fot. Woytek / Legionisci.com

Wisła 1-0 Legia

Bezsilność

Mishka, źródło: Legionisci.com

W rozegranym w Krakowie meczu 6. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała z Wisłą 0-1.

Spotkanie rozpoczęli gospodarze. Szybko jednak sędzia musiał przerwać mecz na kilka minut, ze względu na dym z pirotechniki znacząco ograniczający widoczność. Warto wspomnieć, że legioniści przystąpili do niedzielnego spotkania w nieco eksperymentalnym ustawieniu – z konieczności na prawym wahadle zagrać musiał Artur Jędrzejczyk. Na obronie wystąpił natomiast Joel Abu Hanna, a w środku zabrakło Andre Martinsa.

Pierwszą ciekawą sytuację przeprowadzili wiślany. W 11. minucie w pole karne wbiegł Yeboah, ale dobra interwencja Artura Boruca uchroniła Legię przed stratą bramki. Po rzucie rożnym ponownie było niebezpiecznie – tym razem piłka uderzyła jednak w poprzeczkę. Kilka minut później głową swojej szansy próbował Michal Skvarka, ale i tym razem dobrze spisał się golkiper stołecznego zespołu. W 18. minucie głową uderzał Tomas Pekhart. I choć strzał był raczej słaby, to jeden z zawodników Wisły dotknął jeszcze piłkę i ta wyszła na rzut rożny. Niestety, legioniści nie wykorzystali odpowiednio tego stałego fragmentu gry. W 23. minucie ponownie było niebezpiecznie pod bramką Legii. Tym razem ponownie szczęście było przy drużynie gości i Skvarka obił jedynie spojenie słupka z poprzeczką. Chwilę później pomiędzy zawodnikiem Wisły i Bartoszem Sliszem doszło do drobnego spięcia. Sędzia jednak sytuacji nie widział lub też po prostu nie zdecydował się na ukaranie żadnego z piłkarzy. Niestety, to Wisła była stroną przeważającą, co udokumentowała w 28. minucie. Yeboah spokojnie ograł Slisza, przebiegł spory kawałek boiska i dobrze odegrał do Felicio Brown Forbesa, a ten posłał piłkę w długi róg, obok interweniującego Boruca.

Legioniści nie poddali się, atakowali, ale trzeba przyznać, że mieli spore problemy z przedostaniem się w pole karne gospodarzy i wykreowaniem jakiejkolwiek sytuacji. W 38. minucie mogliśmy oglądać jedną z nielicznych podbramkowych akcji w wykonaniu zespołu gości, jednak Rafael Lopes dośrodkował niecelnie i do piłki nie doszedł Pekhart. Chwilę później skutecznym odbiorem popisał się Mateusz Wieteska, jednak w starciu ucierpiał jeden z wiślaków. Legioniści przerwę wykorzystali na uzupełnienie płynów i gorączkową wymianę spostrzeżeń. Najwięcej pretensji miał do kolegów Rafael Lopes. Swoje uwagi przekazał także trener Czesław Michniewicz.

W 43. minucie dobrze piłkę przejął Maik Nawrocki, popędził do przodu, a jeden z legionistów został sfaulowany. Legia miała więc rzut wolny z prawej strony z linii pola karnego. Hołownia próbował zaskoczyć bramkarza bezpośrednim strzałem lewą nogą. To się nie udało, a wiślacy wyszli z szybką kontrą. Na szczęście akcję udało się skutecznie spowolnić, a następnie przejąć piłkę. Siedem minut dłużej miała trwać pierwsza połowa spotkania. Kibice z Warszawy wspierali swój zespół jak mogli, głośnym „nie poddawaj się”. Tuż przed przerwą jeszcze Hołownia wrzucił piłkę w pole karne, nie przejął jej jednak Ernest Muci. Jeszcze rzut rożny wykonywał Albańczyk, ale i tym razem bez żadnego wymiernego efektu i chwilę później sędzia zakończył tę część spotkania.

Na drugą połowę Legia wybiegła z dwiema zmianami w składzie – na boisku pojawili się Kacper Skibicki i Mahir Emreli. W stołecznej jedenastce było więc w tym momencie czterech napastników. Tuż po rozpoczęciu niezły strzał oddał Ernest Muci, ale piłka zamiast trafić do siatki, wyszła na rzut rożny. Jeszcze uderzenia próbował Skibicki, jednak zostało ono zablokowane. Wiślacy próbowali wyjść z szybką kontrą, na szczęście zostali powstrzymani. W 50. minucie fatalną stratę na własnej połowie zanotował Slisz, na szczęście Mateusz Młyński przestrzelił. W 59. minucie legioniści mogli doprowadzić do wyrównania, jednak Luquinhas nie zdołał oddać dobrego strzału i trafił w nogi interweniującego bramkarza.

Mimo zmian w składzie Legii, obraz gry nie zmienił się znacząco. Wiślacy wciąż przeważali, ale goście również zaczęli stwarzać sytuacje. W 65. minucie do wyrównania doprowadził Emreli, który posłał piłkę do bramki z bliskiej odległości. Niestety, po weryfikacji przez VAR, gol nie został uznany, bo przed dojściem do piłki azerski napastnik niechcący wytrącił z równowagi obrońcę krakowskiego klubu.

W 83. minucie w zespole Legii zadebiutował Yuri Ribeiro. Chwilę później Wisła była bliska zdobycia drugiej bramki. Na szczęście się nie udało. Sędzia doliczył do drugiej połowy 4 minuty. Legia miała więc jeszcze chwilę na odrobienie strat. Niestety, tego dnia zawodnicy Czesława Michniewicza byli po prostu bezsilni.

Ekstraklasa
6. kolejka
#WISLEG
23717
Kraków
29.08.2021
17:30
Wisła Kraków
Legia Warszawa
Wisła Kraków
1-0
Legia Warszawa
29' Brown Forbes
(1-0)
1 Paweł Kieszek
8 Aschraf El Mahdioui
11 Mateusz Młyński 70'
15 Matej Hanousek
17 Serafin Szota
20 Konrad Gruszkowski 93'
25 Michal Frydrych
40 Yaw Yeboah 92'
80 Patryk Plewka 84'
91 Felicio Brown Forbes 84'
92 Michal Skvarka
31 Mikołaj Biegański
3 Adi Mehremić
4 Maciej Sadlok 92'
9 Jan Kliment 70'
10 Gieorgij Żukow 84'
16 Jakub Błaszczykowski
43 Dawid Szot 93'
54 Piotr Starzyński 84'
77 Stefan Savić
Artur Boruc 1
46' Maik Nawrocki 17
83' Mateusz Wieteska 4
Joel Abu Hanna 23
Artur Jędrzejczyk 55
Bartosz Slisz 99
69' Ernest Muci 20
46' Mateusz Hołownia 3
Rafael Lopes 21
83' Tomas Pekhart 9
Luquinhas 82
Kacper Tobiasz 59
Mattias Johansson 6
Jakub Kisiel 63
69' Bartłomiej Ciepiela 92
46' Kacper Skibicki 22
83' Kacper Kostorz 30
Maciej Rosołek 39
46' Mahir Emreli 11
83' Yuri Ribeiro 5
Trener: Adrian Gula
Asystent trenera: Marian Zimen
Kierownik drużyny: Jarosław Krzoska
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysła Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Zbigniew Dobrynin
Asystent: Radosław Siejka
Asystent: Adam Kupsik
Techniczny: Piotr Szypuła
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (196)

+dodaj komentarz
Co? kurka wodna!? - 31.08.2021 / 02:02, *.17.96

Rafael Lopes had the most resentment towards his colleagues. The coach Czesław Michniewicz also shared his comments.

odpowiedz
rkt - 31.08.2021 / 00:15, *.play-internet.pl

Z taką grą, to na koniec rundy jesiennej, Legia będzie mieć minimum 10 pkt. straty do lidera.

odpowiedz
MAKEN - 30.08.2021 / 21:48, *.151.165

Pewnie każdy z Nas ma prawo do własnych opinii. Jednak moim zdaniem Naszej LEGII brakuje charakteru. Proszę zobaczyć jak gryzą trawę - teoretycznie słabsi zawodnicy - Rakowa, czy Radomiaka. Owszem weszliśmy do LM. To sukces. Jednak w 11 na 10. I przy nadzwyczajnych umiejętnościach Boruca i Emreliego. Niestety brakuje w LEGII walczaków. Mamy Jędrzejczyka, niby jest Ślisz. ALE tu potrzeba graczy na śmierć i życie. Obawiam się jednak, że obecny system korporacyjny nie wykrzesa z LEGII drużyny walczącej do krwi ostatniej.

odpowiedz
Wiem co mówię - 30.08.2021 / 22:03, *.chello.pl

@MAKEN : mniej walki więcej gry chłopie, to nie ring tylko boisko. Trzeba umieć grać!!!

odpowiedz
kiki - 31.08.2021 / 06:52, *.citystrada.pl

@MAKEN : "Owszem weszliśmy do LM" ... tu Cię zaskoczę ... jednak nie weszliśmy.

odpowiedz
grzesiek - 31.08.2021 / 07:17, *.centertel.pl

@MAKEN : za Vuko gryzli trawe gra wygladala pprywajaco do LE nie weszli, za czeslawa gra wyglada do bani a do LE weszli. Coz. Po meczy ze Spartakiem bedzie wiedzieli duzo wiwcej na co stać Legie.

odpowiedz
Zlb - 30.08.2021 / 20:49, *.t-mobile.pl

Przykro!!!! Bronek może wskoczysz w buty trenera i wprowadzisz z marszu 5 młodych??? Co typ!!!! Nie mamy silnej ławki i tyle. Brawo pudel.

odpowiedz
filand - 30.08.2021 / 19:58, *.t-mobile.pl

19 godzin minęło...169 -116 = 53 hejty...to daje co 2,78 hejtu na godzinę...
Niezły wynik...

