Radosław Kucharski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Dyrektor sportowy Legii: Twitter położył dwa letnie transfery

Woytek, źródło: sportowefakty.wp.pl

Radosław Kucharski udzielił wywiadu dla portalu sportowefakty.wp.pl. Dyrektor sportowy klubu z Łazienkowskiej powiedział, że w tym okienku wysypały się dwa transfery przez informacje, które pojawiły się na Twitterze. Ponadto nie wykluczył, że ktoś jeszcze do drużyny może dołączyć

- Zrobiliśmy pierwsze ruchy na przełomie maja i czerwca, sprowadzając nowych piłkarzy. Teraz jesteśmy na etapie obserwacji tego jak wchodzą do zespołu, jak się aklimatyzują. Mówiliśmy o Mahirze, ale nie zapominajmy o dobrej zmianie Mattiasa. Za chwilę wskoczy kolejny piłkarz. Ale jedna rzecz się nie zmienia. Okienko na Łazienkowskiej zawsze jest długie i w to lato również będzie trwało do końca sierpnia. (...) Nie wykluczam opcji, że nowi piłkarze dołączą, choć nie zakładam, że muszą być. To są naczynia połączone. Może też się trafić jakiś ruch out, który spowoduje ruch in. Nie jest to przesądzone, ale 1-2 transfery mogą jeszcze być. Sytuacja jest dynamiczna - mówi Kucharski.

Zapytany przed Piotra Koźmińskiego o to czy Twitter może "położyć" Legii transfer, odpowiedział:

- Z pewnością tak. Położył. W okienku letnim padły przez to niektóre transfery. Marcel Heister i Peter Pokorny. Z Mucim zresztą była podobna sytuacja, choć w tym przypadku pomogło jego otoczenie, które stwierdziło, że skoro podaliśmy sobie ręce, ustaliliśmy dla piłkarza ścieżkę rozwoju, to tego się trzymamy. Mimo tego, że na ostatniej prostej pojawiły się większe pieniądze. Ludzie Muciego i on sam dotrzymali jednak danego nam słowa. Choć sam nie angażuję się i nie śledzę Twittera, to czasem jestem, przepraszam za określenie, wk***. Bo to niszczy kilka miesięcy pracy. Weźmy przykład Pokornego. Piłkarz był już u nas umówiony na testy medyczne. I nie dość, że nie dotarł, to przy okazji zawaliły się opcje numer 2,3 i 4 na tę pozycję. Bo gdy my czekaliśmy na niego, to piłkarz numer dwa z naszej listy podpisał umowę gdzie indziej, ten trzeci to samo, a czwarty przedłuża w swoim klubie. Na zewnątrz tego nie widać, ale ja to widzę w moim "zeszycie". I po paru miesiącach muszę zaczynać poszukiwania od nowa - ocenił dyrektor sportowy.

Całą długą rozmowę możecie przeczytać na sportowefakty.wp.pl.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
Lopez - 22.07.2021 / 20:42, *.centertel.pl

Ten pseudo komentator Borek na Twitterze psuje mu transfery a potem mecze Legii komentuje, no kabaret

odpowiedz
OLaf - 22.07.2021 / 19:42, *.centertel.pl

Ja myślałem że on losowo i bez oglądania wybiera tych zawodników co przychodzą jak ten zaciąg ze wschodu zimowy...

odpowiedz
Echhh - 22.07.2021 / 15:24, *.chello.pl

Skoro twitter polozyl dwa transfery to czas na zemste. Teraz ty poloz twittera.

odpowiedz
Ibor - 22.07.2021 / 12:40, *.play-internet.pl

Może jest szansa aby Szabanow wrócił?

odpowiedz
Marcel - 22.07.2021 / 11:32, *.t-mobile.pl

Niestety takie życie. Skoro inni dają redę to Legia też powinna i nie ma co zwalać winy na Twittera.

odpowiedz
Magarac - 22.07.2021 / 11:00, *.172.18

Czy ktoś może starym zgredom wytłumaczyć na czym polega wyłożenie tematu poprzez Twitter!? Dziękuję.
Domyslam się, że wypłynęła wiadomość o negocjacjach, ale te raczej nie odzywają się poprzez media społecznościowe

odpowiedz
WarMaster - 21.07.2021 / 23:20, *.165.49

Darek weź w końcu do tej roboty kogoś kto się na tym zna

odpowiedz
Echhh - 21.07.2021 / 22:23, *.chello.pl

Wiekszej bzdury nie slyszalem. Widocznie tak zajebiscie byly przygotowane owe transfery. Wyjdz jutro i powiedz, ze ziemia jest plaska. Zal dupe sciska jak to czytam.

odpowiedz
Elquatro - 21.07.2021 / 23:01, *.chello.pl

No to zwolnijta Twittera jak un taki

odpowiedz
WL - 21.07.2021 / 20:36, *.tpnet.pl

Odejdz Pan z LEGII i tyle w temacie !!

odpowiedz
2ba - 21.07.2021 / 20:26, *.virginm.net

A co ma twiter do transferow???

odpowiedz
Sarcastico. - 21.07.2021 / 19:29, *.inetia.pl

Nie ośmieszaj się ty niekompetentny cymbale... Ciesz się lepiej, że ci koledzy dobrą fuchę na lata załatwili..

odpowiedz
Scorpion - 21.07.2021 / 19:18, *.play-internet.pl

A gdzie ten drugi Ljuboja? Gadać każdy może.

odpowiedz
Darek - 21.07.2021 / 18:37, *.t-ipconnect.de

To są naczynia połączone.Dobre.

