fot. Hagi

Bilety na mecz z Florą Tallin

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa rozpoczęła sprzedaż biletów na mecz 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Florą Tallin, który odbędzie się w środę, 21 lipca o godzinie 21:00 na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.

Zamknięta sprzedaż dla posiadaczy karnetów na sezon 2021/22 potrwa do piątku, 16 lipca do godziny 14:00. Następnie nastąpi start sprzedaży otwartej.

Osobom, które przedłużyły karnet bez zwrotu środków, przysługuje prawo uczestnictwa w meczu z Florą Tallin w ramach tego karnetu. Wszyscy karnetowicze mogą dokonać zakupu na swoje miejsca, natomiast w przypadku sprzedaży otwartej nie wszystkie miejsca będą dostępne. Podczas sprzedaży otwartej osoby nieposiadające karnetu mają możliwość zakupu biletu w reżimie 50% pojemności stadionu. Bilety będą kodowane z zachowaniem obostrzeń.

Bilety będą dostępne w kasach na stadionie Legii Warszawa oraz w systemie online.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00. Natomiast w dniu meczu kasy będą od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Cennik biletów na mecz Legia Warszawa - Flora Tallinfot. Legia Warszawa

Schemat stadionu Legii Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Marco - 20.07.2021 / 12:17, *.lukman.pl

Witam
Czy bez szczepienia bede mogl kupic bilet? ile zosatla jaka pula?pozdrawiam

odpowiedz
Bobas - 19.07.2021 / 15:58, *.centertel.pl

Czemu na biletach jest tylko sama data, a nie ma nazwy przeciwnika? Czy to efekt oszczędności,? A jeśli tak to ile można na takim czymś zaoszczędzić?????

odpowiedz
bzura7 - 18.07.2021 / 15:25, *.play-internet.pl

Do gość: właśnie takiego trenera nam potrzeba który ma jakąś filozofię i charyzmę , a nie trener który wyglądem przypomina gołębia

odpowiedz
Jaco(L) - 16.07.2021 / 10:03, *.centertel.pl

Czyli jeśli jestem w pełni zaszczepiony to mam czekać na otwarcie puli dla zaszczepionych w przyszłym tygodniu, żeby nie zabierać miejsca na stadionie niezaszczepionym?

odpowiedz
Lipa - 16.07.2021 / 11:29, *.com.pl

@Jaco(L): Przy kupnie będziesz miał możliwość zaznaczenia, że jesteś szczepiony. Nie trzeba czekać na tę specjalną pulę

odpowiedz
Lipa - 16.07.2021 / 11:29, *.com.pl

@Jaco(L): Przy kupnie będziesz miał możliwość zaznaczenia, że jesteś szczepiony. Nie trzeba czekać na tę specjalną pulę

odpowiedz
FanFan - 15.07.2021 / 20:20, *.chello.pl

Ceny atrakcyjne, liczba fanów może będzie większa niż wczoraj. Może i jakaś oprawa będzie. Cel jest jasny - Liga Mistrzów. To powinno być w DNA piłkarzy i kibiców.

odpowiedz