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 21:23, *.chello.pl

@filand : i to jest Polska!!! W miejscu pracy robią to samo tylko za plecami.. ;)

odpowiedz
filand - 30.08.2021 / 22:52, *.t-mobile.pl

@:) :
Wybacz ale tego Twojego języka polskiego nie rozumiem.
Polska jenzyk, to tródna jensyk...

odpowiedz
kiki - 30.08.2021 / 16:14, *.plus.pl

Ech dobrze, że tylko 0:1 w dupę. Do przerwy mogliśmy dostać 3 bramki. Czesio "0700" do kogo dzwonić kiedy fryzjer pod celą?

odpowiedz
Franio - 30.08.2021 / 21:15, *.tpnet.pl

@kiki: 0 700 to numer na hot line dzbanie . A poza tym : brak dowodów = niewinność , zazwyczaj . Obczaj tę kwestię , zanim dołączysz do tych , co lubią powtarzać taki tekst '' obrzućmy błotem , może coś się przyklei '' .

odpowiedz
kiki - 31.08.2021 / 06:56, *.citystrada.pl

@Franio: Nie znam się na dokładnych numerach do hot line. Widać często korzystasz, że wiesz. I litości oczywiście można sobie bredzić o domniemanej niewinności ale w przypadku grubego czesia to już się bym z tym wstrzymywał. Kto wie ten wie. Wstyd zatrudniać takiego człowieka. Po za tym miernota trenerska. Pozdrawiam dzbanie.

odpowiedz
tekken (L) - 30.08.2021 / 16:01, *.chello.pl

To wina wszystkich co narzekali na Antolicia i Gwilie. Jeszcze był Cafu wcześniej, którego cichcem puścili. Teraz nie ma rozgrywającego i silnika napędowego i płacz. Następnym razem zastanówcie się jak kogoś krytykujecie!
Tak samo krytykowaliście KK, Novikowasa, Walencie. Kapustka radził sobie na rozegraniu, ale trzeba pamiętać, że to był boczny pomocnik zawsze. Teraz krytykujecie Slisza,gościa od czarnej roboty, który odwala czarną robotę za innych i przez to mu się dostaje. Zastanówcie się i ważcie bardziej słowa. Jak już kogoś krytykujecie to podajcie alternatywę na tą pozycje z polskiej ligi , na którą będzie nas stać i kogoś kto będzie rzeczywiście lepszy!

odpowiedz
Gocław - 30.08.2021 / 17:13, *.169.98

@tekken (L):
Kiedy myślisz, że już wszystko w życiu widziałeś, nagle pojawia się ktoś, kto tęskni za Gwilią, Antoliciem, Valencią i ...novikovasem. :) hahaha

odpowiedz
tekken (L) - 30.08.2021 / 20:37, *.chello.pl

@Gocław: Widzisz trzeba znać się na piłce hehe

odpowiedz
Lawless - 30.08.2021 / 20:55, *.vultr.com

@tekken (L): Gwilia był dzisiaj w Enel-Medzie na testach medycznych, ale powiedział, że robi je na zlecenie Rakowa.

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 21:25, *.chello.pl

@Gocław: o memiarz

odpowiedz
Gocław - 30.08.2021 / 21:52, *.169.98

@:) :
Hehehe, Ty myślisz, że wyrażenie "Kiedy myślisz, że już wszystko w życiu widziałeś, nagle... " powstało dopiero przy okazji memów? :)

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 22:04, *.chello.pl

@Gocław: nie wiem, nie interesuje się historią internetu

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 22:06, *.chello.pl

@Gocław: ale szacunku za dystans i poczucie humoru

odpowiedz
Gocław - 30.08.2021 / 22:23, *.169.98

@:) :
Sam się wystawiłeś tą "historią internetu", ale Twój drugi wpis był sympatyczny, więc nie będę się wyzłośliwiał. To wyrażenie było używane długo przed powstaniem internetu, a ja jestem tak stary, ze przez myśl mi nie przeszło nigdy robić memy :). Pozdrawiam.

odpowiedz
kiki - 31.08.2021 / 07:09, *.citystrada.pl

@tekken (L): zgodzę się z tym, że za szybko odpalamy piłkarzy

odpowiedz
WGR Trójmiasto - 30.08.2021 / 14:10, *.play-internet.pl

Legia zagrała jak zawsze bardzo dobrze chłopaki dali z siebie maxa jestem pod wrażeniem!!! Przegrali bo są słaba ekipa jeżeli można ich tak nazwać, szczęście mieli że Slavia a tutaj już go zabrakło nie ma komu grać a Boruc Emreli i Luqinias to za mało. Otwórzcie oczy bo Legia się rozjeżdża!!!! A Puchary nie żartujcie ze oni coś ugrają..........

odpowiedz
Rafał - 30.08.2021 / 15:34, *.tpnet.pl

@WGR Trójmiasto : a gdzie Twoja wielka drużyna , gra w pucharach czy kopia sie po czołach na plazy ?

odpowiedz
Ernesto - 30.08.2021 / 17:32, *.play-internet.pl

@Rafał: po co się prujesz chłopcze w różowej halce patrzę Ty masz też taka metalnosc że jak ktoś powie co myśli to już na pewno ktoś z innego miasta i jest za innym klubem !! No właśnie kopnij się porządnie w czoło!!!!

odpowiedz
Wolfik - 30.08.2021 / 13:56, *.mm.pl

@Kamuflaż: Jeśli to wszystko przemysleć na spokojnie to dojdzie się do jednoznacznej, aczkolwiek dość smutnej dla kibica konkluzji - wszystko co dzieje się w Legii, jest odzwierciedleniem tego co dzieje się tez w innych klubach. Legia i jej właściciel, zarząd, pion sportowy, piłkarze itd. nie róznią się niczym od innych klubów w naszym uroczym kraju.
Przykład - proszę bardzo. W zeszłym sezonie do LE awansował Lech. Tez miał "odjechać", też miał mieć (w rozumieniu tamtejszego dyrektora sportowego i własciciela) kadrę do gry na 3 fronty. Też sprzedał swojego wyrózniajacego się zawodnika. Wszecy w Lechu od rutkowskiego począwszy prężyli muskuły, że juz teraz...i co? Skończyło sie jak zawsze.
Nic Tobie i Wam drodzy Koledzy tego nie przypomina???

Musimy uzmysłowic sobie sobie, że dla ludzi pokroju Mioduskich, Rutkowskich i tym podobnych najważniejsze są słupki w excelu . ONe maja świecić na zielono. Wszystko inne jest temu podporządkowane. Ba, wszystko inne, co dla nas kibiców jest ważne (rozwój i poziom sportowy, strategia, regularność) bez zielonych excelów jest kompletnie nieistotne.

I nie łudźmy się, że - jak napisałeś - "...w profesjonalnym klubie, firmie, inwestuje się pieniądze w wiedzę i doświadczenie, aby zminimalizować ryzyko porażki". Nie! Jest dokładnie na odwrót. Możesz mi wierzyć w Polsce przeżyłem pracę i w korporacji i w firmach prywatnych i WSZĘDZIE chodzi o zielone excele. Reszta jest kompletnie nieistotna. Nawet bym powiedział, zbędna.

Niejaki Czarnek też bedzie specem od elektrowni jądrowych. A, że się nie zna? A ch... to kogoś obchodzi. I co, nie będzie się kręcić? Będzie. A, że nie w ta stronę....

odpowiedz
Łał - 30.08.2021 / 21:46, *.tpnet.pl

@Wolfik: Zakaz skrętu w lewo , brawo !

odpowiedz
Ginka - 31.08.2021 / 02:09, *.chello.pl

@Łał: niekoniecznie Kolego. Chyba dokonałeś nadinterpretacji.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 30.08.2021 / 13:10, *.cyfrowypolsat.pl

Zwróćcie uwagę na wypowiedzi Michniewicza odnośnie ilości meczów do rozegrania. Niebierze w ogóle pod uwagę możliwości wyjścia z grupy. Dla mnie nie jest to brak ambicji trenera a wręcz przeciwnie publiczne przekazywanie informacji na temat polityki kadrowej Mioduskiego i fatalnej sytuacji w klubie.

odpowiedz
Quick - 30.08.2021 / 13:53, *.tpnet.pl

@(L)eve(L)64:
Przecież my w tej grupie może jeden punkt uciułamy

odpowiedz
bronek49 - 30.08.2021 / 17:52, *.chello.pl

@(L)eve(L)64: niech michniewicz przestanie beczeć bo to też jego wina że nie wprowadził conajmniej 2 wychowanków i ich nie ogrywał tak jak dzieje się w innych klubach ,w meczu z Wisłą wpuścił dwóch młodych Ciepele i Kostorza i myślał że uratują mu te grube dupsko a do tej pory nie wpuszczał ich i nie mieli szans się ogrywać , poza tym nic nie zmienił w sposobie gry jak nie umieli wyprowaszać piłki ze swojego pola karnego tak zostało mase strat niecelnych podań nie umieją grać kiedy przeciwnik stosuje wysoki presing i gra twardo wtedy doświadczeni piłkarze Legii srają w gacie ze strachu i nie potrafią wyprowadzić kontry

odpowiedz
olew - 30.08.2021 / 12:26, *.vectranet.pl

Przegraliśmy mecz, przegramy jeszcze kilka, w lidze zaczniemy gonić w listopadzie/grudniu, tak jest od lat i od lat doganiamy uzurpatorów.Teraz ważny mecz z Moskwą . W lidze wszyscy się nas boją ( no Wisła i Górnik nie, ale poza nimi wszyscy). Wiosna jest na zdobycie mistrzostwa, jesień na puchary. LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
Rafał - 30.08.2021 / 12:23, *.tpnet.pl

Moim zdaniem to nie Emreli dotkną obrońce tylko na odwrót więc jak dla mnie bramka powinna byc uznana, moje zdanie. Sami zobaczcie 2:41 :

https://www.youtube.com/watch?v=O_sCFc2kZjg

odpowiedz
ko1978 - 30.08.2021 / 11:16, *.99.7

Czesiu ja rozumiem LE. ale trochę nam liga spier.....dala

odpowiedz
Kamuflaż - 30.08.2021 / 11:04, *.tpnet.pl

Legia Warszawa - amatorski klub sportowy. Właścicielem i prezesem jet człowiek, który nie ma zielonego pojęcia o piłce, takich też ludzi zatrudnia wokół siebie. Zarządzanie zasobami ludzkimi w tej pseudo korporacyjnej strukturze, woła o pomstę do nieba. Przykład pierwszy z góry, pan Kucharski zwany dla jaj dyrektorem sportowym, który notabene nim nigdy nie był, a został zatrudniony w roli takiego, by decydował niejako o rozwoju zespołu. Człowiek, który nigdy się tym nie zajmował, ma dbać o rozwój - czujecie? w profesjonalnym klubie, firmie, inwestuje się pieniądze w wiedzę i doświadczenie, aby zminimalizować ryzyko porażki. W Legii jest odwrotnie proporcjonalnie, zatrudnia się amatorów wszelakiej maści, żyjąc nadzieją na duże zyski, ale finalnie traci się ogromne pieniądze, bo ludzie za to odpowiedzialni nie nadają się do tego. W efekcie upływającego czasu, taka firma, klub popada w długi i zamiast się rozwijać, to się zwija. Złe zarządzanie, źle inwestowane środki w ludzkie zasoby, przez co źle wydawane pieniądze prowadzą do problemów.

