fot. Woytek / Legionisci.com

Transfery

Legia negocjuje z Jurczenką

Maciej Frydrych, źródło: meta-ratings.com

Jak informuje strona meta-ratings.com 27-letni Ukrainiec Władłen Jurczenko negocjuje transfer z Legią Warszawa. Zawodnik aktualnie jest bez klubu, a do niedawna reprezentował barwy ukraińskiej Zorii Ługańsk.

Piłkarz może występować na pozycji pomocnika i pomocnika ofensywnego. Jurczenko otrzymał wiele ofert, jednak Legia jest najkonkretniejsza. Ukrainiec w barwach Zorii występował od lata 2019 roku, podczas tego czasu rozegrał 68 meczów, w których strzelił 16 goli i zanotował 13 asyst. Wcześniej zawodnik reprezentował barwy m.in. niemieckiego Bayeru 04 Leverkusen. Na boiskach niemieckiej Bundesligi rozegrał 13 meczów, w których zdobył jedną bramkę przeciwko Wolfsburgowi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (58)

+dodaj komentarz
Echhhh - 27.07.2021 / 11:15, *.35.103

Liczę na twittera, może ten transfer też położy :-)

odpowiedz
Kibolek - 27.07.2021 / 10:05, *.telefonica.de

A po co LEGII kolejny kapryśny stiepanek drewniany jeszcze bez klubu . MIODUSKI golodupcu WSTYDŹ SIĘ

odpowiedz
Kalarepa - 27.07.2021 / 09:26, *.play-internet.pl

Ogórek bez klubu.

odpowiedz
singspiel - 27.07.2021 / 22:36, *.centertel.pl

@Kalarepa: ale sporo wart. będzie można go opchnąć

odpowiedz
kalosz - 27.07.2021 / 02:28, *.mm.pl

patrzac na kontuzje ze srodka pola to góralski by sie przydał:)

odpowiedz
Jano - 27.07.2021 / 09:00, *.orange.pl

@kalosz: taaa przy miłości sędziów do Legii i stylu jego gry (drwal łamacz kości) w co drugim meczu dostawałby czerwień a w co drugim by nie grał przez kartki!

odpowiedz
singspiel - 27.07.2021 / 22:35, *.centertel.pl

@kalosz: Legii przydałby się rozgrywający bądź ofensywny, a nie kolejny defensywny pomocnik

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.07.2021 / 23:41, *.centertel.pl

Transfer zdementowany.

odpowiedz
Mundzio - 26.07.2021 / 22:15, *.orange.pl

Ogór kompletny, z czym do ludzi Miodelski?

odpowiedz
Markus Merk - 26.07.2021 / 22:30, *.play-internet.pl

@Mundzio: Kup i podaruj Legii lepszego.

odpowiedz
olew - 26.07.2021 / 22:35, *.vectranet.pl

@Mundzio: Ty raczej taki antyszczepionkowiec...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 26.07.2021 / 23:03, *.petrotel.pl

@Markus Merk: poczekam, aż Mioduski coś Legii podaruje, bo na razie tylko zadłużenie ;-)

odpowiedz
olew - 27.07.2021 / 00:28, *.vectranet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Nie czekaj, tylko podaruj coś Legii, zawstydź go !

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 27.07.2021 / 02:46, *.151.143

@Mundzio: A zakąsał zarząd kibica a to checa....

odpowiedz
Jano - 27.07.2021 / 09:05, *.orange.pl

@Mundzio: taak? A może ci się marzy wiślacki, ten z Krakowa model zarządzania drużyną? Tam porządzili tacy mądrzy jak ty, i tylko dlatego że Vana Lee był równie głupi jak ci rządzący i nie zaksięgował złotówki Wisła jeszcze istnieje!

odpowiedz
Stefan1916 - 01.08.2021 / 00:20, *.chello.pl

@olew: daruje, jak chodzi na mecze, kupuje karnety albo wydaje pieniądze w FanStore. Daruje również, gdy przekazuje 1% z podatku na Fundacje Legii… ja jestem kibicem Legii od blisko 25 lat, wyobraź sobie jak wiele Legii darowałem. Pier...e te sukcesy, mistrzostwa, pp. Wolałbym by Legia sezon w sezon walczyła jak równy z równym z Valencia, Sevilla, itp.

odpowiedz
1410 - 26.07.2021 / 20:42, *.vectranet.pl

Czyli zanim dojdzie do formy, to będzie późny październik

odpowiedz
Sobolew - 26.07.2021 / 21:20, *.255.243

@1410: A ty nie dojdziesz nawet w wieku 75 lat.

odpowiedz
mr pen is long - 26.07.2021 / 22:34, *.play-internet.pl

@Sobolew : w wieku 75 niewielu dochodzi

odpowiedz
(L)ifciarz - 27.07.2021 / 02:04, *.chello.pl

@mr pen is long: Wtedy większość odchodzi...

odpowiedz
Wojtek86 - 26.07.2021 / 20:35, *.net.pl

Grosik wolny.

