Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja przedmeczowa

Michniewicz: Nie będzie wielu zmian

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Na ostatnim treningu wypadł z kadry Kacper Kostorz, który odniósł lekki uraz podczas zajęć. W jego miejsce do kadry wskoczył Szymon Włodarczyk. Bartek Slisz wczoraj nie nadawał się do treningu, zobaczymy dzisiaj i po zajęciach podejmiemy decyzję co do jego występu. Pozostali zawodnicy nie zgłaszali żadnych urazów. Poobijany jest Joel Abu Hanna, ma stłuczone okolice kolana, ale myślę, że wszystko będzie w porządku. Wielu zawodników dobrze zagrało w meczu z Wisłą Płock, m.in. Rafa Lopes. Nie spodziewam się zbyt wielkich zmian w składzie w porównaniu do pierwszego spotkania z Florą Tallin. Może za wyjątkiem Bartka Kapustki. Kto go zastąpi? Decyzja zapadnie jutro - mówi Czesław Michniewicz przed rewanżowym meczem z Florą Tallin.

- Legia ma swój styl, nasze mecze są podobne do siebie pod względem taktycznym. Modyfikujemy jedynie ustawienie i to przychodzi płynnie, zawodnicy dobrze się w tym czują. Chcemy zawsze grać w podobny sposób, mamy swoje zasady gry, których się trzymamy.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 16122
START: 15.07.2021 / KONIEC: 27.07.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
B72 - 27.07.2021 / 19:21, *.virginm.net

Czesiek ty pogadaj z Kucharskim i Miodkiem zeby tego Sapinnena sprowadzić, 25 lat widać, że pracowity i do tego uniwersalny z przodu - ogarnie atak i gre na obu skrzydlach .

odpowiedz
Del Piero - 27.07.2021 / 09:31, *.vectranet.pl

1-4-2-3-1 super

odpowiedz
Florian Lattin (L) - 27.07.2021 / 07:02, *.tpnet.pl

Rozjedziemy Estończyków i będzie wysoka wygrana - pewne info , z samego rana .

odpowiedz
Marcel - 27.07.2021 / 00:56, *.t-mobile.pl

Ludzie, mam pytanie: jeżeli Legia przejdzie Florę to pierwszy mecz w następnej rundzie gra na wyjeździe a rewanż u siebie. A gdyby odpadła to też pierwszy mecz będzie na wyjeździe? Wie ktoś może?

odpowiedz
Lipa - 27.07.2021 / 11:56, *.com.pl

@Marcel: też wyjazd

odpowiedz
Daszka - 27.07.2021 / 00:53, *.chello.pl

Rozumiem, że dzisiaj szanowna Redakcja włączy ręcznie "licznik wstydu prezesa", który powinien kłóć w oczy na naszym serwisie, co najmniej do godz. 20.00.
Ps.: oby nie dłużej, czego wszystkim życzę...

odpowiedz
filand - 27.07.2021 / 00:22, *.t-mobile.pl

Licznik wstydu wyłączony? 1422 dni bez europejskich pucharów?

odpowiedz
przega: - 26.07.2021 / 22:21, *.mm.pl

Droga Redakcjo: Naprawdę nie mieliście lepszej ilustracji niż zdjęcie Trenera Legii z proporczykiem Flory zawieszonym na nosie????

odpowiedz
Arek - 27.07.2021 / 02:10, *.t-mobile.pl

@przega:: lepsze takie zdjęcie niż zdjęcie Pinokio

odpowiedz
Adam - 26.07.2021 / 20:16, *.play-internet.pl

Oby bez Hołowni, za duże ryzyko. Następne szanse lepiej w lidze.

odpowiedz
L - 26.07.2021 / 18:59, *.play-internet.pl

Po tym co pokazali Wieteska i Hołownia w poprzednim meczu jutro nie mają prawa wybiedz na murawę.

odpowiedz
Kamień - 26.07.2021 / 19:49, *.chello.pl

@L: Ty nie masz prawa pisać bez słownika ortograficznego, o ile wiesz co to jest

odpowiedz
Tommyblny - 26.07.2021 / 20:00, *.chello.pl

@Kamień: Gość chociaż zdanie zakończył kropką a sam piszesz o słowniku.

odpowiedz
Paweł - 26.07.2021 / 21:46, *.play-internet.pl

@Tommyblny: Sądzę jednak, że znak interpunkcyjny nie jest tożsamy z ortograficznym .

odpowiedz
L - 27.07.2021 / 00:37, *.tpnet.pl

@Kamień: Wyjmij se kija z dupy mistrzu słownika. Co to za wysyp strażników ortografii??? Nie popełniłeś nigdy błędu gamoniu??

odpowiedz
Tito - 27.07.2021 / 11:26, *.play-internet.pl

@L: Ale "wybiedz"?! No bez przesady...

odpowiedz
speed - 26.07.2021 / 18:39, *.play-internet.pl

Czesio zupełnie mnie nie przekonuje.

odpowiedz
chrisSiekierki - 26.07.2021 / 19:25, *.vectranet.pl

@speed: a Klafurić i Jozak to Cię przekonywali ?