Obserwujemy ten trend od kilku lat, opowieści o budowaniu silnej, mocnej Legii, okazały się wydmuszką na potrzeby ciemnego ludu, któremu wmówiono sen o potędze, podczas gdy ten kolos na glinianych nóżkach chwieje się ku upadkowi. Powstała LTC zwana dla jaj akademią, miała, ma być kurą znoszącą złote jajka - czyli przynoszącą zyski ze sprzedaży młodych zawodników. Niestety, szkolenie, w tejże akademii nie daje żadnych gwarancji na zarobek. Piękny ośrodek, boiska, tylko kadry do szkolenia na odpowiednim poziomie tam brak.

Trener Michniewicz, zatrudniony po raz któryś, by panu prezesowi ratować budżet. Robi to, awansuje do LE choć instrumenty do gry ma jakie ma. Daje do zrozumienia w mediach o potrzebie wzmacniania kadry, niestety ani prezes, ani dyrektor sportowy nie słyszą wołającego na pustyni. Udają, że wszystko dobrze i kadra jest wystarczająco mocna, aby pogodzić grę w lidze i pucharach. Niestety rzeczywistość jest brutalna, bo kadra budowana na chybił trafił, nie nadaje się do poważnego grania, a tylko do improwizacji. Ściąganie zawodników marnej jakości nie podniesie poziomu, wręcz przeciwnie obniży go, i taka też będzie tendencja. Ktoś powie, ale Legia awansowała do LE czyli jest dobrze - nie, nie jest dobrze, więcej szczęścia niż rozumu było. A żeby to szybko zweryfikować, wymieńcie 5 ostatnich spotkań jednym tchem, w którym to Legia dominowała przeciwnika, tłamsiła i strzelała dużo bramek - czy są takie?

Kadra zespołu: obraz końcowy tej instytucji. Każdy kto ma choć odrobinę wiedzy, widzi jak na dłoni żałość tego "projektu". Bo nie oszukujmy się, żadnego projektu budowy nie ma i nie było, istna prowizorka oparta na szczęściu i liczeniu na fuksa. Do pierwszego zespołu z tej zbieraniny panienek nadaje się tylko Boruc, w dużych porywach wiatru Luki i Emreli, reszta dzieciarni i udających zawodowców co najwyżej na ławkę rezerwowych. Obrona Legii to komedia, a zespół buduje się od obrony. Mamy bramkarza, ale nie mamy kim bronić. Wieteska czy Jędrzejczyk to nie poziom europejski, zwykła ligowa szarzyzna, której czasem coś się uda ale zazwyczaj nie wychodzi i wiemy z jakich powodów. Wahadła, o mój ty królu, sprzedany Juranović bo prezes musi łatać dziury, których sam narobił, poszedł grać na wyspy, a zostaliśmy z takimi asami jak Hołownia. Chłop , który odpadł ze Śląska i Wisły bo był za słaby! za to w zespole mistrza Polski ma grać pierwsze skrzypce? On nawet biegać nie potrafi,a jego babole przyprawiają ludzi o palpitację serca. Ekstraklasa to dla niego za wysokie progi i pora by ktoś w tym klubie poszedł po rozum do głowy. Drugie wahadło, nie ma drugiego, bo jedyny facet który tam grał został sprzedany! Udajemy więc aktorów i sztukujemy pozycję nieobsadzoną byle kim, byle jak, może się uda albo i nie.

Pomoc Legii: a co to jest? nie ma linii pomocy, jedyny Luki nie będzie grał za 4-ch, no nie ma takiej możliwości. Na lewej flance furiat Mladenović z którego chcą zrobić wahadłowego, problem w tym, że on nie umie bronić, a w ataku jest tak przewidywalny jak obietnice polityków. Drugiej flanki nie mamy, był Vesović, ale także pogonili chłopa. W środku dziura jak krater, 2 mikrusy odpowiedzialne za przerywanie i rozgrywanie. Bartek który boi się gry, wystarczy spojrzeć na chłopaka i widać strach w oczach, miękki, grzeczny chłopiec. Martins, lata uciekają, a piłki wciąż go omijają. I Ci dwaj dżentelmeni odpowiedzialni są za kreację i organizację gry w środku!

Atak: tu mamy tylko Emrelego, faceta ze smykałką do gry kombinacyjnej. Innych napastników brak.

Tu nie ma komu grać, choćby stanęli na głowie i nie wiem jak próbowali, to ten projekt nie wypali. Potrzeba całkowitej reorganizacji w klubie, począwszy od samej góry, po sam dół. Do tego nie dojdzie, bo nie ma pieniędzy, czemu nie ma pieniędzy już wcześniej napisałem. A ja się dziwię, że ludzie dalej mają różowe okulary i wierzą, że ten klub jak i zespół to najlepszy w Polsce team - serio?!

Pozdrawiam zdrowo myślących i miłego dnia życzę.

odpowiedz
Maniek - 30.08.2021 / 11:10, *.centertel.pl

@Kamuflaż: U lala, ale się kolega rozpisał. Wszystko w punkt, taka prawda.

odpowiedz
speed - 30.08.2021 / 12:16, *.play-internet.pl

@Kamuflaż: I wszystko jasne.

odpowiedz
Rafał - 30.08.2021 / 12:25, *.tpnet.pl

@Kamuflaż: cóz dodać ? Pekhard dobry ale teraz bez formy , Muci myslę że jakby częsciej grał tro by się zgrał z Emrelim a wstawianie Lopeza na siłe no nie jestem do tego przekonany.

odpowiedz
Opoor - 30.08.2021 / 13:55, *.futuro.pl

@Kamuflaż: kurde ale świetnie się to czyta. Sama prawda.

odpowiedz
Sebo(L) - 30.08.2021 / 14:34, *.centertel.pl

@Kamuflaż: świetne podsumowanie togo co obecnie dzieje się w Legii. Trafne uwagi i spostrzeżenia. Wszystko w punkt. W 100% się z tym zgadzam i podpisuję się pod Twoją wypowiedzią "obiema ręcyma" ;)

odpowiedz
Gocław - 30.08.2021 / 17:36, *.169.98

@Kamuflaż:
Możecie sobie koledzy codziennie pisać takie wypracowania (też to robiłem 2-3 lata temu) , ale prawda jest taka, że jest to tylko strata czasu. A dopóki nie będzie zdecydowanej reakcji trybun na działania prezesa NA KAŻDYM MECZU, to nic się nie zmieni na lepsze.

A tymczasem na trybunach... jest super, więc o co wam chodzi?

odpowiedz
Eee - 30.08.2021 / 18:06, *.tpnet.pl

@Kamuflaż: Niby masz argumenty , jednak powiedz jeszcze : jak spłacić te długi ? ( pytam bez sarkazmu , po prostu to ma duże znaczenie , niestety) . Te oszczędności są po prostu niestety uwarunkowane sytuacją ekonomiczną . Chociaż , błędy były i są , niestety , nie da się ukryć ( np. źle założony budżet rok temu i parę innych błędów zarządu ) . Niestety .

odpowiedz
zp - 30.08.2021 / 18:58, *.9.2

@Gocław: a Tobie jest przykro ?

odpowiedz
Gocław - 30.08.2021 / 20:00, *.169.98

@zp:
Nie, super jest.

Przykro - to nie jest odpowiednie słowo, ale jak Płock wygrywa z Legią na Łazienkowskiej 0:4 i śpiewają "na kolana" to rzeczywiście coś odczuwam w kierunku piłkarzy i prezesa, Ty nie?

odpowiedz
zp - 30.08.2021 / 20:54, *.9.2

@Gocław: nie, bo Legia to My (ja, Ty, koledzy ze stadionu, LegiaLive etc.), nie oni.

odpowiedz
Gocław - 30.08.2021 / 21:43, *.169.98

@zp:
Legia Warszawa to ponadczasowa organizacja, którą ma się obowiązek godnie reprezentować, na każdej płaszczyźnie i w każdej sytuacji. Niezależnie, czy uprawiasz sport w jej barwach, czy kibicujesz, czy jesteś prezesem.

A jak ktoś działa na szkodę tej organizacji, to powinna być na to adekwatna reakcja. Zawsze.

odpowiedz
zp - 30.08.2021 / 22:25, *.9.2

@Gocław: ja zawsze reaguje, KMWTW ????

odpowiedz
Gocław - 30.08.2021 / 22:40, *.169.98

@zp :
Ok. Nie.

odpowiedz
RMFC - 30.08.2021 / 09:07, *.play-internet.pl

Niestety ale po kontuzji Martinsa, nieobecności Josue defensywnego pomocnika mamy do gry tylko jednego Slisza. W jednego środka boiska nie ogarnia nawet N'golo Kante. Kudłaty nie kupi kogoś sensownego od razu do gry to będzie ciężko

odpowiedz
kuba83urs - 30.08.2021 / 07:59, *.chello.pl

paradoksalnie mamy LE na pocieszenie... wg mnie znalezlismy sie tam mega fartownie. no ale...

odpowiedz
Quick - 30.08.2021 / 09:27, *.play-internet.pl

@kuba83urs:
Fartownie to mało powiedziane. Tylko że przy takim stanie kadrowym, nie damy rady obskoczyć wszystkiego. W lidze jeszcze nie raz stracimy punkty. A strata do czołówki będzie się powiększać. W tym sezonie ni elucze na MP. Martwię się czy my nie skończymy jak Amica, sezon temu.

odpowiedz
Quick - 30.08.2021 / 07:11, *.chello.pl

Ja nie wieże ze Loczek przez dwa dni ogarnie wzmocnienia. Skoro tego nie zrobił do tej pory, to nie stanie się to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Drużyna jest za słaba na granie nawet w lidze, a gdzie nam do grania na trzech frontach. Ten sezon będzie niestety bardzo bolesny. Obawiam się że zderzymy się z ligą , jak w zeszłym sezonie amica.