Moim zdaniem to i tak mamy dobre wyniki biorąc pod uwagę że klub od 4 lat nie ma prezesa i dyrektora sportowego.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.07.2021 / 18:01, *.centertel.pl

Czyli gdyby nie twitter, mielibyśmy: Lewego, Messiego, Ronaldo i....proponuję zimny okład albo wizytę u psychiatry panie, jak tam się pan nazywasz?

odpowiedz
speed - 21.07.2021 / 18:16, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił była by rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby baba miała f... to by była ojcem
Hej, hej!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.07.2021 / 18:21, *.centertel.pl

@speed: Ale jak to? Baba z ptakiem? Teraz takie lale robią? Mają rozmach s....

odpowiedz
speed - 21.07.2021 / 18:30, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Baba z ptakiem,chłopu lżej.Czy jakoś tak?!

odpowiedz
Lwów - 21.07.2021 / 17:41, *.play-internet.pl

Dobrze, że są takie wywiady, bo bym jeszcze pomyślał, że radziu to nieudacznik! A tak... wiem, że mamy eksperta, za którym osobiście nie nadążam, bo jestem zbyt głupi.

Idę o tym tweetnąć.

A tak serio. Ludzie się śmiali z Leśnodorskiego, że puszczał w klubie farmazony żeby zobaczyć, gdzie wyjdzie przeciek do mediów. A kucharska? Niech dalej płacze, że mu tweeter transfery popsuł :D

odpowiedz
Domel - 21.07.2021 / 22:28, *.net.pl

@Lwów: po prostu nie widziałeś jego notesu...
Tweeter wszystko skiepścił, a w zeszycie zapisał co i jak

odpowiedz
Wynoś się! - 21.07.2021 / 17:35, *.play-internet.pl

kucharski WON!!!!!

odpowiedz
WF - 21.07.2021 / 17:18, *.play-internet.pl

Won fałszywy pajacu !

odpowiedz
lol - 21.07.2021 / 17:17, *..

Oj szkoda - chodzilo o Ronaldo i Messiego

odpowiedz
S - 21.07.2021 / 16:56, *.centertel.pl

Takiego gamonia tu jeszcze nie było,won,dobranoc.

odpowiedz
c u L t - 21.07.2021 / 16:52, *.02.net

Ja nie wiem co on jeszcze robi w Legii?! Powinien być już za czasòw Belek zgrupowania wywalony!i kilku innych jak kierownik drużyny i reszta cienkich dyrektorkòw

odpowiedz
(L)eon - 21.07.2021 / 16:46, *.plus.pl

Kucharski co? Ty wiesz co

odpowiedz
tonton - 21.07.2021 / 16:46, *.206.43

Co za bzdury wygaduje ten rasowy nieudacznik. Lecz się kuchar

odpowiedz
majusL@legionista.com - 21.07.2021 / 16:36, *.174.42

Facet , ogarnij się i wyjmij głowę z dupy!! Nie pisz tłumaczeń rodem z lecha. Twitter Ci położył transfery - to tak absurdalne jak stadion dla konfitur. Tfuu!!!

odpowiedz
Pacz - 21.07.2021 / 16:10, *.t-mobile.pl

Do kumatych: kto to jest Twitter?

odpowiedz
grzesiek - 21.07.2021 / 16:13, *.centertel.pl

@Pacz: angielski agent odpowiedzialny za mnostwo transferow na linii anglia-reszta europy

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 21.07.2021 / 16:24, *.chello.pl

@Pacz: Wielki Ptak z ulicy Seamkowej.

odpowiedz
R. - 21.07.2021 / 16:55, *.chello.pl

@Pacz: w FM wymiata.

odpowiedz
takie - 21.07.2021 / 15:48, *.114.228

za slaba prowizja to zgonil na twitera

odpowiedz
pnk - 21.07.2021 / 15:27, *.chello.pl

hahahahaha transfery się nie udały przez twittera... Mamy zwycięzce w plebiscycie Elki na bzdurę roku. Radziu rozstrzygnął ten konkurs już w lipcu. Gratulację!

odpowiedz
Witamina1916 - 21.07.2021 / 16:48, *.plus.pl

@pnk: podpisuje się pod tym :

odpowiedz
Rdzenny - 21.07.2021 / 15:26, *.centertel.pl

Rozłożyło to Cię brak kompetencji i lenistwo panie pseudo znawco ... ale może zdążysz sie jeszcze zrechabilitować , podpowoiem jedno nazwisko za ktòre powinien mi pan kupić dobre piwo jesli pan je wykorzysta , kupić zakontraktować zawodnika imieniem Jake Grech ... i to szybko poki ktos tego nie zrobi ...

