Joel Abu Hanna - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Abu Hanna: Nie poddawaliśmy się, ale to było za mało

źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

- Przed meczem byliśmy bardzo zmotywowani, aby przełożyć energię z meczu przeciwko Slavii na spotkanie z Wisłą Kraków. Pierwsza połowa była dla nas bardzo trudna. Myślę, że nie graliśmy w piłkę tak, jak powinniśmy to robić - powiedział po meczu Joel Abu Hanna.

- Oczywiście to trudny moment, gdy zdobywasz bramkę, a ona nie zostaje uznana. Próbowaliśmy jednak dopiąć swego i się nie poddawaliśmy, ale to było za mało.

- Wisła zagrała tak, jak się spodziewaliśmy. Zagrali bardzo dobre spotkanie, nie możesz nas pokonać, jeśli nie grasz dobrze. Gratuluję Wiśle, a my powinniśmy spisać się lepiej.

- To niemiłe doświadczenie, kiedy po porażce przychodzi przerwa na reprezentację. Chciałoby się zagrać już za trzy dni i naprawić to co się wydarzyło. Jestem jednak pewien, że po przerwie reprezentacyjnej wrócimy silniejsi.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.