odpowiedz
Pawelec - 30.08.2021 / 06:19, *.glasoperator.nl

Mam nadzieję że loczek gamoń oglądał ten mecz i widział jakie mamy zaplecze i szeroką kadrę ... Śmiechu warte

odpowiedz
Jerz z Potoku - 30.08.2021 / 01:22, *.chello.pl

Bezsilność - spowodowana brakiem sensownych jakościowo i proporcjonalnych ilościowo transferów (w obie strony). Bez wartościowych zmienników, ten stan raczej na dłużej zagości w Klubie przy Ł3.
Skąpstwo i asekuranctwo miodowego zaczęło zbierać smutne żniwo. To już 6 straconych punktów liczonych na konto jego i śmiesznego dyrcia ds. sport. Prawdopodobnie drużyna trenera Czesława, chcąc nie chcąc, uczyniła pierwszy krok na ścieżce futbolowej sromoty, vide: Lecha z przed roku. Gdy ruszy faza gr. LE i PP będzie tylko gorzej...
Ps.: jakim trzeba być s........m i kabotynem, aby świadomie do takiego stanu doprowadzić pierwszą drużynę Legii ?!
Smutne serdeczności

odpowiedz
rataj - 30.08.2021 / 01:50, *.t-mobile.pl

@Jerz z Potoku: jak jesteś taki "znawca" to kup klub od miodka i pokaż jak to sie robi a nie wyj jak stara baba

odpowiedz
bum - 30.08.2021 / 09:23, *.virginm.net

@rataj: jestes debilem....

odpowiedz
filand - 30.08.2021 / 00:20, *.t-mobile.pl

Jest dobrze. 90 minut minęło i tylko 16 masochistów...

odpowiedz
Szyszko - 29.08.2021 / 23:36, *.plus.pl

Mamy cały zaciąg mało użytecznych bohaterów drugiego planu. Paradoksalnie sezon w Europie może zaboleć w maju

odpowiedz
Arek - 29.08.2021 / 23:27, *.tpnet.pl

Ciepiela, grał. A Kisiel?

odpowiedz
RobL - 29.08.2021 / 22:56, *.centertel.pl

Jak zwykle pazie mają swoją chwilę radości!Ludzie 2 dni temu graliśmy najważniejszy mecz sezonu a Wisła była zmotywowana na 200%,niedługo wszystko wróci do normy ps.bramka prawidłowa!

odpowiedz
Gość niedzielny - 30.08.2021 / 08:13, *.centertel.pl

@RobL : Polakowi nie dogodzi zrozum ????i tak źle i tak niedobrze

odpowiedz
genzo - 30.08.2021 / 17:49, *..

@RobL : A jaki to mecz graliśmy 2 dni temu?? Kurcze bo chyba nie oglądałem

odpowiedz
Atak szwankuje - 29.08.2021 / 22:48, *.tpnet.pl

Kostorz mógłby dostać chociaż dwadzieścia minut dzisiaj , a dostał 7 (+4) minuty . Z tym że też nie zaszalał , Joker powinien być trochę bardziej szalony . Ajj , dzisiaj prawie każdy zagrał słabo ( oprócz Artura Boruca) .

odpowiedz
AAA - 29.08.2021 / 22:46, *.play-internet.pl

Abu Hanna...Fred Flinston byłby szybszy.
Ciepiela?Co to jest?

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 29.08.2021 / 22:25, *.vectranet.pl

to nie umiejetnosci graja a wyszkolenie po prostu zle szkolimy zle przygotowywujemy zawodnikow nie mozna sie urodzic z forma gry co 3 dni to sie trenuje ja potrafilem od 7 rano do 20-00 byc na boisku grajac mecze trenujac podania codziennie gralem mecze fakt na malym boisku ale tez trzeba caly czas biegac jak jestes zmeczony to kombinujesz jak se poradzic z przeciwnikiem nasi zawodnicy nie wiedza jak sie gra na wyczerpaniu by wygrac powninni zagrac 3 mecze po 90 min i potem 4 mecz 90 min ze swiezym zespolem szukali by ciekawych rozwiazan a nie desperacko strzelali z 40 metrow zawodnicy Legii nie maja pomysłu na rozegranie akcji ktora moze przesadzic o wyniku oni graja systemy ustawienia i nic wiecej nic nie daja od siebie fabryka beztalecia to jest nasze LTC

odpowiedz
kowAL - 29.08.2021 / 22:10, *.vectranet.pl

A będzie to tak, baty w lidze, baty w pucharze Polski i baty w LE! Bo są qrwa zmęczeni!

odpowiedz
c u L t - 29.08.2021 / 22:09, *..

NIE MA CO CZEKAĆ, MIODUSKI MUSI SZUKAĆ TRENERA Z PIERWSZEJ ŚWIATOWEJ TOP 10, JEŚLI CHCEMY BYĆ PEWNI O PRZYSZLOŚĆ NASZEJ LEGII, MY KIBICE ZAWSZE BĘDZIEMY A ONI NIE!

odpowiedz
PLK - 29.08.2021 / 22:19, *.cyfrowypolsat.pl

@c u L t: QRVA CZŁOWIEKU!!! ON MUSI SZUKAĆ KOGOŚ KTO ZASTĄPI TEGO NIEUDACZNIKA PREZESA A NIE TRENERA!!! COŚ CHYBA Z TOBĄ JEST NIE HALO?!!!

odpowiedz
Martinez - 29.08.2021 / 22:40, *.105.93

@c u L t:
Ty wiesz ile taki trener zarabia? Budżetu całego by nie starczyło, o czym Ty mówisz?
A znasz powiedzenie: "tak krawiec kraje, jak mu materii staje?". Zawodnicy są, jacy są. Tu nawet Guardiola, Klopp i Mourinho we trzech na raz nic nie poradzą.

odpowiedz
c u L t - 30.08.2021 / 17:32, *..

@Martinez: A Sose po co do reprézêntacji zciâgneli? Może nie z top 10 ok, ale trenera co kocha piłle i całe jego życie,pasja ✨⚽️✨

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 29.08.2021 / 22:04, *.play-internet.pl

Słabi byli,są i będą.Legia w Europucharach to po mojemu jakiś "fenomen".W każdym meczu była zdecydowania gorsza od rywali i......gra dalej.

odpowiedz
Martinez - 29.08.2021 / 21:53, *.105.93

Ja mam chyba niezłe pytanie:
Jak to jest, że taki GENT z VOO - gra po meczu z Rakowem w eliminacjach do pucharów mecz dzisiaj i gra kurna 10 na 11 zawodników z tego meczu. I wiecie co? Walą 6-1 mistrza kraju. Można? MOŻNA! Da się? DA SIĘ! I nikt nie płacze, że co 3 dni grają. W Premiership grają znacznie więcej meczów do tego rozbudowany FA Cup, Puchar Ligi i europejskie puchary. I nikt nie płacze i połowy składu nie wymienia co mecz. O co tu do cholery chodzi? Czy my mamy jakiś niepełnosprawnych w składzie? Młode konie, zawodowcy i nogami powłóczą, bo 3 dni temu mecz grali. To się w pale nie mieści... I moje pytanie: Czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczy ten ewenement?!
I jeszcze jedno. Gdzieś tak połowa składu nie nadaje się nie tylko do Legii , ale do Ekstraklasy w ogóle. Wiecie którzy.

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2021 / 22:04, *.mm.pl

@Martinez: Sprawa jest stosunkowo prosta. Tam grają piłkarze warci średnio 5-10 razy więcej niż nasi. Co oznacza, że i umiejętności są wyższe o tyle.

odpowiedz
Martinez - 29.08.2021 / 22:13, *.105.93

@Wolfik: Umiejętności - pewnie, że tak, to widać gołym okiem. Ale co to ma wspólnego z wydolnością i szybkością? Czemu Ofoe może grać co 3 dni, a nasze "asy" nie? O to mi chodzi... Przecież wydolność u 9/10 ludzi da się wytrenować zwyczajnie. A u nas (mam na myśli: w Polsce) wieczny z tym problem.

odpowiedz
SEBO(L) - 30.08.2021 / 06:06, *.centertel.pl

@Martinez: Całoroczny Wakacyjny Klub Seniora Legia ma się dobrze!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.08.2021 / 06:12, *.aster.pl

@Martinez: Masz rację i nie masz racji. Na jakość piłkarską (sportową) składają się nie tylko umiejętności techniczne, ale i motoryczne. Tu masz rację. Ale obydwie są wrodzone. I nie od odróżnienia na boisku. Niby motorykę można wytrenować - jak śp. Włodzimierz Smolarek, który gdy przyszedł do Legii, ścigał się z końmi w Starej Miłośnie, ale gdyby predyspozycji do tego nie miał, to nic by to nie dało. Michael Jordan był technicznie jedynie bardzo dobrym koszykarzem, ale wrodzona szybkość, powodowała, że był graczem genialnym. Bez pieprzenia: aby grać jak Gent, musimy mieć piłkarzy jak Gent. Bardzo dobrze, że zagramy z Leicester i Napoli: nasi zobaczą gdzie stoją.

odpowiedz
Legion63 - 30.08.2021 / 10:04, *.centertel.pl

@Martinez: a może tak to jest że balowali po awansie kròcej albo mają mocniejsze głowy

odpowiedz
CZY TO ZAWINIŁO? - 29.08.2021 / 21:46, *..

Warto wspomnieć, że legioniści przystąpili do niedzielnego spotkania w nieco eksperymentalnym ustawieniu – z konieczności na prawym wahadle zagrać musiał Artur Jędrzejczyk.

odpowiedz
filand - 29.08.2021 / 21:43, *.t-mobile.pl

Teraz czas na reprezentację. O Wiśle proszę zapomnieć. Chyba,że ktoś jest masochista...

odpowiedz
c u L t - 29.08.2021 / 21:43, *..

