Jurgen Celhaka - fot. Woytek / Legionisci.com

Pierwszy trening Celhaki, dołączyli Muci, Skibicki, Nawrocki i Tobiasz

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na środowy trening, który rozpoczął się o godzinie 11, dołączyło pięciu kadrowiczów - Kacper Skibicki, Maik Nawrocki, Kacper Tobiasz, Ernest Muci i Jurgen Celhaka. Dla tego ostatniego były to pierwsze zajęcia z nową drużyną. 20-letni Albańczyk podpisał kontrakt z Legią 28 sierpnia, więc nie miał jeszcze okazji poznać nowych kolegów.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Woytka

Obecny był także Lirim Kastrati. Kosowianin miał lecieć załatwiać sprawy wizowe związane z meczem ze Spartakiem Moskwa, który odbędzie się już za tydzień w Rosji, ale jego wyjazd przesunął się na piątek. Do grupy młodych zawodników dołączył Miłosz Pacek (rocznik 2003).

Trening rozpoczął się od kilkunastominutowej rozgrzewki, następnie sztab zarządził kolejno gierki jeden na jednego, dwóch na jednego i trzech na jednego. Wszystko to odbywało się na małych polach gry na małe bramki.

Potem zawodnicy ofensywni zajęli się tym, co lubią najbardziej, czyli strzałami. Tomas Pekhart, Rafael Lopes, Luquinhas, Ernest Muci, Kacper Kostorz, Josue, Lirim Kastrati, Jordan Majchrzak i Dawid Kiedrowicz z różnych pozycji testowali zwinność trójki bramkarzy. Pozostali zawodnicy pracowali nad taktyką w obronie. W pewnym momencie Artur Boruc zszedł z bramki i musiał przyłożyć lód do lewego kolana. Doświadczony legionista wrócił jednak do zajęć na ostatnią część, czyli dużą grę 2 razy 15 minut. Składy były następujące:

Żółci: Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Nawrocki - Skibicki, Andre Martins, Luquinhas, Muci, Ribeiro - Rafael Lopes, Pekhart

Fioletowi: Tobiasz - Rose, Hołownia, Pacek - Kiedrowicz , Celhaka, Knera, Josue Kastrati - Kostorz, Majchrzak

Swoją szybkość kilka razy zaprezentował Kastrati, a wydawało się, że mało zaangażowany w grę był natomiast Celhaka. - Taki motorek z niego, a my stare diesle, w których trzeba wymieniać olej - komentował "Jędza", po tym jak kilka razy musiał ścigać się z reprezentantem Kosowa.

W czwartek do zajęć powinni wrócić Mahir Emreli, Joel Abu Hanna, Filip Mladenović, Jakub Kisiel i Szymon Włodarczyk. Trening został zaplanowany na godzinę 17.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Jurgen Celhaka - fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Legion - 09.09.2021 / 08:34, *.194.12

Skibicki to przecież zmęczony. Dać mu wolne do końca sezonu, niech chłopaczyna odpocznie, bo się zmęczył już sezonem.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 08.09.2021 / 23:47, *.vectranet.pl

Co z Charatinem... to jest profesjonalny klub, żeby od 3 dni nie wydac komunikatu...............

odpowiedz
W b - 09.09.2021 / 02:33, *.tpnet.pl

@Trener Bramkarzy: Synku , każdy czasem wyzeruje Alpagie albo inny szlachetny płyn , widocznie po prostu go suszyło . Nie martw sie , jutro wróci - jak Tobiasz , Nawrocki , Skibicki i Muci .

