Sebastian Milewski - fot. legiasnookerschools.pl

Sebastian Milewski wicemistrzem Polski U-18 w snookera

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sebastian Milewski, zawodnik sekcji snookera Legii Warszawa zdobył srebrny medal mistrzostw Polski do lat 18, które odbyły się w Warszawie. Sebastian pokonał kolejno Witolda Bystrzyckiego 2-0, Jakuba Makowskiego (Legia) 2-0, Huberta Micherdzińskiego (Legia) 2-0, Krzysztofa Czapnika 2-0, a w półfinale zwyciężył Michałą Szubarczyka 3-1.
W finale zawodnik Legii przegrał 0-3 z Antonim Kowalskim.

Jakub Makowski z dwoma zwycięstwami (2-0 z Witoldem Bystrzyckim i 2-0 z Hubertem Micherdzińskim) zajął trzecie miejsce w grupie i nie awansował do fazy pucharowej. Hubert Micherdziński, który niedawno grał w finale otwartego PORS, tym razem zaliczył gorszy występ, nie notując wygranego meczu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Lolo Ferrari - 30.08.2021 / 12:54, *.riz.pl

Czy nasi ultrasi mysleli juz o oprawach na meczach Snookera i ciaglym piekielnym dopingu?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.