JESZCZE NIE OGLĄDALEM MECZU,MUSZE OBEJRZEĆ KILKA RAZY I PRZEANALIZOWAĆ GRE I PORAŻKE, PO PROSTU CO SIE STAŁO,NIE WYSPALI SIE,ZADŁUGO OPIJALI AWANS,CZY ZJEDLI NIE TĄ KIEŁBASE?A MOŻE POPROSTU POKAZALI NAPRAWDE SWOJĄ ODWAGE CZYLI JAK GRA ZESPOŁ LADY PANK, MNIEEEJ NIŻ ZEEEROOO OOOOOOOO!OOO OOO OOO OOOO OWLAŚNIE TO WYSZŁY PRAWDZIWE OWOCE SZTABU I TRENERA...TO NIE MA SENSU , TRZEBA NIESTETY ZMIENIĆ PONOWNIE TRENERA....

odpowiedz
Yeti - 29.08.2021 / 21:41, *.play-internet.pl

Niestety z tym składem nie mamy szans na grę na dwóch frontach, o trzech nie wspominając. Abu Hanna dzisiaj biegał jak dziecko we mgle. Sprowadzenie go miało być wzmocnieniem? Chyba rezerw. Spinanie się na Ligę Europy będzie równoznaczne z batami w Ekstraklasie. Wystarczyło, że Wisła trochę szybciej biegała, włożyła więcej zaangażowania.

odpowiedz
Real - 29.08.2021 / 21:23, *.160.1

Żenada, Ekstraklasę to Legia powinna wciągać nosem.

odpowiedz
Kalarepa - 29.08.2021 / 21:22, *.play-internet.pl

Michniewicz out ty slowikuuu. Bleee

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 29.08.2021 / 21:28, *.vectranet.pl

@Kalarepa: to nie wina trenera tylko wina kucharskiego i mioduskiego nie daje wzmocnien kadry coraz gorszych zawodnikow sprowadzamy

odpowiedz
Taka to widzę. - 29.08.2021 / 21:20, *.chello.pl

Czy ktoś z szanownych piłkarzy był zmęczony?
Jeśli tak to siada na ławkę,bo jak to zataja to osłabia nas swoją postawa i ma nadrobić zaległości.
Czy nowi z ławki byli zmęczeni dzis?
To oznacza że nie nadają się do gry w pierwszym zespole.
Miałem wrażenie że i jedni i drudzy byli zmęczeni,co robić?
Nie mamy druzyny,prosta kalkulacja z małymi wyjątkami.

odpowiedz
exsa - 29.08.2021 / 21:20, *.tpnet.pl

Emocje byly trzeba przyznac ale porazka LEGII nie byla brana pod uwage w najgorszym wypadku remis !!!!

odpowiedz
Michał - 29.08.2021 / 21:18, *.plus.pl

Skibicki mówił że są zmęczone gwiazdy nasze hahaha ale tragedii ciąg dalszy. No to ja współczuję wszystkim zmęczonym co muszą codziennie rano do pracy wstać. Pozdrawiam Was ludzie którzy pracują codziennie. Mioduski i ten Kucharski precz zmęczeniu w Legii. Hahaha hihi hi ale śmiech na całą Polskę.

odpowiedz
beton - 29.08.2021 / 21:16, *.chello.pl

Nie bezsilność, tylko gó....na gra. Przyjechały paniska z LE i co biegać mają ?
Również nietrafiony pomysł z rzekomymi wahadłami. To nie ludzie na te pozycje, no i Ciepielski. Czesiek myślał, że wystawi kolejnego nowicjusza, który jakimś cudem mu wygra mecz. Nie wygrał. Mam nadzieję, że trener wstrząśnie drużyną, żeby zeszli z powrotem na ziemię. Pasjonują się wylosowaniem Napoli. Jak będą tak grać, to tylko wstydu przyniosą.

odpowiedz
Przemyślenia w wannie - 29.08.2021 / 21:14, *.chello.pl

Panie prezesie niech Pan wyjdzie i powie co jest?

Czy Legia tonie w długach?
Jak długo będziemy się wzmacniać piłkarzami,którzy nie są w stanie podnieść poziomu gry od juz, lub nie są gotowi by wejść do pierwszego składu?
Kiedy akademia będzie akademia z krwi i kości,bo wiadome jest, że Lech jest o 1000lat przed nami w tym.
Gołym okiem widać,że pierwszy skład nie ma siły biegać,są chaotyczni,przewidywalni po meczach niby ważniejszych jak z Czechami.
Każdy chce w Polsce wygrać z Legia,ale zaraz dlaczego Legia nie jest w stanie mieć dwóch równorzędnych piłkarzy na jedną pozycje?
Nigdy nigdy nie będzie lepiej,będzie tak samo jak było.
Czyli raz się uda a raz nie,my tak nie chcemy.


odpowiedz
gazza - 29.08.2021 / 21:06, *.inetia.pl

Bez stylu, bez stałych fragmentów gry...Co oni trenują na treningach ? Cymbergaja czy siatkonogę ???
Michniewicz to mizerny trener , coraz gorzej to ukryć...

odpowiedz
Rosztowski - 29.08.2021 / 21:04, *.tpnet.pl

Strzałów nie ma i nie będzie ... Xd . Szok , dlaczego tak mało strzałów i takie niecelne ? Ćwiczyć strzały , ludzie ! Nie ma strzałów , nie ma szampana .

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 29.08.2021 / 21:04, *.vectranet.pl

jeszcze 2-3 porazki w lidze i zmiana trenera efekt łacha bedziemy mieli w tym sezonie gra mlodymi i darmowym szrotem ktoremu trzeba placic kucharski wypier ,,,,j!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Semper Fi - 29.08.2021 / 20:58, *.aster.pl

Skibicki mowi ze byli zmęczeni!!!
Takze w tym roku nie ma MP

odpowiedz
Michał - 29.08.2021 / 20:57, *.plus.pl

Czesiu uciekaj z Legii jak Cristiano Ronaldo z Juve.Wczoraj było wiadomo dlaczego. Syf i tyle w temacie. Tragedia jak z wielkich klubów sportowych można zrobić 0.

odpowiedz
BYK - 29.08.2021 / 20:56, *.160.21

Ciekawe jak w dzisiejszych czasach SRARU, wyglądali by gracze typu Gattuso, Roy Keane, Rio Ferdynand czy np Jaap Staam...

odpowiedz
R1958 - 29.08.2021 / 20:54, *.t-mobile.pl

Dno pierwsza ligo witaj,bedzie historyczny spadek ,tym zaslynie obecna ekipa od prezesa do trenera

odpowiedz
Legia to My. - 29.08.2021 / 20:54, *.chello.pl

Puchary,fajnie. Wielki sukces. Nikt tego nie kwestionuje. Ale w lidze 4 mecze,2 porażki (50%) czy ktoś pamięta taką padakę?!!

odpowiedz
Cudny Zenon - 29.08.2021 / 20:53, *.t-mobile.pl

Najwyraźniej od czasu gdy Lewandowski był za słaby dla Legii, w scoutingu nic się nie zmieniło. Elementarne braki podstawowych graczy sprowadzanych nie wiadomo po co, na jakich zasadach i za jakie pieniądze? Ktoś niedawno napisał, że Legia wciągnie nosem te ligowe "ogórki"...

odpowiedz
Dedi - 29.08.2021 / 20:51, *.plus.pl

Jak pokonaliśmy Slavie 2-1 to godzinę po było z 25 komentarzy a teraz już jest 100 po porażce .

odpowiedz
Michał - 29.08.2021 / 20:50, *.plus.pl

Legia jak Lech w tamtym sezonie i tyle w temacie. W pucharach będzie lanie a w lidze też bo teraz każdy będzie chciał wygrać z Legią bo zawsze będzie zmęczona. Lopez daje 0 Slisz daje 0 Pekhart król strzelców ligi 0 Hołownia 0 Lukinias ostatnio 00 Mladenovic 00 Wszolek Vesovic robili robotę i Kante i Niezgoda. Juranovic też. Teraz to tragedia. Zlali nas Forbes i Yeboh i tyle w temacie Wisły.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 29.08.2021 / 20:40, *.orange.pl

Inna sprawa jeszcze z Pekhartem, jak dostał w pierwszej połowie piłkę na walkę, do pościgania się, gdzie miał przewagę na starcie to poszedł do boku i zatrzymał akcję.

A Emreli, który przewagę musiał sobie wypracować i startował dwa razy dalej od bramki, zdołał przegonić obrońcę, ściąć do środka zamiast do boku i oddać, co prawda już ratunkowy, ale jednak strzał.

Amator vs piłkarz.

odpowiedz
jerzy - 29.08.2021 / 20:40, *.telefonica.de

panie treneze mistrzostwo polski zdobyl pan przez przypadek .LE w wiekszosci, przypadek , to co zobaczylem dzisaj tj.3-liga ,bardzo prosze niech pan sobie da spokoj jako trenr.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 29.08.2021 / 20:31, *.orange.pl

Pomijając kilka jednostek to w zasadzie nie widać różnicy, czy gra młodzieżowiec czy czołowy piłkarz.

Dziś najgorszy na boisku był Pekhart. Przeszedł samego siebie. Tak podwórkowego grania nie prezentował w Ekstraklasie nawet Paweł Abbott. Zero techniki, wyczucia, podania w aut, przyjęcia na 2 metry, bezmyślne zagrania, zero siły fizycznej, fatalne straty, w zasadzie jedna dobra akcja (ta z nieuznanym golem), gdzie wykorzystał zawahanie rywala i wziął go (xDDD) na szybkości z gracją słonia w składzie porcelany. Jakiś minimalny poziom umiejętności piłkarskich na tym poziomie trzeba prezentować. Wstyd, naprawdę wstyd...

odpowiedz
dziaduszko - 29.08.2021 / 20:31, *.vectranet.pl

Ciężko będzie pogodzić ligę z LE.Warto pamiętać,że tylko zdobycie MP rokuje nadzieje na udane kwalifikacje do europy.Teraz jest przerwa podczas,której Legia będzie miała czas żeby się nad tym zastanowić.Potrzebna jest równa i szeroka kadra.Nie wiem czy kolejny młody chłopak z Albanii jest w stanie na już pociągnąć grę Legii w ekstraklasie.Marne szanse

odpowiedz
Ewelina - 29.08.2021 / 20:16, *.vectranet.pl

Bramka oczywiście prawidłowa co nie zmienia postaci rzeczy, że gra Legii była słaba.

odpowiedz
Dedi - 29.08.2021 / 20:16, *.plus.pl

Jedyne co jest dobre w tej lidze to że można ją wygrać z 11 porażkami na koncie co już pokazaliśmy lol. Pozdro Vuko
Lech w swojej urojonej zajebistości już puchnie.

odpowiedz
Andrzejjj - 29.08.2021 / 20:15, *.plus.pl

LEGIA jest na najlepszej drodze aby powtórzyć ,,sukcesy" Lecha z poprzedniego sezonu czyli zdobyć np: 2pkt w LE i stracić szanse na europejskie puchary poprzez kompromitację w Ekstraklasie i Pucharze Polski.

odpowiedz
Kicol - 29.08.2021 / 20:46, *.chello.pl

@Andrzejjj: Zgadza się , też o tym pomyślałem.

odpowiedz
Kamuflaż - 29.08.2021 / 20:14, *.tpnet.pl

Tu nie ma komu grać, nie ma nikogo, kto by wziął grę na siebie. Pisałem, Czesiek zrobił wynik ponad stan, gdyby przyszedł tutaj Klopp czy inny Flick, nic nie zrobią! Nie nauczą jak przyjmować i podawać, bo to się nabywa będąc młodzikiem, a nie starym koniem. Szkolenie jest na żenującym poziomie, jeśli ten Ciepiela to efekt akademii, to lepiej przemilczę by się nie zdołować bardziej. Co robi w kadrze Hołownia, ten chłopak niech idzie pograć w 1-ej lidze, kto ściągnął Hanna i czym się kierował?