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 09.09.2021 / 06:07, *.vectranet.pl

@Trener Bramkarzy: powazny klub nie przegrywa 4 spotkan na poziomie 4 ligi gdzie wystepuje 76 druzyn wynik mniejszy niz roznica 3 bramek jest porazka powazny klub powinien szkolic mlodziez tak by w wieku 18-19 lat byli na poziomie minimum 1-2 ligi juz nie wspomne o ekstraklasie jak tak nie jest to ludzie zajmujacy sie tym sa nie kompetetni zle przygotowywuja mlodziez rezerwy trener rezerw nie moze byc wynalazkiem ktorego zwolnila skra czestochowa po 8 porazkach (remis tez porazka) a po zwolnieniu trenera asysteci awansowali na zaplecze ekstraklasy znow zatrudnianie trenerow z kapelusza moze ktos pojdzie po rozum do glowy i zatrudni powaznych trenerow nasi mlodzi zawodnicy powinni wystepowac na zapleczu ekstraklasy by w razie czego modz awansowac do pierwszej druzyny gra w 4 lidze i porazki to wstyd

odpowiedz
Ehmehme - 09.09.2021 / 08:45, *..

@Trener Bramkarzy: Charatin działa metodą na Obradovića.

odpowiedz
exsa - 08.09.2021 / 21:37, *.tpnet.pl

P.Charatina pewnie mamy juz z glowy tak jak dwoch poprzednich oby to sie nie sprawdzilo !!!!

odpowiedz
Rambo - 08.09.2021 / 20:25, *.centertel.pl

Gość nie był zaanżowany na pierwszym treningu w nowej drużynie. Zapowiada się interesująco.

odpowiedz
Pytanko - 08.09.2021 / 20:13, *.t-mobile.pl

A ci z Charatinem? Opuścił zgrupowanie Ukrainy z uwagi na stan zdrowia ( problemy żołądkowe) u nas cisza, na treningu go nie ma, jakieś info ?

odpowiedz
Arek - 09.09.2021 / 01:01, *.tpnet.pl

@Pytanko: jutro ma być.

odpowiedz
LE - 08.09.2021 / 18:34, *.tpnet.pl

Czyzby rozmowa podczas meczu ze Spartakiem M. ma dotyczyc ewentualnego powrotu P.Czerczesowa na stanowisko Trenera "LEGII" !!

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 08.09.2021 / 17:49, *.vectranet.pl

wygraja 1-0 czy 3-1 i zachwalaja pilkarzy tu jest LEGIA WARSZAWA kazdy wynik ponizej 3-0 jest porazka mecz wygrany to taki powyzej 3 bramek LEGIA zaczyna wynik od 0-2 i ma gonic wynik jak nie wygraja to ich je... w szatni ze porazka wygrana 1-0 czy 2-0 to porazka za kazdy taki wynik dodatkowe treningi skoncza sie porazki na poziomie 4 ligi jak przestaniecie zachwalac grajkow ze wygrali 1-0 wstyd

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 08.09.2021 / 19:01, *.vectranet.pl

@Elquatro: jak mozna przechodzic obojetnie po porazce 0-1 z jakims gks wikliniec w 4 lidze ??? gdzie podstawowi zawodnicy Legi tam graja to sa rezerwy Legii czego my szukamy w europie ??? jak rezerwy se w 4 lidze nie radza zawodnicy tych rezerw uzupelniaja pierwszy sklad masakra brak mistrzostwa =brak pucharow
a z tak waska kadra na 3 frontach nie pogramy bo zawodnicy rezerw nie wspomoga w pucharze polski czy w lidze zawsze bedzie kombinacja z pilkarzami 1 zespolu

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 08.09.2021 / 17:38, *.vectranet.pl

kur... jak z tych rezerw maja byc pilkarze ??? jak caly tydzien czekaja na mecz a jak jest mecz ktory trwa ponad godzine to chodza po boisku brak intensywnosci szybkosci Czerczesow powinien przejsc po tych wszystkich akademiach i im pokazac jak maja zapier...ć zenada tych wszystkich pseudo trenerow

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 08.09.2021 / 17:30, *.vectranet.pl

