fot. Woytek / Legionisci.com

Nawrocki: To nie był dobry mecz

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- To nie był dobry mecz w naszym wykonaniu. W pierwszej połowie nie zagraliśmy dobrze, a zaraz po starcie drugiej straciliśmy gola. Staraliśmy się potem zaatakować, ale dostaliśmy czerwoną kartkę, a potem Radomiak trafił po raz drugi. My z kolei niebawem dostaliśmy drugie wykluczenie - powiedział po meczu Maik Nawrocki.

- Nie widziałem dokładnie tych sytuacji z czerwonymi kartkami, więc nie wiem czy decyzje sędziego były prawidłowe. Faktem jest jednak, że nie możemy tak grać w Ekstraklasie.

- Dla Radomiaka był to pierwszy mecz u siebie i to jeszcze przeciwko Legii. Byli, podobnie jak my, bardzo zmotywowani. Nie przełożyliśmy jednak tego na boisko. Myślę, że pokazaliśmy odpowiednią mentalność. Nie podłamaliśmy się straconym golem czy czerwoną kartką. Walczyliśmy o bramkę, co przyniosło wkrótce skutek. Musimy przeanalizować co było dobre, a co nie. W środę gramy po raz kolejny i wtedy trzeba będzie pokazać zupełnie inną twarz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
HH - 01.08.2021 / 21:19, *.play-internet.pl

-Byli, podobnie jak my, bardzo zmotywowani-Kpina..

odpowiedz
L - 01.08.2021 / 16:59, *.play-internet.pl

Ma niezłą technikę jak na obrońcę. Jeśli chcemy iść do przodu sportowo to potrzebujemy takich technicznych obrońców jak on.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.08.2021 / 14:35, *.plus.pl

Brawo za gola powinien grać za holownię gorszy nie jest.

odpowiedz
Wolfik - 01.08.2021 / 18:04, *.play-internet.pl

@Wieczny fan Mioduskiego: Teraz pewnie bedzie grał za Mladenovicia. I fajnie byłoby, gdyby szansę wykorzystał.

odpowiedz
RMFC - 01.08.2021 / 12:10, *.play-internet.pl

Akurat Ty i Rose zagraliście niezły mecz. Dwie straty za to zanotował najdroższy zawodnik kupiony z Lubina B.Slisz. W poprzednim sezonie grał super a teraz co mecz gorzej

odpowiedz
LM - 01.08.2021 / 09:49, *.tpnet.pl

W srode baty jak nic a mecze pod wzgledem poziomu gry wszystkie byly slabe poczynajac od "SP" !!

odpowiedz
Ja1916 - 01.08.2021 / 12:00, *.vectranet.pl

@LM : to wio na konwiktorską. Tu jest Legia i tu zawsze wierzymy w wygraną lamusie

odpowiedz
Jr.Bajano - 01.08.2021 / 04:27, *.centertel.pl

Mike comon

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.