Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com

Raport kartkowy przed meczem z Florą

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Żaden z piłkarzy Legii Warszawa nie będzie pauzował w meczu 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Florą Tallin z powodu żółtych kartek. Po dwa napomnienia mają na swoim koncie Filip Mladenović i Bartosz Kapustka. Kolejna kartka oznaczać będzie dla nich pauzę w rewanżowym spotkaniu z mistrzem Estonii.

Żółte kartki legionistów:
2 - Bartosz Kapustka, Filip Mladenović
1 - Artur Boruc

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
KibicL - 20.07.2021 / 12:31, *.plus.pl

Koniecznie rozegrać to tak żeby każdy był dostępny na 3 rundę w przypadku awansu.

odpowiedz
jawor - 20.07.2021 / 12:27, *.chello.pl

mam nadzieję że ogarną w sztabie, że jakby przypadkiem szło bardzo dobrze np. jakieś 3:0 u siebie to fajnie byłoby wyczyścić kartki i pauzować w rewanżowym meczu

odpowiedz
td - 20.07.2021 / 11:43, *.centertel.pl

Niby zabawne, ale jednak artykuł na wagę milionów euro.

odpowiedz
SEBO(L) - 20.07.2021 / 10:14, *.centertel.pl

Może ktoś z klubu sprawdziłby,czy nikt z nowoprzybyłych nie przyjechał z jakąś kartką "w posagu" z poprzedniego klubu... ?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.