Yuri Ribeiro - fot. Woytek / Legionisci.com

Debiuty Ciepieli i Ribeiro

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W meczu z Wisłą Kraków z "eLką" na piersi zadebiutował Bartłomiej Ciepiela, który zmienił w 70. minucie Ernesta Muciego. Drugim debiutantem był Rui Ribeiro, który dołączył do Legii podczas trwającego jeszcze okienka transferowego. Portugalczyk pojawił się na murawie w 83. minucie zmieniając kontuzjowanego Mateusza Wieteskę.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Andrzej Staszkiewicz - 30.08.2021 / 09:41, *.centertel.pl

Soarescu do wzięcia za 1 mln.euro.5 bramek w siedmiu meczach obecnego sezonu23 lata.PROMOCJA!!!

odpowiedz
Kibic - 29.08.2021 / 22:27, *.net.pl

Za dużo kombinacji ze składem typu luqi koło slisza, muci i lopes w miejscu gdzie powinien grać Josue i luqi, peckhart zamiast Emreliego który jest lepszy itd itd i później tracimy punkty.

odpowiedz
SF - 29.08.2021 / 21:04, *.tpnet.pl

Za malo czasu grali zeby ocenic debiut !!

odpowiedz
Legionista od czasu do czasu - 29.08.2021 / 20:59, *.chello.pl

Do kiedy trwa okno transferowe?

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 29.08.2021 / 20:48, *.vectranet.pl

nie grał od maja potrzebuje przygotowania okazuje sie ze do naszej druzyny nie trzeba sie przygotowywac bo slaby poziom wystarczy by grac w pierwszym skladzie nawet na zdieciu widac po gosciu ze sie ZASTANAWIA gdzie ja trafilem oni serio chca grac na takim poziomie bez zwiekszonej intensywnosci atakow i obrony bez szybkosci nic tylko cofne sie w rozwoju bankowo gosc nie dowieza ze tu sie tak gra

odpowiedz
ding - 29.08.2021 / 19:54, *.chello.pl

Ciepiela też dziś debiutował!

odpowiedz
Jano - 29.08.2021 / 19:43, *.orange.pl

Jak zobaczył do jakiego marnego klubu trafił to wyjedzie nie pakując się!

odpowiedz
(L) - 30.08.2021 / 07:42, *.t-mobile.pl

@Jano : Zobacz czy cię przypadkiem na Konwiktorskiej nie ma.

odpowiedz
Stefan1916 - 30.08.2021 / 11:27, *.chello.pl

@Jano : ty jesteś marny, czerwony buraku ziemny.

odpowiedz
Darek - 29.08.2021 / 19:42, *.t-ipconnect.de

Pojawił się i w zasadzie to tyle.

odpowiedz