Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com

Emreli zagrał z Irlandią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Mahir Emreli wystąpił w barwach reprezentacji Azerbejdżanu w zremisowanym 1-1 meczu z Irlandią w ramach eliminacji mistrzostw świata. Napastnik Legii pojawił się na boisku w wyjściowej jedenastce i spędził na nim 79 minut.

Filip Mladenović znalazł się w meczowej kadrze Serbii na mecz z Luksemburgiem. Legionista nie pojawił się jednak na murawie. Ihor Charatin znalazł się poza kadrą na mecz Ukraina – Francja, a Joel Abu Hanna nie zmieścił się w kadrze Izraela na spotkanie z Austrią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Arek - 05.09.2021 / 00:10, *.tpnet.pl

Taki sobie występ. Chociaż ciężko się spodziewać, czegokolwiek jak przez cały mecz ma się półtora sytuacji. I jeszcze nawet bramkę strzelili.

odpowiedz
PedroS-c - 05.09.2021 / 09:41, *.chello.pl

@Arek: "sytuacja" to rodzaj żeński, więc półtorej...

odpowiedz
NIE POJAWIŁ SIE ,NIE ZMIEŚCIŁ I PO ZA KADRĄ,OWOCE KUCHARSKIEGO ECH - 04.09.2021 / 21:45, *..


Filip Mladenović znalazł się w meczowej kadrze Serbii na mecz z Luksemburgiem. Legionista nie pojawił się jednak na murawie. Ihor Charatin znalazł się poza kadrą na mecz Ukraina – Francja, a Joel Abu Hanna nie zmieścił się w kadrze Izraela na spotkanie z Austrią.

odpowiedz
Władeczek - 04.09.2021 / 23:47, *.chello.pl

@NIE POJAWIŁ SIE ,NIE ZMIEŚCIŁ I PO ZA KADRĄ,OWOCE KUCHARSKIEGO ECH: a za to juranowic zagrał cały mecz ze Słowacją, a ten biedak sprzedał go za tzw. frytki............celtik ma z Loczka niezłą bekę...........

odpowiedz
Szymon - 05.09.2021 / 11:21, *.t-mobile.pl

@Władeczek: skumaj baranku że transfer Jury to wałek, dziennik poszli pod ..... cała Anglia huczała o tym

odpowiedz
Władeczek - 05.09.2021 / 11:39, *.chello.pl

@Szymon: Łosiu skumaj sobie, że liczy się to co w sieci, a w sieci było 3 bańki ojro............

odpowiedz
NIE POJAWIŁ SIE ,NIE ZMIEŚCIŁ I PO ZA KADRĄ,OWOCE KUCHARSKIEGO ECH - 05.09.2021 / 16:45, *.252.110

@Władeczek: WSZYSTKO CUCHNIE I ŚMIERDZI OD KIEDY KUCHARSKI JEST W LEGII..ECH...

odpowiedz
Gigi - 05.09.2021 / 17:36, *.sekrd.ru

@NIE POJAWIŁ SIE ,NIE ZMIEŚCIŁ I PO ZA KADRĄ,OWOCE KUCHARSKIEGO ECH: Bo Charatin dostał sraki i go wywalili ze zgrupowania, a lekarz zlecił dalsze badania, chociaż parę dni temu przechodził testy medyczne. Oby nie okazał się taką legendą, jak Obsradović, chyba że go Miodzio kowidzikiem zaraził i za parę dzionków mu przejdzie.

odpowiedz
(L) - 04.09.2021 / 20:02, *.vectranet.pl

Przynajmniej nie wrócą z urazami za to byli w treningu.

odpowiedz