fot. Hagi / Legionisci.com

Petković: W Warszawie czeka nas piekło

źródło: 24sata.hr

- Wynik jest jedyną miarą czegokolwiek w sporcie. Wierzymy, że jesteśmy lepszym zespołem, ale w Warszawie czeka nas piekło przez 90 minut i mamy nadzieję, że awansujemy. Kibice zawsze dodają wiatru w plecy, ale mamy doświadczenie i powinniśmy wiedzieć, jak sobie z tą presją radzić - powiedział po meczu Bruno Petković, strzelec bramki dla Dinama.

- Zdarzały się przypadki, kiedy przekładaliśmy mecze w lidze i przegrywaliśmy i na odwrót. Piłka nożna to wyłącznie boisko. Odpowiednie przygotowanie pomaga, ale boisko wszystko weryfikuje – powiedział w odniesieniu do przełożonego meczu ligowego Dinama.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 27232
START: 19.07.2021 / KONIEC: 10.08.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
lol - 06.08.2021 / 14:18, *..

pieklo i pier---ol 3-0

odpowiedz
Ultras - 05.08.2021 / 23:34, *.virginm.net

Sprawdzic o ktorej laduje ich samolot w poniedzialek, zebrac sie w hali przylotow i przywitac gwizdami, niech od poczatku pobytu na polskiej ziemi czuja presje,wrogie nastawienie, potem w nocy pod hotelem kobcert zyczen i kanada, we wtorek awans nasz!

odpowiedz
CULT CULT CULT LEGIA GOL! - 05.08.2021 / 23:48, *..

@Ultras: CAŁY POBYT POWINNI CZUĆ NAPIĘCIE, ZERO SPOKOJU, NIE DAĆ IM SPAĆ..COŚ WYMYŚLEĆ ORGINALNEGO, A NIE PAPUGOWAĆ OD INNYCH...

odpowiedz
Ultras - 06.08.2021 / 00:38, *.virginm.net

@CULT CULT CULT LEGIA GOL!: no przywitanie gwizdamibw hali przylotow jest oryginalne, nikt tak nie robi, ewentualnie obrzucic ich jajami

odpowiedz
Alex Bielany - 06.08.2021 / 00:56, *.centertel.pl

Moze spuscmy powietrze z kol autokatu ktory po nich przyjedzie albo w rure wydechowa race im wepchnijmy, potem pod hotelem petardy tak o 3-4 nad ranem, a jak beda jechac na stadion to puscmy w eter plotke ze 3-4 chorwackich pilkarzy ma covid :-)

odpowiedz
jezus - 07.08.2021 / 18:47, *.vectranet.pl

@Ultras: ale wiesz baranie , ze ich to gowno interesuje? wierzysz w takie bajki, ze darice ryja na lotnisku czy z trybun ich bedzie ruszało? xD

odpowiedz
c u L t c u L t c u L t - 05.08.2021 / 22:26, *..

ABY WRESZCIE NARODZIŁA SIE W KOŃCU SUPER!LEGIA!

odpowiedz
KrystekLegia - 05.08.2021 / 18:38, *.chello.pl

Naszego Legiooo będziemy zawsze z tobą zawsze z tobą do końca naszych dni............................

odpowiedz
bum - 05.08.2021 / 18:14, *.236.49

Nie wiem jak was bo to zweryfikuje boisko.... Ale jestem przekonany że waszych kibiców to czeka rzeźnia piekło i h...j wie co jeszcze hahaha

odpowiedz
Jeszcze piekło pod hotelem - 05.08.2021 / 17:36, *.tpnet.pl

Piekło wszędzie,pod hotelem dzwony przez całą noc , zrobić im psikus jak nam zrobili

odpowiedz
Ryba - 05.08.2021 / 16:59, *.chello.pl

Mój skład na Dymano ;)
Boruc
Jędrzejczyk Wieteska Nawrocki
Juranovic Martins Silsz Mladenovic
Muci
Lopes Emreli

Z chęcią zmieniłbym Mladenovica ale nie ma na kogo...

odpowiedz
Robert Szenfeld - 05.08.2021 / 15:42, *.landirenzo.pl

,,Piłka nożna to wyłącznie boisko,, ... no włąśnie .. to dlaczego nie macie boiska pajace tylko pole minowe ? Jakim cudem takie pastwisko jest dopuszczone do rozgrywek na takim poziomie ?

odpowiedz
Jimmy L - 05.08.2021 / 15:08, *.t-ipconnect.de

Jeszcze zatesknisz za pieklem, taki bedzie Ogien.

odpowiedz
Liks - 05.08.2021 / 12:44, *.play-internet.pl

Ja to bym przemyślał pozycje i rolę Emrelego, Pekharta, Lopesa i Muciego. Może zamiast Slisza Emreli na skrzydle?

odpowiedz
Korkoszewo - 05.08.2021 / 12:13, *.legionowodom.pl

Teraz tylko się dowiedzieć ,gdzie będą w hotelu i zrobić im takie piekło żeby nie mogli spać przez cała noc ..

odpowiedz
B - 05.08.2021 / 12:08, *.chello.pl

Czy nasi kibice byli na trybunach w Zagrzebiu? Na fotorelacji nie ma nic.

odpowiedz
Alex Bielany - 05.08.2021 / 11:47, *.centertel.pl

Dobrze ze jestescie tego swiadomi, moze pozyczcie tasmy z trybun od Bodzia

odpowiedz
Echhhh - 05.08.2021 / 11:04, *.35.103

Masz rację, przez 90 minut będzie piekło i szczypało.