Legia potrzebuje dyrygenta w środku pola, 2 skrzydłowych ze zmysłem gry kombinacyjnej, szybkich i technicznie wyszkolonych ( Ameryka Płd, lub Afryka się kłania ), 2 solidnych stoperów, mężczyzn, a nie pizdeczki. Do tego szybki napastnik, i gra by ruszyła. Natomiast gra nie ruszy, bo nie ma komu grać - proste jak budowa kija!

Zarządzanie tym klubem to amatorstwo pełną gębą, drużyna budowana byle taniej, byle jak, i tak grają właśnie tak. Moja noga nie spocznie na Ł3 za panowania tych korpo cwaniaków.

odpowiedz
pawel - 29.08.2021 / 20:19, *.mm.pl

@Kamuflaż: Stary w punkt. I jakim trzeba być debilem by tego nie widzieć

odpowiedz
grzesiek - 29.08.2021 / 20:25, *.centertel.pl

@Kamuflaż: ja tam sie nie zgodze, Vuko mial gorszych pilkarzy do dyspozycji a gra wygladala duzo lepiej. To kto winny trwner czy pikkarze? Jak dla mnie trener i jego defensywna gra

odpowiedz
Sebo(L) - 29.08.2021 / 20:28, *.master.pl

@Kamuflaż: no niestety jak sprzedaje się za grosze zawodników potrafiacych co nieco (Juranović) a sprowadza się w zamian zawodników,którzy nie grają po kilka miesięcy albo piłkarsko najzwyczajniej w świecie ubogich,bo trudno przypuszczać aby 20 letni Albańczyk miał tu być jakimś zbawcą Legii.Przyszedł z FK Tirana,a co znaczy ta FK Tirana w klubowej piłce?NIC! I tyleż samo będzie znaczył ten kolejny "mega talent" z Bałkanów,o którym pewnie słyszano tylko w Tiranie.W takim przypadku trudno o optymizm.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 29.08.2021 / 20:36, *.orange.pl

@Sebo(L):

Ciepiela katastrofa. Gość dostał piłkę od Boruca i kompletnie nie wiedział co z nią zrobić. W środku boiska, mnóstwo możliwości, nie był atakowany, to ruszył do przodu i stracił. Jak w gimnazjum na dużej przerwie.

odpowiedz
pawel - 29.08.2021 / 20:43, *.centertel.pl

@grzesiek: Słabszych????? Serio
Antolic Karbownik czy Niezgoda byli słabsi od tych dzisiejszych

odpowiedz
Mało strzałów , oj mało - 29.08.2021 / 20:52, *.tpnet.pl

@Sebo(L): Mnie zastanawia , czemu Muci tak rzadko próbował dzisiaj strzelać , skoro to jego atut i wszyscy czekaliśmy , żeby go używał jak najczęściej . Raczej nikt mu nie zabronił , więc czemu tak rzadko strzela teraz ?

odpowiedz
Dedi - 29.08.2021 / 20:55, *.plus.pl

@Kamuflaż:
Właśnie dyrygenta w środku Pola ! Vadis ma 32 lata ale było widać jak w rewanżu z Rakowem tam dyrygował i strzelił brame ładną, nadal by wymiatał w Legii ale to już temat zamknięty. Z resztą Gent dziś w lidze
6-1 u siebie wygrał z mistrzem Club Brugge
i to trzy dni też po Pucharach.... Można.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 29.08.2021 / 20:57, *.vectranet.pl

@Kamuflaż: dokladnie jak napisałeś CLJ u18 dzis 0-5 z kurwiktorska gdzie MAJA 1 boisko na 6 rocznikow na uj nam 8 boisk jak ktos ma 1 bez bazy szkoleniowej i lepiej szkola pilkarzy bo ci z kurwiktorskiej byli szybsi od naszych w 4 lidze pilkarze akademi u19u20 plus czarek miszta wlodarczyk ledwo remisuja 1-1 z pelikanem lowicz oni se nie radza na poziomie 4 ligi a my ich do ekstraklasy chcemy beznadziejne szkolenie pilkarzy szkołka Legi miała byc chluba klubu jest wstydem bo młodzi pilkarze z albani maja wyzszy poziom

odpowiedz
grzesiek - 31.08.2021 / 07:11, *.centertel.pl

@pawel: niezgoda został sprzedany bardzo szybko i Vuko musial stawiać na Kante albo rosołka. Karbownik był nikim przed tym jak Vuko na niego postawił. Antolić przed tym jak Vuko objął stery był jednym z najgorszych piłkarzy. Juz nie wspominajac ze w srodku pola był gwilia ktory wygral klasyfikacje kanadyjska.

odpowiedz
Andreas - 29.08.2021 / 20:10, *.play-internet.pl

Przegraliśmy z walczakami drugi mecz. Zmęczenie widać ale trzeba dać szansę młodym. Gramy w poprzek I do tyłu nie ma przyjęcia kierunkowego w ofensywie. Gdzie schematy w ofensywie 3 napastników a bez wahadeł I Rozgrywającego.

odpowiedz
Czesław711 - 29.08.2021 / 20:18, *.centertel.pl

@Andreas: nie ma i nie bedzie , jakby to był Lech Poznań to były by rozne podania a tutaj nie bedzie i kropka. Haha mysleli ze bedzie elegancko na boisku. To jest Polska tutaj sie dzwoni i sie zalatwia. Nie ma grania.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 29.08.2021 / 20:07, *.netfala.pl

Żadnego faulu Mahira nie było!!!
Powinno być 1-1 … co i tak byłoby słabym wynikiem

odpowiedz
jim - 29.08.2021 / 20:06, *.tpnet.pl

Można to wałkować do znudzenia ,mamy za słabych grajków a dodatkowo Legia działa na przeciwników jak płachta na byka i gdy nie dasz z siebie wszystkiego to w tej wyrównanej klapie możesz przegrać z każdym.

odpowiedz
koczi - 29.08.2021 / 20:05, *.cyfrowypolsat.pl

Legia podzieli los Lecha z tamtego sezonu niestety!!!

odpowiedz
Cziko - 29.08.2021 / 20:00, *.jmdi.pl

i znów Czesiu mówi na anal+ że nie ma kim grać.

odpowiedz
haha - 29.08.2021 / 20:04, *.chello.pl

@Cziko: No to każdy mający jakieś pojęcie o piłce i IQ na poziomie chociaż małpy widzi.. Ten skład to dramat.. Tak źle zbilansowanej kaddry to My nei mieliśmy już bardzo dawno jeśli w ogole kiedys..

odpowiedz
Adam - 29.08.2021 / 20:08, *.inetia.pl

@Cziko: A nie ma racji? Ma. Legia miała piłkarzy nie miała trenera teraz ma trenera ale nie ma piłkarzy

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2021 / 20:09, *.mm.pl

@Cziko: I ma rację. Sęk w tym, że jak w zeszłym sezonie mógł ogrywać młodych, to tego nie robił. Teraz po małej części oczywiście zbiera tego owoce.

odpowiedz
Andreas - 29.08.2021 / 20:13, *.play-internet.pl

@Cziko: dodajmy głupotę grajków czyli czerwone kartki Mladen I Josue. Za 2 tygodnie braki będą We Wrocławiu.

odpowiedz
urs - 29.08.2021 / 19:59, *.chello.pl

Czy musimy przegrywać z tymi kur.....
......mi. Jak - Wisła ,Lech , Arka, Jagiellonia ,Lechia , czy to takie trudne opierd.......ich

odpowiedz
Ziomek - 29.08.2021 / 19:59, *.oxynet.pl

Jaka kur.. bezsilność. Wyszli na cwaniaka po pucharach i myśleli że skisła sie położy. Wystep dzisiaj dni i tyle. Slisz kopie sie po czole, sprzedać dziada póki można!

odpowiedz
Kiel - 29.08.2021 / 19:58, *.t-mobile.pl

Jak wy nic nie rozumiecie. Plan Loczka jest genialny. Co prawda mistrzostwa nie wygramy w tym sezonie a nawet miejsca na podium nie będzie. W zamian wygramy Ligę Europy i w następnym sezonie automatycznie zagramy w Lidze Mistrzów! Jak widać nasza liga jest silniejsza od europejskich pucharów. Więc trzeba okrężną droga.

odpowiedz
Kolko - 29.08.2021 / 19:55, *.chello.pl

Było do przewidzenia.. Tak samo jak 3-4 miejsce na koniec sezonu biorąc pod uwagę skład jakim dysponujemy.. Zagraliśmy dzisiaj bez wahadeł i z jednym zawodnikiem ze środka pola czyli Sliszem. A ten mecz tylko pokazał że Skibicki, Muci to melodia przyszłości jęśli w ogóle kiedyś wejdą na wyższy poziom... Abu Hanna nie pokazał nic szczególnego co tylko potwierdza że to kolejny słaby transfer. Jaxibojew do wypożyczenia, z Rusynem każdy pamięta jak to wyglądało.. Transfery ogółem genialne na przestrzeni ostatniego roku... To jest MAGIA żeby aż tak zniszczyć skład na dwóch dobrze obsadzonych pozycjach.. Był na środek Martins, Slisz, Gwilia, Antolić. Byli na prawe wahadło Wszołek, Veso, Jura. Aktualnie na prawe wahadło mamy jedynie Johansona który jest bardziej obrońcą no i został sprowadzony dopiero w tym oknie oraz na środem został sam Martins ze Sliszem.. To co sięu nas wyczynia to tragi komedia na przestrzeni ostatnich lat z Sa Pinto i Klafuriciem na czele. Jakim cudem zdobywamy ostatnio te mistrzostwa nie wiadomo ale chyba wynika to ze słabości ligi i z tego co zostało zbudowane wcześniej... Ale chyba los od tego sezonu nie będzie już taki łaskawy.. Szkoda w tym wsyztskim tylko kibiców kilku piłkarzy i oczywiście trenera Czesława który niby otrzymał niezwykłą szansę prowadzenia Legii ale zarządzaną w taki sposób że walczy tak na prawdę nie tylko z druzynami przeciwnymi..

odpowiedz
Sebo(L) - 29.08.2021 / 20:01, *.master.pl

@Kolko : Jaxibojew do wypożycznie? nie żartuj sobie.Jego trzeba wypier..lić z Legii na zbity łeb.Gościu jest w Legii od lutego i zagrał w jakimś tam meczu pucharu Polski 10 minut.Przecież to jest kabaret.Precz z takimi zwodnikami!

