomysł jakość i rozmach tak jak lubię :)

odpowiedz
odp - 13.07.2021 / 16:59, *.com.pl

@Jan: w tej edycji zgłoszono podobno rekordową liczbę prohektów więc cieżko powiedzieć ze nic się nie działo hehe ale jak patrzylem u siebie to jest jakis dramat, ten projekt był zupłenie inny niż wsyzstkie, może kolega B. wymysli cos na Bemowie za rok :) Powodzenia!

odpowiedz
sztosik - 13.07.2021 / 15:45, *.com.pl

Brawa dla autorów .oby się udało

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.