odpowiedz
Zgred - 05.08.2021 / 11:02, *.as9105.com

Dymano zagrzeb

odpowiedz
Kontestator - 05.08.2021 / 10:41, *.t-mobile.pl

Piekło przez 90 minut? Nieprawda. Piekło czeka Was od momentu kiedy wylądujecie na Okęciu do momentu kiedy znowu wsiądziecie do samolotu...

odpowiedz
Felek - 05.08.2021 / 10:12, *.netfala.pl

Zgadza się. Na trybunach będzie piekło.

odpowiedz
Maniek - 05.08.2021 / 09:39, *.centertel.pl

Oby ta wasza pewność siebie, w pięty (i nie tylko) wam poszło. Buce jedne.

odpowiedz
floyd - 05.08.2021 / 10:07, *.t-mobile.pl

@Maniek: Nie wiem gdzie Ty tu widzisz jakieś negatywne uczucia, gość się mądrze wypowiedział… Są lepszym zespołem i postarają się to udowodnić ale wynik jest ostatecznym rozstrzygnięciem a nie ranking. Podoba mi się ze nie szuka usprawiedliwień ze Legia miała szczęście ( bo miała) tylko mówi ze liczy się to co w sieci. A co do piekła, zdecydowana racja :)

odpowiedz
Wolfik - 05.08.2021 / 10:44, *.mm.pl

@floyd: Dokładnie. Facet powiedział to, co każdy wie od początku. Wiadomo tez, że musimy zagrać jeszcze ambitniej niż w Zagrzebiu by wygrać. Piłkarsko są lepsi co nie znaczy, że awansują :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.08.2021 / 11:11, *.centertel.pl

@Wolfik: Widzę szansę nie w grze Dinamo, bo oni zagrają na podobnym poziomie, jak w Zagrzebiu, ale w grze Legii. Trzeba wyeliminować straty, niedokładności i grać na potardzie od 1 do ostatniej minuty. Nie podpalać się meczem u siebie, tylko konsekwentnie i spokojnie szukać okazji. To Dinamo z upływem czasu będzie coraz bardziej nerwowe. Ale o taktykę jestem spokojny, Pan Czesław na pewno dobrze to opracuje, wszystko w głowach i nogach piłkarzy. Jest szansa, bo Chorwaci (podobnie zresztą, jak my) nie są jeszcze w dobrej formie. Oczywiście potrzebne będzie też szczęście, trzymamy kciuki i do boju we wtorek Legio.

odpowiedz
Zu(L)us - 05.08.2021 / 13:08, *.t-mobile.pl

@Maniek: Maniuś (delikatnie),wypad stąd.Masz swoją stronę.A jeżeli o piętę chodzi to nie jest to pięta Achillesa ! ! ! Maniuś "dziecko moje" jeszcze raz proszę cie o wypad z tej strony.Następnym razem będzie ostrzej.

odpowiedz
SEBO(L) - 05.08.2021 / 13:50, *.centertel.pl

@Zu(L)us: Z dziećmi trzeba szczerze. Maniek,wy.ierdalaj stąd i ch.j ci na czoło,pe.ale !

odpowiedz
Wolfik - 05.08.2021 / 14:16, *.mm.pl

@Zu(L)us: A co żeś się przyczepił? Przecież Maniek swoją wypowiedź skierował do zawodnika Dinama...

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem.

odpowiedz
Maniek - 05.08.2021 / 14:48, *.centertel.pl

@Wolfik: Cóż, niektórzy czytają na opak.

odpowiedz
O(L) af - 05.08.2021 / 15:28, *.centertel.pl

@SEBO(L): Czytaliście jeden z drugim co mówili zawodnicy Dinama o Legii przed meczem? Jacy byli pewni siebie, jacy to są silniejsi? Ogarnijcie się,ciężko zakumac o kim pisał Maniek?

odpowiedz
Maniek - 05.08.2021 / 17:32, *.centertel.pl

@SEBO(L): Jak widać, dla Ciebie czytanie ze zrozumieniem, to za trudna czynność. Jeśli byś czytał co mówili nasi rywale, zatrybilbys do której drużyny skierowany był mój komentarz. Ja Tobie nie będę ubliżał. Nie po to wchodzę na te forum. Pozdro.

odpowiedz
Luk - 05.08.2021 / 18:31, *.timplus.net

@Leśny Dziadek: Z jednym się zgodzę, wszystko w głowach i nogach piłkarzy bo w dobrą taktykę Cześka to już nie wierzę, choć miałem na początku cichą nadzieję, że z czasem dopasuje ją do Legii... niestety byłem w błędzie. Polska myśl szkoleniowa od lat wprowadza polską piłkę w marazm, a wszyscy inni idą do przodu i co gorsza nie widać nawet światełka w tunelu.
P.s. Jeszcze do niedawna wielu obrońców Cześka pisało, że kogo w miejsce Slisza, że Muci się jeszcze mniej nadaje, że przecież trenejro wie lepiej bo zna zawodników... nie, on jest tak przywiązany do defensywnego stylu gry i nic tego nie zmienia, a Dinamo jest pierwszym rywalem, z którym miało to jakiś sens, ale widziałem też sens przyciśnięcia Dinama w drugiej połowie bardziej w ofensywie bo była szansa, że się pogubią tylko nie z CM na ławce...

odpowiedz