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 30.08.2021 / 11:51, *.plus.pl

@Sebo(L): Jasur wypad a nie wypożyczać. A jak nie to rezerwy do końca kontraktu i obniżka kontraktu.

odpowiedz
Sebo(L) - 29.08.2021 / 19:54, *.master.pl

Tragedia.Kilka minut przyzwoitej gry w drugiej połowie i to wszystko.Gigantyczna ilość strat piłki i niecelnych podań.Niestety jednym z najgorszych piłkarzy dzisiaj był Luquinhas.Tylu strat piłki i przegranych pojedynków 1 na 1 w jego wykonaniu jeszcze nie widziałem.Pekhart z poprzedniego sezonu i Pekhart z tego sezonu to dwaj zupełnie inni piłkarze.Dramat co ten piłkarz gra w chwili obecnej.W zasadzie całkowicie bezproduktywny.Gra ofensywna tragiczna,o obronie nawet nie warto wspominać.Wybijanie piłki na oślep lub podawanie wiślakom.Nie chcę być złym prorokiem,ale gra w LE i Ekstraklasie tym zasaobem ludzkim jaki posiada na dzisiaj Legia może zakończyć się podobnie jak Lechowi w zeszłym sezonie.Nie oszukujmy się ale jakościowo wyglądamy bardzo słabo.

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2021 / 20:07, *.mm.pl

@Sebo(L): Nie dają rady po prostu. Za dużo sił stracili w meczu ze Slavia. Do grania na 2 frontach trzeba mieć 22-24 dobrych, doświadczonych zawodników. Ile mamy? 14-stu???

Trochę do tego stanu rzeczy dołóżył sam Michniewicz, bo gdy był czas na ogrywanie Kostorza, Skibieckiego czy innych to siedzieli na ławie. Grał za to Rosołek, który teraz grzeje ławę a przeciez w opini Michniewicza na wypozyczeniu dużo zyskał. Rozumiesz coś z tego?

odpowiedz
Sebo(L) - 29.08.2021 / 20:34, *.master.pl

@Wolfik: tu trudno cokolwiek zrozumieć.Ribeiro jest od 4 dni w Warszawie,4 miechy bez grania a mimo to dostaje szansę debiutu już teraz z marszu niemal prosto z lotniska...

odpowiedz
1948 - 29.08.2021 / 19:53, *.master.pl

Gdzie sa te " talenty" z akademi?...w poznaniu potrafia, w szczecinie potrafia wprowadzac mlodych do zespolu, ktorzy biegaja i robia roznice...gdzie to jest w L?...pytam sie Prezesie....

odpowiedz
mrsn - 29.08.2021 / 19:58, *.axadirect.pl

@1948: jakiej akademii?

odpowiedz
word!up - 29.08.2021 / 19:53, *.net.pl

Po takiej lipie każdy jeden powinien wracać do Warszawy wpław. Trener płynąc na plecach .

odpowiedz
haha - 29.08.2021 / 19:59, *.chello.pl

@word!up: A co może nie było zaangażowania? Oczywiscie że było.. Jak My mamy grać bez wahadeł w tym ustawieniu i z jednym śodkowym pomocnikiem?? Nasz prezes chce żeby grali tacy piłkarze jak Skibicki.. WIdziałeś jak gral?? Nie pokazal totalnie nic.. Dodatkowo stracił wiele piłek.. Na przestrzeni ostatniego roku tralilismy z dwoma trzema transferami a pozbylismy sie juz okolo 14 pilkarzy

odpowiedz
(L)eo - 29.08.2021 / 19:51, *.master.pl

Wiecie czego nam brakuje? Ambicji. Oni wychodza kopnąć 90 minut,hajs się zgadza i git. Mamy 5 pomocników w środku pola i nim nie gramy,nie rozgrywamy piłki do przodu,tylko do Boruca.. serce boli jak się ogląda tego beznadziejnego drewharta,który omen nomem bez Mladena w formie nie umie nic. Lopes to do dzisiaj nie wiem co robi w Legii. Tych dwóch nowych obrońców to Legia 2 max (jakim cudem Hanna gra w reprezentacji Izraela???!!!!). Hołownia z Mucim powinni iść razem z Jakszybojewem do Czech i nie wracać.. Nie dość że będziemy pośmiewiskiem w Europie,to jeszcze w lidze.

odpowiedz
Adam - 29.08.2021 / 19:51, *.inetia.pl

Teraz wychodzą transfery tacy Hanna Rose.., nie ma środka pola, młodzieżowcy Wisły przykryli naszych kapeluszem, nasi juniorzy to przedszkole wiec kupujemy za duże pieniądze Muciego, który jest niewiele lepszy. Niestety puchary zakładały obraz. Może tak źle jak z Lechem nie będzie ale niewiele lepiej

odpowiedz
(L)eo - 29.08.2021 / 20:09, *.master.pl

@Adam: Muci nie jest lepszy od nikogo,tak samo będzie z tym Celhaka,raz na 20 spotkań coś na farta wleci i git,pół Polski będzie gadać,że mamy ogromny talent z Albanii

odpowiedz
Abu Dziadu - 29.08.2021 / 19:49, *.myaisfibre.com

Dziękujemy naszemu ukochanemu prezesowi pięciolecia za wspaniałe wzmocnienia kadry zdolnej do gry na trzech frontach, aż człowiek żałuje, że nie ma czwartego, tak trzymać, siła ognia poraża każdego przeciwnika, a zmiany w decydujących momentach, gdy trzeba wgnieść rywala w trawnik imponujące, co w dobie, gdy można zmieniać pięciu zawodników jest bardzo ważne, gdyż dobrzy jakościowo zawodnicy gwarantują odpowiednią świeżość siłę i dynamikę umożliwiającą pełną dominację i panowanie nad oddychającym rękawami przeciwnikiem, gdy ciśnienie meczowe i temperatura sięga sufitu.

odpowiedz
On - 29.08.2021 / 19:49, *.versanet.de

Dno,dno i jeszcze raz dno!!! Tego nie dało się oglądać! Zmarnowany czas na oglądanie amatorszczyzny w wykonaniu zebranego szrotu CH.J wie skąd!!! Słabo to wygląda.

odpowiedz
pol - 29.08.2021 / 19:46, *.chello.pl

Kolejny raz nasrali nam w twarz.
I ten kaleczniak wieteska

odpowiedz
mrsn - 29.08.2021 / 19:55, *.axadirect.pl

@pol: gdyby nie Wieteska to nie wiem co by było

odpowiedz
kczeczu - 29.08.2021 / 19:45, *.205.223

Trzeba będzie przekładać wszystkie mecze w lidze żeby jakoś wypaśc w LE

odpowiedz
77/82 - 29.08.2021 / 19:44, *.chello.pl

Trzeba olać te puchary i grać w nich rezerwami. Będzie 0 punktów i trudno, to nie ważne. Wszystko trzeba postawić na ligę. Jeżeli nie będzie mistrzostwa to nie będzie pucharów w przyszłym sezonie. Tylko ścieżką mistrzowską można teraz coś ugrać. Nie ważne czy zajmiemy 2 czy 3 miejsce, w ten sposób nie wejdziemy do LKE. Tylko handicap w postaci możliwości przegrania 2/4 dwumeczy da jakiejkolwiek polskiej drużynie puchary na jesień. Od przyszłych rozgrywek tracimy punkty za LM i z rozstawieniami będzie jeszcze gorzej niż teraz.

odpowiedz
Kiel - 29.08.2021 / 20:02, *.t-mobile.pl

@77/82: Dokładnie. W punkt. Zaraz się okaże, że po 10 meczach będzie już po mistrzostwie.

odpowiedz
Zielu - 29.08.2021 / 19:42, *.centertel.pl

Żeby prezesowi stulecia podziękować za taką kadrę, chciałbym aby Czesiek właśnie teraz pierd...@ł ta robotę... Klasyczny przykład muki

odpowiedz
(L)uis - 29.08.2021 / 19:54, *.chello.pl

@pol:
Dzięki tej łajzie gramy w LE bo wycisnął z tych nieudaczników więcej niż są w stanie. To nie Czesiek biega po boisku... nie on odstawia nogę.. Pseudo piłkarzyki cały mecz dawali się popychać.. przegrywali wszystkie pojedynki... i mają na to wyj...ane.

odpowiedz
zenada - 29.08.2021 / 19:42, *.fiberlink.pl

Slisza trzeba sprzedać to go wystawiają do skutku aż mu coś wyjdzie katastrofa

odpowiedz
mrsn - 29.08.2021 / 19:44, *.axadirect.pl

@zenada: tak jak z Kulasem xD

odpowiedz
Krzyś - 29.08.2021 / 19:41, *.chello.pl

W polskiej lidze wystarczy biegać i być zaangażowanym. Czterech dwudziestolatków zamęczyło nasze gwiazdy. ciekawe czy w tym sezonie pojawi się u nas rozgrywający?

odpowiedz
Pab(L)o - 29.08.2021 / 19:41, *.mm.pl

Brak mi słów żeby opisać grę Pekharta, ehhh

odpowiedz
Dedi - 29.08.2021 / 19:50, *.plus.pl

@Pab(L)o:
Na ligę się już za słaby robi a co dopiero mówić na Napoli czy Lester ..Emreli jeden nie da rady. Napastnik potrzebny na wczoraj

odpowiedz
Robert Szenfeld - 29.08.2021 / 19:41, *.centertel.pl

Z taką ławą nie mamy czego szukać w lidze, a co dopiero w pucharach... 20 minut gry i reszta bieganie . Pekhart dno, Hołownia dno , Ciepiela ??? kto to jest ?? Zabłądził chłopak nie na ten stadion.

odpowiedz
Dedi - 29.08.2021 / 19:41, *.plus.pl

Mówiłem że tego meczu nie wygramy bo dziwnie będzie im zagrać w eklapie po emocjach w lidze Europy obastwiałem 2:2
Ale niestety mamy już drugą porażke....
Nie można już więcej załamywać w lidze bo jak nie będzie mistrza to czeka nas tylko liga Konferencji za rok.

odpowiedz
Czarny76 - 29.08.2021 / 19:43, *..

