Oficjalnie: Mecz z Zagłębiem przełożony na grudzień

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na wniosek Legii Warszawa Ekstraklasa odwołała zaplanowane na sobotę spotkanie Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin. Mecz, który miał odbyć się na stadionie przy Łazienkowskiej 3, został przełożony na 15 grudnia.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 27232
START: 19.07.2021 / KONIEC: 10.08.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Lopez - 06.08.2021 / 20:59, *.tpnet.pl

Miodek wyślij te panienki na tydzień urlopu na koszt klubu na jakieś Seszele żeby dziewczyny odpoczęły, masakra jacy oni delikatni...

odpowiedz
Semper Fi - 08.08.2021 / 15:07, *..

@Lopez: nastepny kur_a łeb.

odpowiedz
Marcel - 06.08.2021 / 00:38, *.t-mobile.pl

Straszna żenada. W innych krajach grają co trzy dni i dają redę bez przekładania meczów. Swego czasu Legia za Skorży i Berga grała w fazie grupowej Ligi Europy bez przekładania meczów ligowych, a teraz pajacowanie.

odpowiedz
Misiek75 - 06.08.2021 / 20:42, *.vectranet.pl

@Marcel: dokładnie mam takie samo zdanie jak ty. Teraz płacz, że trzeba grać co 3 dni. Nie chcę mi się tego nawet komentować. Żenada Michniewicza.

odpowiedz
Ja - 09.08.2021 / 11:32, *.play-internet.pl

@Misiek75:
@Marcel:

Ehe. Tylko wtedy ekstraklasa grała 30 kolejek NORMALNYM trybem. Nie trzydzieści siedem, czy trzydzieści w jakimś chorym, przyspieszonym trybie (zeszły sezon). Grę w Lidze Europy zaczynaliśmy od 3 rundy, czyli by się dostać do fazy grupowej trzeba było przejść dwóch przeciwników, nie czterech. Ponadto, nie zorganizowano wtedy superpucharu :) czyli kolejny mecz mniej. No ale medrcy forumowi orzekli zgodnie: pAjAcOwAnIe. Widziałem jeszcze porównywanie sytuacji Legii grającej co kilka dni, do klubów zachodnich, które grają co 3 dni, no XD. Legia nie zajęła 1 miejsca w Premier Leauge, nie ma składu za miliard euro, zagwarantowanej gry w pucharach od fazy grupowej... I zaczyna sezon na początku lipca, nie w 2 połowie sierpnia.

Wnioski wyciągnijcie sami, bo już mi się nie chce wam tego tłumaczyć.

odpowiedz
Piotrek - 05.08.2021 / 22:21, *.gigainternet.pl

Do redakcji: co z zawieszeniem Mladenovicia i Josue? Nie zagrają z Wisła Kraków czy w grudniowym meczu z Zagłębiem?

odpowiedz
:( - 05.08.2021 / 14:24, *.t-mobile.pl

I co ja będę oglądał w weekend?

odpowiedz
Arek - 05.08.2021 / 16:23, *.tpnet.pl

@:(: niemieckie mam talent.

odpowiedz
Wolfik - 05.08.2021 / 14:21, *.mm.pl

Decyzja słuszna. A co z tego wyjdzie, zobaczymy we wtorek.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.08.2021 / 15:40, *.petrotel.pl

@Wolfik: Obie drużyny przełożyły mecze. Wygląda to remisowo. Może będą karne.

odpowiedz
Bond - 05.08.2021 / 20:15, *.virginm.net

@vadisodjidjiaofoe: strach oblecial to mocarne Dinamo? Legia ich wyDima we wtorek bez masla haha

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 08.08.2021 / 17:06, *.247.82

@Bond: nie wiem czy tak jest. Mają np. super grajka Gavranovicia, a w pierwszym meczu w ogóle nie grał. Bo się bał, czy może przeciwnie? Ja jestem lekko zdezorientowany.

odpowiedz
(L)egia - 05.08.2021 / 13:15, *.70.31

Rozsądek zwyciężył.

odpowiedz
Adam - 05.08.2021 / 12:56, *.centertel.pl

DO REDAKCJI MAM NA KARCIE ZAKODOWANE MECZE NA ZAGŁĘBIE I NA DINAMO CO TERAZ Z BILETEM NA ZAGŁĘBIE POZDRAWIAM DZIĘKUJĘ ZA INFORMACJE

odpowiedz
Truteń - 05.08.2021 / 13:27, *.pljtelecom.pl

@Adam: A to nie lepiej zapytać pok@legia.com?

odpowiedz
L - 05.08.2021 / 12:35, *.tpnet.pl

WE WTOREK MA BYĆ OGIEŃ!!!!!!!!!

odpowiedz
KibicL - 05.08.2021 / 12:20, *.plus.pl

I bardzo dobrze, dobrze też jakby potrzebowali w tym czasie rzuty karne na wszelki wypadek.

odpowiedz
Władeczek - 05.08.2021 / 12:18, *.netfala.pl

Ja pitole faken ale bedzie wtopa jak nie przejdziemy Dynama... Jak przekładamy mecz to trza wygrać faken!

odpowiedz
ja 1916 - 05.08.2021 / 12:28, *.vectranet.pl

@Władeczek: Oni też przełożyli swój, więc nie ma się czym podniecać.

