fot. Hagi / Legionisci.com

Celhaka i Muci zagrali w reprezentacji Albanii

Woytek

Jurgen Celhaka i Ernest Muci zagrali w reprezentacji Albanii w przegranym 0-4 spotkaniu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Czechami. Obaj zagrali w podstawowym składzie, Celhaka z boiska zszedł w 77. minucie. Z kolei Muci, który został przesunięty z pierwszej reprezentacji do młodzieżowej, grał do 64. minuty.
U-21: Czechy 4-0 Albania
Tomas Ostrak 6, Daniel Fila 13, Krystof Danek 32, Pavel Sulc 83

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Damian(Ch) - 07.09.2021 / 01:03, *.myvzw.com

Redakcjo Muci to zszedł z boiska w 64 minucie, a wyszedł w podstawie. Nie zmienia to faktu, ze chłopaki nie pograli za bardzo. Pozdrawiam

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.