@Dedi: z takim podejściem i gra nie będzie nawet ligi konferencji bo nie załapiemy się na pudlo

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2021 / 19:44, *.mm.pl

@Dedi: Najpierw trzeba zdobyć PP albo zająć miejsce na podium.... a na to trzeba miec dość wyrównaną, szeroką kadrę. Czy mamy taką?

odpowiedz
Dedi - 29.08.2021 / 19:55, *.plus.pl

@Wolfik:
No tak... kadra jest problemem będzie motywacja bo nasi potrafią grać... Obawiam się że ciężko będzie o maksymalne skupienie po meczach z Napoli Leicester na mecze z Zabrzem czy Jagiellońią.... Przerwa na kadre jest bardzo dobra kurz i radość po awansie do LE odpadną Luqinhas ,Martins czy Boruc sobie odpoczną to wróci koncentracja na Ligę. Jak będzie wpadka ze Śląskiem to znaczy że po awansie do LE ośiedliśmy na Laurach.

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2021 / 20:02, *.mm.pl

@Dedi: Ja się obawiam, że będziemy w lidze "męczyć kota" do końca roku. Pytanie, ile w tym czasie stracimy do liderów. Strata 10-12 punktów bedzie juz nie do nadrobienia, a trzeba zauważyć że już tyle mamy. A trudni rywale dopiero na horyzoncie.

Klub nie był przygotowany do grania w Europie. Podobnie jak Lech w poprzednim sezonie. Oby nie zakonczyło się tak samo....

odpowiedz
Dedi - 29.08.2021 / 21:04, *.plus.pl

@Wolfik:
Niby jest już strata ale trzeba pamiętać o dwóch meczach które są przełożone , może je wygramy czyli do tej zdobyczy co mamy teraz można sobie już dziś dodać te 6 i policzyć wtedy stratę i już nie jest tak źle
Oczywiście mówię to w przenośni ale zakldamy że je wygramy tym bardziej że to będzie mecze z Łęczną.... i Zagłębiem Żurawia..... No jak tego nie wygramy w grudniu to jaczesz pierdzielesz. Natomiast na poważnie zamartwie się jeśli wtopią po przerwie na kadrze z Śląskiem Wrocław który w złej formie nie jest Magiera będzie zmotywowany. Wieże że Czesiek ogarnie to w tej przerwie oraz będzie jeszcze jeden transfer na środek pola albo napastnik.
Pozdrawiam L

odpowiedz
kibic - 29.08.2021 / 19:40, *.t-mobile.pl

Spokojnie..to tylko zmęczenie sezonem......

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 29.08.2021 / 19:42, *.plus.pl

@kibic: ????

odpowiedz
On - 29.08.2021 / 19:55, *.versanet.de

@kibic: dobre????

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 29.08.2021 / 19:40, *.plus.pl

Walka agresja ambicją i przygotowanie fizyczne tymi cechami wygrała Wisła.

odpowiedz
Szymon - 29.08.2021 / 19:39, *.chello.pl

Obraz nędzy. Pudel co tam kupiłeś?

odpowiedz
Elka - 29.08.2021 / 19:42, *.kpn.net

@Szymon: szrot dupe i kamieni kupe

odpowiedz
Miki - 29.08.2021 / 19:39, *.plus.pl

Sprzedać jak można Wieteskę, Lopeza, Jędrzejczyk, Pekhard na ławkę i niech tam zostaną. Nie wiem co oni trenują i jeszcze podobno dostaja tydzień wolnego. Masakra

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2021 / 19:39, *.mm.pl

Mecz ze Slavią kosztował niestety zbyt duzo sił. Wisła spuchła w 2-iej połowie, ale my niestety też. Cóż, wiadomo że w zasadzie gramy 13-14 zawodnikami. Takie mecze będą się zdarzać, trzeba się przyzwyczaić. Chyba, że wzorem poznaniaków bedziemy odpuszczać LE lub Mioduski się zreflektuje. Na co oczywiście nie liczę. "Mieć lub być" taki teraz mamy dylemat.

odpowiedz
Kobisborsz - 29.08.2021 / 19:39, *.stansat.pl

Druga połowa lepsza ale ciężko sie goni wynik. Wisła 117km Legia 110km idźcie na zachód piłkarzynki i tam sie tłumaczcie, że gracie za często i że przeciwnik podwójnie zmotywowany ????????????

odpowiedz
mietowy - 29.08.2021 / 19:38, *.aster.pl

Zastanawiam sie czy liga czy puchary? Bedzie tak ze puchary sie zesraja a liga bedzie moze gdzies w srodku i co wtedy beda robic dalej ???!!!!!!

odpowiedz
Tym - 29.08.2021 / 19:38, *.centertel.pl

Luguinhas porażka co on grał yeboah to by nam się przydał

odpowiedz
mrsn - 29.08.2021 / 19:40, *.axadirect.pl

@Tym: polecam udać się na usunięcie zaćmy

odpowiedz
mrsn - 29.08.2021 / 19:38, *.axadirect.pl

Wieteska jak zwykle najmocniejszy punkt zespoły. Mur nie do przejścia.
Slisz. Prefekcyjne podania. A przyjęcia? klej superglue ! Klasa, brawooo.
Lopez. Ależ zaangażowanie. Widać że 90 minut pressing. Płuca na boiskku!! To jest to!
Pekhart ależ to jest kingkong. Widać że w na siłowni się nie opierdziela.

A tak na marginesie to świetnie skrzydła napędzały akcje. Klepa, szybkość ! Espania!
Jędza zamiast w obronie to w ataku. Ależ głodny bramek!

O take Legie walczyłem

odpowiedz
Darek - 29.08.2021 / 19:37, *.t-ipconnect.de

Beznadziejna.Szkoda oczów na to.Slisz i Wieteska statysci przy golu.
Od Abu Hanny lepszy byłby zwykły chłopak z Mazowsza.
Dzisiaj nie było niczego.Brak drugiej lini.Brak strzałów z dystsnsu,brak gry skrzydłami.

odpowiedz
Ryba - 29.08.2021 / 20:22, *.chello.pl

@Darek : No te transfery ostatnie to szok totalny.. Abu Hanna to transfer na poziomi Termaliki.. Yaxibojew szkoda gadac... Rusyn wiadomo - kabaret. Rose już nam pokazał co potrafi w meczu z Dinamem xD My zamiast przed eliminacjami sie wzmacniac to sie oslabiamy.. Mileismy na prawym wahadle JUre Veso i Wszołka trener musi grać Jędrzejczykiem xD

odpowiedz
Wyborcza - 29.08.2021 / 19:37, *.jmdi.pl

To była 13tka którą każdy mógł trafić

odpowiedz
Lolo - 29.08.2021 / 19:37, *.plus.pl

Dziś dopiero było widać jaki kolek z tego Slisza! Tyle kasy za takiego paralityka! A Czesiu niech daje im znowu 3 dni wolnego bo dziś się nabiegali!!! Buahaha

odpowiedz
zenada - 29.08.2021 / 19:37, *.fiberlink.pl

Jedza, Slisz to sabotaż!!!! Ws, yscy się spinają na Legie, ale kopaniem w obronie meczy się nie wygrywa. Wisła im pokazała że aby wygrać trzeba z piła do przodu.

odpowiedz
Pjoter - 29.08.2021 / 19:36, *.knc.pl

Weszliśmy na drogę,którą rok temu chodził Lech Poznań...Finał tego spaceru pamiętamy.Czas na pobudkę...

odpowiedz
PanTrener - 29.08.2021 / 19:36, *.114.181

jak wy przygotowaliscie te Legie ze biega srednio o 5km mniej na mecz!!! no kur!!! az sie nie chce na to patrzec, jedyny mecz gdzie legia wiecej przebiegla to ten w ktorym przeciwnik dostal czerwona karte w pierwszej polowie, reszta zawsze stoi, przecietny zespol ktory bedzie walczyl o miejsce 5-8
Borek kumpel michniewicza lize go po jajkach, zamiast mowic prawde ze to trener slaby!

odpowiedz
Singspiel - 29.08.2021 / 19:41, *.plus.pl

@PanTrener: w poprzednim sezonie Legia przebiegla wiecej km niz rywale moze w 5 meczach. Futbol nie polega na bieganiu, tylko strzelaniu goli. I to do poprawki. Problemem jest tez waska kadra.

odpowiedz
Elka - 29.08.2021 / 19:35, *.kpn.net

Brawo panie pudel już dawno nie widziałem tak macarnej ekipy z Warszawy. A ch...j z ligą ważne ze puchary są . Kasa wpłynęła ale co to da kuchar zaraz posprowadza nowych zawodników co nie grali od pół roku bo po co inwestować prawda ? 2 dni do końca okna

odpowiedz
Elka - 29.08.2021 / 19:37, *.kpn.net

@Elka : nie ma przygotowania bo sprzedali większość co była na okresie przygotowawczym a ściągnąć tych co go nie mieli .

odpowiedz
Redi - 29.08.2021 / 19:35, *.play-internet.pl

Zwyczajnie bez ładu i składu. Ciężko będzie, upragnione puchary wyjdą nam bokiem... wszystko na to wskazuje

odpowiedz
Krzysztof - 29.08.2021 / 19:35, *.centertel.pl

Idźcie w ul.

odpowiedz
filand - 29.08.2021 / 19:35, *.inetia.pl

Szkoda tej porażki. Psów wieszać nie będę. Od tego są dyżurni hejtetzy. Dziękuję za walkę.

odpowiedz
Maro(L) - 29.08.2021 / 19:34, *.versatel.nl

Tylko uprzedzę. Michniewicz lepiej sie nie wypowiadaj! Słaby mecz widać brak kluczowych zawodników.

odpowiedz
Ja - 29.08.2021 / 19:34, *.t-mobile.pl

Czemu nie wszedl johanson i gdxie jest Rose?

odpowiedz
Ty - 29.08.2021 / 20:02, *.chello.pl

@Ja: Ty serio z tym Rose?? On się jeszcze nie obudził jak go zakręcili w meczu z Dinamem.. To że któs jest na ławce nie znaczy że się nadaje.. Wszedł na przykłąd SKibicki i nie pokazal nic.. Tylko same straty.. Jak na razie wyglada jak MANU w swoich najgorszych meczach.. Trener nie ma kim grać. Nie ma wahadeł nie ma środka pola więc jak tu chcieć zwyciężać.. A Johanson miał problemy ze zdroiem ale chyba nie można na barkach jednego chłopa zostawiać meczów na trzech frontach kazdy ma prawo byc chory....

odpowiedz
Jano - 29.08.2021 / 19:32, *.orange.pl

Legia zagrała jak banda pijanych żuli , zero zaangażowania, zero czegokolwiek, taka podśmietnikowa drużyna zagrałaby lepiej!!!!!! Do wywalenia wszyscy razem z Prezesem!!!

odpowiedz