odpowiedz
Hg - 26.07.2021 / 21:05, *.chello.pl

@speed: a ty mnie

odpowiedz
Kibol - 26.07.2021 / 18:33, *.t-mobile.pl

Ale fote wstawiliscie haha

odpowiedz
miet - 26.07.2021 / 22:19, *.210.109

@Kibol: dokladnie. na nosie na proporczyk...

odpowiedz
Cicero - 27.07.2021 / 05:25, *.plus.pl

@miet: jedni noszą kolczyki a Czesio proporczyki

odpowiedz
chrisSiekierki - 26.07.2021 / 18:22, *.vectranet.pl

Jeśli chodzi o Slisza to się z kolegą zgodzę.

odpowiedz
bronek49 - 26.07.2021 / 18:17, *.chello.pl

niech Ślisz posiedzi na lawie i przemyśli swoją beznadziejną gre to nie będzie żadne osłabienie tylko wzmocnienie

odpowiedz
Bródno - 26.07.2021 / 21:07, *.chello.pl

@bronek49: nie ma takiego piłkarza w Legii

odpowiedz
Semper Fi - 26.07.2021 / 17:24, *..

Jedziemy.
Sopot nie obejrzy? Hehe.
Jestem w zadupionej Azji i kur... a obejrze.
Chocby ziomek mial na Whatsapp streama robic...

odpowiedz
8 gwiazd - 26.07.2021 / 17:14, *.chello.pl

Ślisz nie nadaje się do gry. Na tym powinno kończyć się zdanie i jego obecność w 1 drużynie

odpowiedz
chrisSiekierki - 26.07.2021 / 19:42, *.vectranet.pl

@8 gwiazd: uprzejmie proszę o zaprzestanie kryptopolityki... to jest strona sportowa

odpowiedz
Eddie - 26.07.2021 / 16:57, *.chello.pl

Toni Segura - w Arce Gdynia - wypożyczony od razu do KKS Kalisz

odpowiedz
Jaro - 26.07.2021 / 16:56, *.centertel.pl

Na spokojnie pograć i 0:2

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.07.2021 / 16:51, *.centertel.pl

Flora - Legią 1-3, trzeba będzie biegać, jak Struś Pędziwiatr.

odpowiedz
L - 26.07.2021 / 18:24, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: widzę ze nagle stałeś się optymistą. W sumie to dobrze ;)

odpowiedz
Dedi - 26.07.2021 / 19:35, *.plus.pl

@L:

Jakbyśmy nie dali Radę jakimś cudem tej Florze z 37 letnim Vasiljevem no to my się nie nadajemy nawet na zaplecze, zaplecza Europy.... ja jutrzejszy mecz traktuje jako Pewniak !!!!!!!!!!!!!! I myślę już nad Dynamem Zagrzeb. PANOWIE JUTRO MA BYĆ GŁADKO nie tego że ja tak chcę jakiś user , ale My Kibice zasługujemy też na puchary !!!
Dajcie nam chociaż tą ligę konferencji !

odpowiedz
lolek - 26.07.2021 / 16:19, *.com.pl

będzie 1-0 dla nas

odpowiedz
:) - 26.07.2021 / 15:45, *.chello.pl

Kurde nie obejrzę bo akurat w Sopocie będę... Ale Kozłowski niezła akcja wczoraj co?

odpowiedz
serio - 26.07.2021 / 16:37, *.net.pl

@:) : a smartfona nie masz :-) no to nie oglądaj ja będę w Sopocie i obejrzę :-)

odpowiedz
Kamień - 26.07.2021 / 16:41, *.chello.pl

@:) : Nie wiem w czym przeszkadza bycie w Sopocie w obejrzeniu meczu....

odpowiedz
Sputnik 44 - 26.07.2021 / 16:41, *.vectranet.pl

@:) : a co nas interesuje Kozłowski?

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 26.07.2021 / 16:46, *.vectranet.pl

@:) : niezla tylko to taki zawodnik na kilka min w calym meczu byl by bezbarwny jak Jóźwiak w reprezentacji wchodzac z lawki widoczny robiacy cos dobrego grajac caly mecz bezbarwny duzo pomylek unas taki grajek to Pekhart Lopez ale Lopez jeszcze potrafi sie zerwac obronca i duzo walczy od poczatku do konca mysle ze Skibicki lepszy od Kozlowskiego musi tylko na wahadle grac widac ze ta pozycja mu sluzy z czasem bedziemy mieli kocura na sprzedaz :/ jak to zawsze bywa SKIBICKI ma to cos mysle ze jak dostanie powolanie do reprezentacji tez na skrzydlach w lidze bedzie latal

odpowiedz
Sinner - 26.07.2021 / 16:59, *.chello.pl

@:) :
porucznik Kozłowski - 07 Zgłoś Się -
to Portier go załatwił na Brzeskiej

odpowiedz
Markus Merk - 26.07.2021 / 17:21, *.play-internet.pl

@:) : Strasznie ograniczony jesteś, jak nie umiesz obsługiwać smartfona.

odpowiedz
:) - 26.07.2021 / 21:24, *.chello.pl

@Markus Merk: ale was łatwo w balonika zrobić xd

odpowiedz
Rob - 26.07.2021 / 21:31, *.chello.pl

@:) : jajco

odpowiedz
Arek - 26.07.2021 / 22:47, *.tpnet.pl

@:) : ale żeś mnie zrobił, tak się nabrałem. Noż ku...wa nie mogę.

odpowiedz