fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia II: Rui Gomes na testach medycznych

źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

23-letni lewoskrzydłowy Rui Gomes w sobotę przyleciał do Warszawy. Portugalczyk, którego ostatnim klubem była Uniao de Leiria, odbędzie testy medyczne, po których może związać się kontraktem z drugim zespołem Legii.

Rui Gomes jest wychowankiem S.C. Bragi, z której w wieku 13 lat trafił do akademii Benfiki SL. Po dwóch latach spędzonych w młodzieżowych zespołach najbardziej utytułowanego portugalskiego klubu został sprowadzony do Vitorii Guimaraes. W barwach jej zespołu rezerw zadebiutował na szczeblu drugiej ligi portugalskiej w sezonie 2015/16. W dwóch następnych rozgrywkach był już pełnoprawnym zawodnikiem zespołu, wychodząc na boisko w 35 meczach i zdobywając pięć bramek. Kolejnymi klubami w karierze Gomesa były występujące w tej samej klasie rozgrywkowej Gil Vicente, CF Mafra i Uniao De Leiria.

W najbliższych dniach Rui Gomes odbędzie testy medyczne, po których może podpisać kontrakt ze stołecznym klubem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.