Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com

Emreli: Czuję się wyjątkowo

Mishka, źródło: TVP Sport

- Piłka nożna to gra zespołowa. Cieszę się, że awansowaliśmy, ale gdybyśmy się wszyscy nie wspierali, to nie strzeliłbym tych dwóch goli. Gratulacje dla całego zespołu. Nie myślę o tym, z kim zagramy w fazie grupowej Ligi Europy, ale chciałbym trafić na silne zespoły, bo wtedy zbierzemy dużo doświadczenia. Jesteśmy Legią Warszawa i musimy walczyć z każdym. Grałem już i w Lidze Europy, i w Lidze Mistrzów. Nie da się opisać tego uczucia. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się awansować, to było bardzo emocjonujące spotkanie. Czuję się wyjątkowo. Dostaliśmy szansę i ją wykorzystaliśmy - powiedział po meczu ze Slavią Praga strzelec dwóch goli, Mahir Emreli.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Cyniek - 27.08.2021 / 08:35, *.play-internet.pl

Mamy trzech Panów Piłkarzy Emrelii Boruc I Lukinias choć wczoraj podobał mi się Jedzą Slisz chyba najlepszy mecz w tym sezonie miał parę strat ale walczył.duzo odbiorów lub przerwanych akcji

odpowiedz
K(L)AKIER - 27.08.2021 / 15:40, *.inetia.pl

@Cyniek : Jędza nawet spoko, ale na boku przydał by się ktoś z lepszym gazem i dryblingiem

odpowiedz
olew - 27.08.2021 / 03:21, *.vectranet.pl

Fajnie , że Go mamy, pewnie po sezonie odejdzie, ale radości nam przysporzy, a potem forsy... Dzięki za dziś Panie Piłkarzu ! LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
Żmija - 27.08.2021 / 01:23, *.centertel.pl

Brawo Emreliwski ????????????

odpowiedz
LukaszWaWaPL - 26.08.2021 / 23:48, *.t-mobile.pl

Emreli minimum Na 3 sezony i to ma sens!! Pozdrawiam!!!

odpowiedz
Tomek prg - 27.08.2021 / 00:50, *.centertel.pl

@LukaszWaWaPL: będzie maks 2 .sam mówiłjak przyszedł do Legii

odpowiedz
O - 27.08.2021 / 08:49, *.inetia.pl

@Tomek prg:

odpowiedz
Singspiel - 27.08.2021 / 13:40, *.dx4.pl

@Tomek prg: ale kontrakt ma 3 lata

odpowiedz
Robson - 26.08.2021 / 23:37, *.play-internet.pl

Brawo Emreli !

odpowiedz
Hautausmaa - 26.08.2021 / 23:33, *.t-mobile.pl

Jedziesz Azer! Przynajmniej nowy Prijo!

odpowiedz
Piotr - 26.08.2021 / 23:31, *.klodzko.pl

Emreli daje z przodu szybkość i walkę. Długo u nas nie pogra, ale brawo za to, że jest w stanie pomóc drużynie od razu, a nie musi nadrabiać zaległości L.

odpowiedz
HUGON - 26.08.2021 / 23:38, *.vectranet.pl

@Piotr: Ktos krzyknie za niego 2 mil. ojro i kudłatemu od razu włosy się wyprostują.

odpowiedz
(Levinho). Onet. pl - 26.08.2021 / 23:39, *.play-internet.pl

@Piotr: dokładnie tak jak mówisz...

odpowiedz
Miazga - 27.08.2021 / 00:35, *.play-internet.pl

@(Levinho). 2 mln Eur to moze nie. Ale za 4 to go pudel pusci z pocalowaniem reki.

odpowiedz
jasiek - 27.08.2021 / 04:09, *.play-internet.pl

@HUGON: hahahah, cudowne ????
rozbawiłeś mnie kolego. Niestety to możliwe, po transferze Jury już mnie nic nie zdziwi.

odpowiedz