odpowiedz
Lolek - 26.07.2021 / 23:46, *.telkab.pl

@Wojtek86: z tego co wiem to ma żone

odpowiedz
Wojtek86 - 27.07.2021 / 08:08, *.chello.pl

@Lolek: Kurde, no patrz :D

odpowiedz
Juri - 26.07.2021 / 19:50, *.inetia.pl

Wolny to nie potrzebny.

odpowiedz
bono - 26.07.2021 / 19:39, *.orange.pl

A gdzie -rwa stoper ja się grzecznie pytam.

odpowiedz
Tommyblny - 26.07.2021 / 19:55, *.chello.pl

@bono: Jest Nawrocki.

odpowiedz
Krzeszczu - 26.07.2021 / 20:19, *.bredband2.com

@bono: Abu Hana, Rose, Nawrocki. Po kij sciagac jeszcze jednego?

odpowiedz
grzesiek - 26.07.2021 / 20:31, *.centertel.pl

@Krzeszczu: nie jestem na biezaco ale skoro tylu nowych stoperow to z jakiej racji gra wiwteska z holownia?

odpowiedz
Krzeszczu - 26.07.2021 / 20:36, *.bredband2.com

@grzesiek: wedle betonowej polskiej mysli szkoleniowej: kazdy nowy nabytek potrzebuje ziliarda lat na aklimatyzacje, by sie wkomponowac i nauczyc imion kolegow. Generalnie potrzebuja czasu, wiec standardowo jakies 3-6 miesiecy. Wszyscy trzej zagrali w ostatnim ligowym meczu, Rose po raz kolejny pokazal sie z bardzo dobrej strony, ale znajac polski beton i jego przedstawiciela Michnika pewnie jeszcze sporo wody w Wisle uplynie zanim zaczna na serio konkuraowac z Holowniami, Wieteskami itp. Na dodatek Michnik nie raz sie wypowiadal jaki to Wieteska nie jest wspanialy i cudowny. Wiec szanse ze on zasiadzie na lawie sa mniejsze niz minimalne. Jedza, kapitan, tez na pewno nie usiadzie, wiec zostaje tylko Holownia. To teraz, Rose, Abu Hanna. Nawrocki, ktory za Holownie? Kiedy? Pytania, pytania...

odpowiedz
Ibor - 26.07.2021 / 20:57, *.play-internet.pl

@Krzeszczu:
Przepraszam kolego nie zirlislda a pierdyliarda .

odpowiedz
Krzeszczu - 26.07.2021 / 21:06, *.bredband2.com

@Ibor: Pomylilem sie, przyznaje koledze racje. :)

odpowiedz
Markus Merk - 26.07.2021 / 22:31, *.play-internet.pl

@bono: w uchu.

odpowiedz
zduneq - 26.07.2021 / 23:42, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: całe szczęście to CZ.M. decyduje o składzie i taktyce.Póki wyniki się zgadzają mogą tam grać i zielone ludziki.

odpowiedz
Marco - 27.07.2021 / 01:51, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Rose Abu H. and Nawrocki? Szczerze? Nie ujmując nic wymienionym piłkarzom i obym również się mylił są to piłkarze na polskie podwórko... Hmm ale zaraz ktoś może powiedzieć-więc na jakie podwórko są nasi rutynowi stoperzy (Jedzą, Wieteska, Holownia)? Otóż po meczach ze słabym Bodo i słabą Florą w KLM i patrząc na ich grę sam nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie.... ok może na mistrza podwórka to i wystarczy choć jestem wielce przekonany że dzięki ich grze w ekstraklasie nie raz będziemy wołali o pomstę do nieba przy ich błędach. I teraz pytanie....gdzie jest trener?..... gdzie klasowy stoper? (piłkarska powiastka chyba raczej traktuje o budowaniu zespołu od tyłu tak?) Otóż nasz trener z założenia wychodzi ze lepiej jest strzelić zawsze o jednego gołą więcej co u nas szczególnie w europejskich pucharach ostatnimi laty wogole się nie sprawdza a właściciel to wogole inna bajka bo nie ma pojęcia o piłce i football'u tylko kuźwa interes i interes i zapełnianie kieszeni. Do czego dążę? Do tego że Pudel jest takim naszym oligarcha ze założenie ma jedno Legia ma atakować a nie się bronić co nie jest tak prawdę mówiąc głupim założeniem. Ale no jak kuźwa grać ofensywnie bez pewnej obrony? Chłopaki sami już nie chętnie czasami ruszają do ataku mając na myśli to że za chwilę będą musieli zapieprzać ile sił by asekurować swoich obrońców którzy czasami nie potrafią wywalić piłki z pola karnego... co gorsza bez krzty przesady nawet podając do przeciwnika. No ale przecież my mamy najlepsza obronę Wieteska nie zawali kilku bramek w ekstraklasie w przeciągu sezonu co jest norma a Holownia nie nie będzie z rozkojarzoniem oddawal piłki rywalom... Śmiechu warte....