odpowiedz
Misiek75 - 05.08.2021 / 12:40, *.play-internet.pl

@ja 1916: Właśnie jest się czym podniecać bo to pokazuje tylko jak słabi jesteśmy. Wiedzieli dokładnie że trzeba będzie grać co 3 dni a teraz płacz i przekładanie meczu. Mega słabe to jest.

odpowiedz
Ech - 05.08.2021 / 12:43, *.centertel.pl

@ja 1916: władeczek zawsze się podnieca byle czym. Jak nie wiedziałeś to wiesz

odpowiedz
Alex Bielany - 05.08.2021 / 12:45, *.centertel.pl

@Misiek75: to nie jest kwestia slabosci, tylko kasy, bo o wielka kase Legia walczy, ktora dostanie nawet jak bysmy przep… wszystkie mecze w grupie, wazne jest dostanie sie do LM, potem niech sie dzieje co chce, ale teraz jak Legia stwierdzi ze chce isc do muzeum lotnictwa celem przygotowan, to pojdzie do muzeum lotnictwa ku… jego mac!

odpowiedz
(L)egia - 05.08.2021 / 13:15, *.70.31

@Władeczek: faken

odpowiedz
:o) - 05.08.2021 / 13:54, *.chello.pl

@Misiek75: Mega słaby to jest twój mózg. Taki zabieg stosują (gdy to potrzebne i korzystne) wszystkie kluby w Europie. Np. Dinamo Zagrzeb przed meczem z Legią. Poproś kogoś dorosłego o korektę zanim coś wyślesz...

odpowiedz
Wolfik - 05.08.2021 / 14:17, *.mm.pl

@Alex Bielany: Otóż to :)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.08.2021 / 15:37, *.petrotel.pl

@Alex Bielany: a ja mam tylko jedną zagwozdkę w związku z tą kasą. Czy po zarobieniu milionów w europejskich pucharach dług Legii spadnie (i o ile), czy może mimo wszystko wzrośnie? :-)

odpowiedz
Misiek75 - 05.08.2021 / 16:19, *.play-internet.pl

@:o): Sam sobie poproś o korektę. Koleżko to są profesjonaliści i każdy mecz powinien być dla nich ważny, niezależnie czy to liga czy puchary i tyle w temacie a jak nie to znaczy że powinni szybko zawód zmienić. Jak przejdą Dynamo to samo będzie w 4 rundzie ytez będzie biadolenie jaki to ważny mecz jest z Crweną Zwezdą itd.

odpowiedz
Arek - 05.08.2021 / 16:25, *.tpnet.pl

@Misiek75: co Ty pieprzysz człowieku?

odpowiedz
Misiek75 - 05.08.2021 / 16:50, *.vectranet.pl

@Arek: ja człowieku nie pieprze tylko uważam, że przekładanie meczu ligowego jest mega słabe. Uważasz że to że nie zagrają w sobotę z Zagłębiem wpłynie na zespół w meczu z Dynamem. Zobaczymy. Więcej nic nie dodam. Pożyjemy, zobaczymy. Oby i żeby czasami Czesiu nie musiał się tłumaczyć jak coś nie wyjdzie. Ja uważam, że wiedzieli ze będą musieli grać co 3 dni i tyle, stoję przy swoim zdaniu. Mega słabe jest to, że przekładają mecz ligowy, każdy mecz ma być ważny. To jest MISTRZ POLSKI i mam prawo jako kibic wymagać od nich gry na odpowiednim poziomie a nie płacz że regeneracja i przekładanie meczów.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.08.2021 / 17:00, *.orange.pl

@Misiek75: Da, choćby organizacyjnie, czy mentalnie cały klub skupi się na Dinamie.

odpowiedz
Leon - 05.08.2021 / 18:20, *.mm.pl

@Misiek75: To nie chodzi nawet o piłkarzy czy mogą grać co trzy dni ale też o sztab szkoleniowy żeby mógł się zająć meczem rewanżowym.

odpowiedz
Farme(L) - 05.08.2021 / 20:01, *.virginm.net

@Misiek75: Skoro chcą przełożyć mecz ligowy to chyba jest dla nich tak samo istotny jak ten w eliminacjach. Nie byłby ważny, gdyby wyszli młodzieżą bez przygotowania taktycznego. Poza tym dzięki temu, że ewentualnie awansują do LM zmniejszy się zadłużenie, jak również będzie ewentualna kasa na lepsze transfery, co za tym idzie w kolejnym sezonie będzie szersza i lepsza kadra mogąca grać i trzy razy w tygodniu... ale każdy ma prawo do własnej opinii i nikt nikogo na tym forum nie przekona... „bo moja jest tylko racja (...)”

odpowiedz
Bolec - 05.08.2021 / 20:19, *.132.84

@Alex Bielany: a co jak ktoremus z naszych chlopakow zachce sie murzynki przed meczem? Trzeba bedzie cie pomalowac czarna farba hahaha

odpowiedz
(L)e - 05.08.2021 / 23:56, *.t-mobile.pl

@vadisodjidjiaofoe:
Dobre pytanie. Ale niestety nie do nas q do Szopena.

odpowiedz
Zduneq - 06.08.2021 / 12:50, *.play-internet.pl

@Misiek75: popieram!

mamy szeroką kadrę, zdolna młodzież.wszyscy zawsze krzyczą gdzie młodzi zdolni Polacy no to jest szansa żeby zagrali kiedy sezon jeszcze się dobrze nie zaczął a gdy przychodzi co do czego to miękka faja i przekładamy mecz.

odpowiedz