REKLAMA

Kurs na wgraną Legii ponad 3!

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po remisie w Pradze to Slavia pozostaje faworytem do awansu do fazy grupowej Ligi Europy. Bukmacherzy Fortuny ustalili kurs na wygraną Legii w regulaminowym czasie gry na 3,15. Kurs na zwycięstwo mistrza Czech wynosi 2,30. Z kolei kursy na awans obu drużyn to 2,50 do 1,50 na korzyść Slavii.

LEGIA WARSZAWA - SLAVIA PRAGA
1 3.15 X 3.45 2 2.30

Pełna oferta na mecz Legia Warszawa - Slavia Praga

Prosty bonus na start

Fortuna uruchomiła dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający na wygraną Legii ze Slavią za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.