Arkadiusz Wrzosek - fot. Hagi

Kick-boxing

Wrzosek zmierzy się z Badrem Harim

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Już 4 września 2021 roku w Rotterdamie odbędzie się gala Glory 78, w trakcie której walką wieczoru będzie starcie kibica Legii Arkadiusza Wrzoska i Badra Hariego. Pojedynek ten zapowiadany jest jako jedna z najważniejszych walk w historii polskiego kickboxingu. Walce towarzyszyć będzie dodatkowa atrakcja dla fanów.

Walka z Holendrem marokańskiego pochodzenia Badrem Harim to także szansa na popularyzację wizerunku polskiego zawodnika. Pomóc mają w tym najnowsze technologie. Stąd podjęta współpraca z firmą BlocSport.One, dzięki której sportowiec zyskuje specjalną platformę do sprzedaży swoich aktywów w nowoczesny sposób.

fot. Hagi
fot. Hagi

– Pierwszy raz w historii sportu dzięki NFT skracamy dystans miedzy kibicem a zawodnikiem. Dajemy dostęp do zawodnika, jego kolekcji, spotkań oraz cyfrowego kontentu. Na tym etapie karty kolekcjonerskie sprzedawane w limitowanej edycji na pewno będą doskonałą inwestycją na przyszłość, szczególnie widząc jak dynamicznie rozwija się ten rynek. My inwestujemy w perspektywicznych zawodników takich jak Arek. Tych, którzy dziś są na dobrej drodze do zdobycia mistrzostwa jutro oraz takich, którzy doceniają nowe technologie i możliwości, jakie stwarza – mówi Tomasz Krzystek CEO, blocksport.one.

Posiadacz NFT może wziąć udział w typowaniu przebiegu walki. Dla najlepszych przewidywana jest dodatkowa pula pieniężna. Dodatkowo jedno NFT będzie sprzedawane jako aukcja internetowa, w której zwycięzca otrzyma koszulkę z walki, a kolejne („super rare”) będą dawały możliwość spotkania z mistrzem. Start sprzedaży poprzez stronę nftdeals.io.

- W poprzednim roku przełożono mi trzy walki. Tylko ja i moi sparingpartnerzy, wiemy w jakiej jestem dyspozycji. Czuję się o wiele mocniejszy niż dwa lata temu, ale bukmacherzy o tym nie wiedzą. Ale prawda jest też taka, że Badr Hari byłby faworytem w walce z każdym zawodnikiem na świecie - mówi Wrzosek w rozmowie ze Sport.pl.

- Z Legią jestem związany od urodzenia. Nie nazwałbym tego jednak nigdy zajawką, bo to oznaczałoby coś chwilowego. Legia nie jest fanaberią. Wychowałem się na Powiślu, od kiedy mogłem poruszać się po mieście samodzielnie chłonę bycie legionistą. Chodzę na mecze Legii. To miłość, która jest przekazywana od dzieciństwa. Legioniści są moimi braćmi, na wyjazdach byliśmy już wszędzie i to naprawdę jest niepowtarzalny klimat. Nie będę tego ukrywał, ale większość tego co osiągnąłem zawdzięczam Legii. To ona ukształtowała mnie jako człowieka i również zbliżająca się walka będzie miała miejsce w dużej części dzięki niej - mówi legionista, który nie wyklucza, że w przyszłości spróbuje swoich sił w MMA. Całą rozmowę z Arkiem można przeczytać tutaj.Badr Hari jest sklasyfikowany na trzecim miejscu rankingu Glory (106-15, 92 KO). Wrzosek to numer 8 rankingu wagi ciężkiej Glory. Przegrał przez jednogłośną decyzję z Adegbuyim na Glory 62, a następnie zwyciężył w bardzo dobrym stylu Dennisa na Glory 71.

Transmisję walki w systemie PPV można obejrzeć na Glorykickboxing.com

fot. Hagi
fot. Hagi
fot. Hagi
fot. Hagi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
M3 - 02.09.2021 / 15:05, *.zus.pl

Grubo ! Pamiętam czasy jak Badr w finale K-1 był dyskwalifikowany za stomp na Remym Bonjaskym. Gościu zaprzepaścił swój talent. Powodzenia Arek !!!

odpowiedz
Pozdro(L) - 02.09.2021 / 03:54, *.tpnet.pl

Powodzenia, 3mam(y) kciuki .

odpowiedz
Stork - 02.09.2021 / 00:17, *.virginm.net

HCF tez jedzie wspierac

odpowiedz
j24 - 01.09.2021 / 20:57, *.play-internet.pl

Zaje*iste rękawice. Powodzenia!

odpowiedz
Vand. - 01.09.2021 / 16:22, *.surfer.at

Powodzenia i aby cala ekipa TB byla w Roterdamie????.

odpowiedz
ziutek - 01.09.2021 / 12:59, *.vectranet.pl

Powodzenia Arek! Będzie oglądane!

odpowiedz
TB’95 - 01.09.2021 / 11:40, *.if.ua

Bracie jedziemy do Ciebie ;) Mocno Legia !!!

odpowiedz
Kamil(L) - 01.09.2021 / 10:36, *.com.pl

Powodzenia Arek! MOCNO LEGIAAA!

odpowiedz
MK - 01.09.2021 / 10:35, *.187.2

Powodzenia!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.