Rafael Lopes tuż po bramce na 2-1 - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rafael Lopes: Chcę strzelać nie tylko ważne bramki

Woytek, źródło: Legia Warszawa

- Gol? Po prostu wykonałem swoją pracę. To była bardzo ważna bramka i jestem z niej zadowolony, ale najważniejsze, że wygraliśmy. Teraz skupiamy się na sobocie, ale już we wtorek gramy z Florą i ponownie będziemy chcieli z nimi wygrać - powiedział po meczu Rafael Lopes.

- Faktycznie gdy w ostatnim sezonie trafiałem do siatki, to zwykle były do ważne gole. Mam jednak nadzieję, że będę strzelał w Legii nie tylko same ważne bramki.

- Po strzeleniu gola trochę przysnęliśmy. Obudziliśmy się dopiero wtedy, gdy Flora doprowadziła do wyrównania. Zaczęliśmy znów tworzyć sytuacje. Uważam, że nikt z nas nie zlekceważył Flory. Wiedzieliśmy, że to bardzo dobra drużyna z doświadczonymi zawodnikami, którzy grają w reprezentacji. Byliśmy skupieni i przygotowani na ten mecz. Teraz musimy przeanalizować co zrobiliśmy dobrze a co źle. Najważniejsze jest jednak to, by skupić się na meczu z Wisłą Płock. Oczywiście ciężko nie myśleć o wtorkowym meczu, wykonaliśmy kolejny mały krok by osiągnąć jeden z celów na ten sezon

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
chrisSiekierki - 22.07.2021 / 19:55, *.vectranet.pl

Strzela bardzo mało bramek ale za to bardzo ważne...

odpowiedz
M3 - 22.07.2021 / 12:11, *.plus.pl

Brawo Rafa ! Więcej takich bramek proszę. Brawo !

odpowiedz
L - 22.07.2021 / 14:00, *.tpnet.pl

@M3: No i za co te brawa? Sam byś to strzelił jakby ci wpadła kozłująca piłka 10 metrów od bramki...

odpowiedz
kibic - 22.07.2021 / 16:18, *.chello.pl

@L: No nie gadaj Bracie - jeszcze z bliższych odległości nie takie gwiazdy pudłowały :(

odpowiedz
peterus - 22.07.2021 / 21:12, *.plus.pl

@L: To nie była spadająca piłka tylko idealnie trafiona wznosząca się piłka po koźle.Myślę że bardzo dużo ludzi miałoby z nią kłopoty.w tym ja :)

odpowiedz
tekken (L) - 22.07.2021 / 09:06, *.230.80

Dobrze brawo:)

odpowiedz
LM - 22.07.2021 / 08:07, *.tpnet.pl

Tak ma byc P.Lopes i oby tych goli bylo jak najwiecej ! Powodzenia !!!

odpowiedz
Petarda - 22.07.2021 / 03:03, *.tpnet.pl

Brawo Rafael ! Szybka decyzja , dobry strzał i ulga . Pokonaliśmy kelnerów , memów po meczu nie będzie . Za tydzień będzie dużo lepiej , ten mecz to był jedynie wypadek przy pracy , wystarczy wziąć się w garść i będzie dobrze w rewanżu .

odpowiedz
Rafciu - 22.07.2021 / 01:40, *.centertel.pl

Bardzo niedoceniany pilkarz. Tak jak swego czasu Kasper Hamalainen. Jednego bardzo dobrze wspominam a Rafaelowi bardzo mocno kibicuję bo to bardzo dobry piłkarz i człowiek.

odpowiedz
Rdzenny - 22.07.2021 / 08:01, *.centertel.pl

@Rafciu : mam to samo zdanie o tym pilkarzu , porzadny niedoceniany napastnik , ktory powinien grac zamiast pekharta ktory i tak chce odejsc ...

odpowiedz
Kris - 22.07.2021 / 09:29, *.tellas.gr

@Rdzenny :
Problem w tym że Pekhart z taką grą to nigdzie nie odejdzie bo kto by go chciał?

odpowiedz
L - 22.07.2021 / 14:01, *.tpnet.pl

@Rdzenny : Ty to na trzeźwo napisałeś?

odpowiedz
Pawel - 22.07.2021 / 18:51, *.net.pl

@Rafciu : Amen

odpowiedz