Zapasy

Sześć medali legionistów na mistrzostwach Mazowsza

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnią niedzielę odbyły się mistrzostwa woj. mazowieckiego w zapasach w stylu klasycznym w kategoriach wiekowych młodzika, kadeta i juniora. Zawodnicy Legii zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej, zdobywając łącznie sześć medali.

Wśród juniorów, w kat. -72kg zwyciężył Salman Kucheev, a Iskadzi Magomurzaev w kat. -67kg był trzeci. Wśród kadetów medale dla Legii zdobyli: Michał Puchalski złoto w kat. -80kg, Daniel Zawadzki złoto w kat. -92kg, Wiktor Piec srebro w kat. -71kg, a Kajetan Kołosiński brąz w kat. -65kg.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.