odpowiedz
SEBO(L) - 26.07.2021 / 19:14, *.centertel.pl

Poszukajcie w necie - chłop jest podobno wolny (biegowo),niezbyt dobry kondycyjnie, atakuje z głębi pola,i poza tym dobrze podaje... W sam raz,żeby Całoroczny Wakacyjny Klub Seniora Legia miał się dobrze! A buduje go nam dyrektor Kucharski i jego magiczny zeszyt z jedną kartką...

odpowiedz
Krzeszczu - 26.07.2021 / 19:38, *.bredband2.com

@SEBO(L): Zgadzam sie z Toba. Tym bardziej ze na jego/podobnej pozycji brakow nie ma. Kolejny na wieczna i nie konczaca sie odbudowe?

odpowiedz
SEBO(L) - 26.07.2021 / 20:05, *.chello.pl

@Krzeszczu: Dla towarzyszenia Jasurowi... co ma chłop tak sam na zabiegi chodzić?

odpowiedz
Adam - 26.07.2021 / 20:18, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Oj tam od razu niekończącą... Maksymalny kontrakt dopuszczany przez przepisy to tylko 5 lat.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.07.2021 / 20:27, *.orange.pl

@SEBO(L): A może ma inne atrybuty. No nie wiem, może lubi zagadać przeciwnika, może ma skrańcowaną bajerę?

odpowiedz
Krzeszczu - 26.07.2021 / 20:43, *.bredband2.com

@Adam: hahaha, no fakt, masz w zupelnosci racje :-))
@Lesny Dziadek: no moze jak ten szkot, bedzie biegal po boisku i opowiadal przeciwnikom jakie to maja piekne lydki :-)
@Sebo(L): no bo samemu tak nudno przeciez :-)

odpowiedz
SEBO(L) - 26.07.2021 / 21:14, *.chello.pl

@Krzeszczu: Sebo(l) to ktoś tutaj inny,tak ku ścisłości ;) ale za to mieliby czas, na dywagacje o róźnicach między cerkwią a meczetem (gdyby spotkali się w Krakowie,to między cegłą a maczetą),i o postach. Choć ten Jurczenko,skoro taki powolny,to nie zna tego pojęcia...

odpowiedz
Hg - 26.07.2021 / 21:14, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: o dziadu symetrie odkrył..

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.07.2021 / 22:06, *.centertel.pl

@Hg: Tak się zastanawiam, masz ptaka w klatce, zwanego papugą?

odpowiedz
SEBO(L) - 26.07.2021 / 22:19, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Panowie dajcie spokój,my tu analizowaliśmy przydatność jakiegoś NiedoWłada,a Wy tu z podjazdami jakimiś... Jaki miś,każdy widzi...

odpowiedz
H - 26.07.2021 / 18:58, *.play-internet.pl

Ja mogę grać w środku pomocy..
Jestem wybitnie genialny..
Podpiszcie ze mną kontrakt..

odpowiedz
Obi - 26.07.2021 / 18:31, *.chello.pl

Za Kapiego?

odpowiedz
kibic - 26.07.2021 / 18:27, *.datapacket.com

Nic nie nauczyło ich ściąganie ukraińskiego szrotu do Legii? Czy to może sposób na przyciągnięcie na stadion ukraińskich kibiców? Już i tak za dużo ich w Warszawie.

odpowiedz
zduneq - 26.07.2021 / 23:45, *.t-mobile.pl

@kibic: Przypomnij proszę z kim i na któym etapie odpadł ten "Ukraiński odpad" na euro?

odpowiedz
Kibic - 27.07.2021 / 12:28, *.centertel.pl

@zduneq: A który z piłkarzy oferowanych Legii grał w tym Euro?

odpowiedz
Rytm - 26.07.2021 / 18:27, *.centertel.pl

Niemieckiej Ekstraklasy, chyba powinno być Bundesligi;)

odpowiedz
SEBO(L) - 26.07.2021 / 19:18, *.centertel.pl

@Rytm: W tym Bayerze w sumie 18 gier,i kosmiczne 620 minut grania. Choć to i tak więcej, niż Valencia w Brentford...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.07.2021 / 18:20, *.orange.pl

Na ostro się kreci, gruby temat. Jeszcze 2 transfery (oprócz tego) i okienko zakończymy. Oby tylko nikt na Twitterze nie podał nazwisk...

odpowiedz
speed - 26.07.2021 / 18:46, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: A język świerzbi...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.07.2021 / 18:50, *.orange.pl

@speed: :)

odpowiedz
bronek49 - 26.07.2021 / 18:14, *.chello.pl

znowu następny nieprzygotowany zawodnik

odpowiedz
Cyniek - 26.07.2021 / 18:32, *.play-internet.pl

@bronek49: miałem to samo pisać kolejny koleś gdzie będzie dwa miesiące się odbudowywać

odpowiedz
gLc - 26.07.2021 / 18:12, *.vectranet.pl

kocur czy ogór?

odpowiedz
:) - 26.07.2021 / 18:10, *.chello.pl

Brać w ciemno

odpowiedz