odpowiedz
bep - 21.07.2021 / 15:19, *.2.10

Kucharski, to się nie nazywa twitter, tylko nieudolność. Trwająca od kilku lat nieudolność całego pionu odpowiedzialnego za transfery. Powinieneś już rok temu polecieć na zbity pysk.

odpowiedz
SEBO(L) - 21.07.2021 / 15:18, *.chello.pl

Nad tymi transferami unosi się "duch" Saddama Sulley'a... Przypomnij historię tego transferowego hitu,i jego występów w Legii...

odpowiedz
Pawciu - 21.07.2021 / 15:11, *.net.pl

I co? Jeden z drugim obrazili sie ze na twitterze ktos ujawnil ich transfer i odmowili? On tak na powaznie?

odpowiedz
Gruby` - 21.07.2021 / 14:38, *.plus.pl

Ale jest JASUR! perspektywiczny gracz, który opuszcza 70 trening od lutego, ale jest zakontraktowany do połowy następnego wieku!

odpowiedz
Farme(L) - 21.07.2021 / 14:07, *.bridgefibre.net

Wcześniej tapeta. Teraz lista i zeszyt. Jeszcze blok, kredki bibuła i nożyczki i nasz Radzio będzie gotowy na wrzesień :)

odpowiedz
Tomek - 21.07.2021 / 13:40, *.113.189

Kucharski przestań pier... o jakiś listach zawodników. Transfery to położyłeś Ty z Mioduskim. Naoglądacie się youtube a potem klepiesz bzdury o cudownych listach i opcjach numer 2,3,4 i 158. Muci jakby go u nas nie było to nikt by się nie obraził. Kolejny wynalazek to ten od ramadanu. Oglądasz youtube a potem kupujesz takie "cuda"

odpowiedz
F - 21.07.2021 / 13:39, *.play-internet.pl

To trzeba mieć w zeszycie 15 nazwisk na pozycję, a nie 4 i to takich ludzi którzy nawet nie wiedzą gdzie leży Warszawa...

odpowiedz
Kibic CWKS - 21.07.2021 / 13:39, *.chello.pl

Hmmm.... Położył transfery twitter? Pytanie tylko skąd twitter ma te wiadomości o transferach, bo Sam Sobie ich nie znalazł, tylko musiał mieć jakiegoś informatora, więc to chyba pomagierzy Darka je położyli, a nie twitter.... To tylko pokazuje wiarygodność i zachowanie tajemnicy niektórych ludzi w klubie, albo Kucharski Sam zwalił sprawę i teraz zwala, że wina twittera

odpowiedz
grzesiek - 21.07.2021 / 19:01, *.centertel.pl

@Kibic CWKS: to prawda ze twitter nie mogl polozyc transferow Legii.
To tak jakby chociazby obwibiac kibicow Legii za blamaze w pucharach.
Boże ten kucharski to jest gosc co ma wiecej szczescia niz rozumu. Znam takich osobiscie. Szczescie sprzyja im do czasu. Ale nagle jak coś sie stsnie to lepiej nie mowic :)))))

odpowiedz
oLaf - 22.07.2021 / 15:17, *.vectranet.pl

@Kibic CWKS: raczej odwrotnie - nie w Legii jest przeciek tylko zawodnik lub jego agent lub jakiś "pomocny" lub lokalny dziennikarzyna puszczają plotę że Legia się interesuje i czasami inni dotychczas średnio zaawansowani danym zawodnikiem dostają impuls "gościa zaraz nie będzie" i nagle zgłaszają się konkretnie po faceta.

Nie żebym bronił gościa, bo za transfer kaleki mahometa Jaszczura powinien dostać dożywotni zakaz wstępu na Legię. I Torwar też ; )

odpowiedz
Kibic CWKS - 23.07.2021 / 14:03, *.chello.pl

@oLaf: Tak bo taki typek z Realu Sociedad siedzi na Legijnym twitterze i patrzy kogo by Nam podpie...olić.
Po za tym popatrz na kuchenkorza, tam do momentu, gdy piłkarz nie jest na testach/nie podpisze kontraktu nie ma przecieków na twittera o transferach, a u Nas są, czyli to chyba jednak z klubu musi iść informacja o tym, że interesujemy się kimś.

odpowiedz
olew - 21.07.2021 / 13:33, *.vectranet.pl

LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
Lfan - 21.07.2021 / 13:32, *.chello.pl

Ciszej będziesz dalej zajdziesz Panie Kuchy ;)

odpowiedz
Zdzicho - 21.07.2021 / 13:27, *.16.195

Twitter transfery polozyl ale za to youtube daje do nich inspiracje, bo przeciez.skautow to my chyba nie mamy, tzn takich prawdziwych skautow

odpowiedz