Kick-boxing

Nabór do sekcji kick-boxingu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja kick-boksingu Legii Warszawa, prowadzona przez Przemysława Ziemnickiego, ogłasza nabór do grupy początkującej. Zajęcia odbywają się na Mokotowie, w sali LO im. Kochanowskiego, przy ulicy Wiktorskiej 99. Pierwszy, bezpłatny trening będzie miał miejsce we wtorek, 7 września o godzinie 18:00.

Zabierz ze sobą ręcznik, strój sportowy i butelkę wody, a reszta potoczy się sama. Weź ze sobą kolegę, koleżankę, rodzeństwo, kogo tylko chcesz. Pierwsze zajęcia są darmowe! I tak wsiąkniesz na dobre.

Aktualny grafik zajęć:
Grupa początkująca: wtorek i czwartek, g. 18:00 - 19:30
Grupa zaawansowana: poniedziałek, środa, g. 19:30 - 21:00REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Oskar - 01.09.2021 / 18:52, *.chello.pl

Przyjdę z Julką

odpowiedz
Ręcznik - 01.09.2021 / 18:47, *.chello.pl

Kurde akurat mi godziny nie pasują, może kiedy indziej ;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.