fot. Hugollek / Legionisci.com

Sparing: KPS Siedlce 1-4 Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii wygrali w przedsezonowym sparingu rozegranym w Siedlcach z miejscowym KPS-em 4-1. Trenerzy obu drużyn wcześniej ustalili taką właśnie formułę gry kontrolnej. Pierwsze trzy sety zwyciężył nasz zespół, w czwartym KPS wygrał 26-24, a piąty set rozgrywany w formie tie-breaka ponownie padł łupem legionistów.

KPS Siedlce 1-4 (21-25, 19-25, 22-25, 26-24, 12-15) Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
ws - 04.09.2021 / 13:03, *.play-internet.pl

Dobra wiadomość chociaż to tylko sparing. A jaki był sklad? Można wiedzieć coś więcej. Czy Orlen będzie sponsorem tak jak koszykarzy czy to wyklucza się? Chyba już przestali sponsorować Politechnikę bo nie ma ich w nazwie klubu Plus ligi.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.