Maik Nawrocki - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Nawrocki: Mieliśmy trochę szczęścia, ale szczęściu też trzeba pomóc

źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

- Dobrze jest tutaj wrócić i ponownie zobaczyć tych ludzi. Zagraliśmy dobre spotkanie i wygraliśmy z Wartą Poznań. Ten dzień nie mógł ułożyć się dla mnie lepiej. Mam bardzo dobre wspomnienia z czasów gry w Warcie. Ludzie tutaj są bardzo przyjaźni, a ja zawiązałem z nimi wiele przyjaźni. Bardzo się cieszę, że mogłem ich ponownie zobaczyć - powiedział po meczu Maik Nawrocki.

- Nie mieliśmy problemów z motywacją. Chcieliśmy wygrać i nabrać pewności siebie przed meczem ze Slavią. Udało nam się to zrobić. Teraz czekamy już na czwartkowe spotkanie. Musimy się dobrze przygotować, a dzisiejsze zwycięstwo na pewno w tym pomoże.

- Nie potrafię wskazać momentu, w którym trochę obudziliśmy się po nie najlepszym początku. Straciliśmy bramkę już w pierwszych minutach spotkania. Na całe szczęście, zawodnik Warty był na pozycji spalonej. My powoli się rozkręcaliśmy i w końcu złapaliśmy odpowiedni rytm.

- Warta zaprezentowała się bardzo dobrze. Była groźna po stałych fragmentach gry. Do tego nasi rywale dwa razy trafili w słupek. Mieliśmy trochę szczęścia, ale szczęściu też trzeba pomóc. W końcu to nam udało się zdobyć dwie bramki, a rywale nie zdobyli żadnej.

- To był mój piąty mecz w barwach Legii. Jestem szczęśliwy za każdym razem, gdy wychodzę na boisko i mogę pokazać swoje umiejętności. Dobrze czuję się na boisku i dzięki temu, w ostatnich meczach byłem zawodnikiem pierwszej jedenastki.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.