Mateusz Wieteska i Rafael Lopes - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening z młodzieżą i Andre Martinsem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Pięciu zawodników z rezerw i CLJ wzięło udział w poniedziałkowym treningu pierwszego zespołu, który rozpoczął się po godzinie 11:30. Pod nieobecność kilkunastu kadrowiczów sztab szkoleniowy zaprosił Jordana Majchrzaka, Dawida Kiedrowicza, Wiktora Kamińskiego, Macieja Kikolskiego i Jakuba Murawskiego. W sumie trenowało 17 zawodników, a z boku zajęciom przyglądali się temu trenerzy rezerw i drużyn młodzieżowych.

Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Woytka

Kikolski i Murawski cały trening ćwiczyli umiejętności bramkarskie pod okiem Ricardo Pereiry na sąsiednim boisku. Pozostali najpierw grali w dziada, a następnie odbyła się dłuższa gierka na cztery małe bramki 7 na 7 plus joker, w którego rolę wcielił się Mateusz Wieteska. Trener zwracał uwagę na górne prostopadłe podania, po których atakujący musieli wpakować piłkę do siatki. - - Tak jest, tego szukamy - komentował dobre zagrania Michniewicz. W gierkach aktywnie w polu uczestniczył Artur Boruc, który często głośno i czasami dosadnie motywował kolegów do wytężonego wysiłku.

W całym treningu normalnie brał udział Andre Martins, który w rewanżowym meczu ze Slavią Praga doznał urazu stawu skokowego. Portugalczyk problemy zdrowotne ma już na szczęście za sobą.

Oprócz wyżej wymienionych w zajęciach wzięli udział: Tomas Pekhart, Mateusz Hołownia, Josue, Luquinhas, Lindsay Rose, Rafael Lopes, Yuri Ribeiro, Kacper Kostorz i Artur Jędrzejczyk.

We wtorek i środę legioniści także będą ćwiczyli o godzinie 11. W czwartek zajęcia zaplanowane zostały na godzinę 17, by wzięła w nich udział większość kadrowiczów. Wyjazdowy mecz ze Śląskiem Wrocław odbędzie się w sobotę, 11 września o godzinie 20:00.

Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
Jordan Majchrzak i Dawid Kiedrowicz - fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
Jakub Murawski i Maciej Kikolski - fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.