GKS wikilec pierwsza polowa 0-1 w plecy co jest grane Legia II powinna swoje mecze wygrywac w fortuna-1-lidze tak robia wielkie kluby a my w 4 lidze se nie radzimy i dajemy ciala to jest zart !!! jak zawodnicy 2 skladu maja zasilac pierwsza druzyne gdzie sa tam trenerzy ktorzy wycisna z tych pilkarzy maxa rezerwy Legi powinny trenowac 100 razy mocniej by wskoczyc na wyzszy poziom a przeskok z rezerw do jedynki powinien byc wzmocnieniem dla pierwszego skladu nie tak sie prowadzi KLUB MIODUSKI zajmnij sie rezerwami tam musi byc jakosc !!!!!!!

odpowiedz
Koniec. Samowolki w Legii - 08.09.2021 / 16:55, *.t-mobile.pl

Panie Stanisławie ju czekamy, nasze asy dostaną w koncu profesjonalny wycisk
Ten trener to ostatnia nadają dla Legii jest wart każdych pieniędzy na zatrudnienie

odpowiedz
Czerczesow bedzie trenerem Legii - 08.09.2021 / 16:51, *.t-mobile.pl

W koncu bedzie prawdziwy trener
Dawaj , dawaj Panie Stanislawie

odpowiedz
Bolo - 08.09.2021 / 16:37, *.chello.pl

No ciekawe co z tych dwóch młodych Albańczyków będzie na razie Muci oprócz dwóch przepieknych bramek nie zrobil na boisku nic pozytywnego a tu pierwszy trening i środkowy pomocnik jest mało zaangażowany w gre.. dobrze to nie wrozy oby bylo inaczej! Czekamy na powrót wszystkich i kadra jest silna! Zobaczymy czy na tyle silna żeby grać z powodzeniem na trzech frontach.

odpowiedz
Pawełek - 08.09.2021 / 14:33, *.netfala.pl

A Ślisz trenował czy liczy na grę z Anglią?

odpowiedz
Paweł - 08.09.2021 / 15:04, *.mm.pl

@Pawełek: używasz mózgu czasami?

odpowiedz
Arek - 08.09.2021 / 15:22, *.tpnet.pl

@Paweł : żeby użyć mózgu, trzeba go posiadać.

odpowiedz
Tak - 08.09.2021 / 13:20, *.centertel.pl

Skibicki jest zmęczony niech jeszcze odpocznie.

odpowiedz
MUNDEK - 08.09.2021 / 12:35, *.com.pl

TO JESZCZE RAZ JA CHODZOM PLOTKI ZE MICHNIEWICZ OBEJMNIE ZIMA KADRE A NASZ ZESPÓŁ CZERCZESOW ALE TO TYLKO PLOTKI ALE CZYTAŁEM ZE NASZ PREZES SPOTKA SIE Z CZERCZESOWEM NA MECZU ZE SPARTAKIEM PODAŁA WIRTUALNA POLSKA I MECZYKI PL

odpowiedz
Zbyszek - 08.09.2021 / 11:47, *.cyfrowypolsat.pl

Ego Wszołka nie zmieściło się na naszym stadionie, myślał że tam w Berlinie stadion będzie większy. Założę się że zimą zobaczymy go w Płocku albo Jadze, albo innej szrotowni

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 08.09.2021 / 13:45, *.plus.pl

@Zbyszek: teraz to już tylko Łęczna Mielec albo Nieciecza mu pozostały bo kolega Sromowiec z polonii już w Gdańsku nie pracuje :)

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 08.09.2021 / 13:48, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Stokowiec znaczy

odpowiedz
Dom_Rembsky - 08.09.2021 / 14:43, *.chello.pl

@Zbyszek: może wróci do swojego ukochanego klubu

odpowiedz
MUNDEK - 08.09.2021 / 11:42, *.com.pl

SŁYSZELYSCIE GWIAZDA WSZOŁEK MA KŁOPOTY Z GRANIEM CIEKAWE KTO DORADZAŁ MU NIE DOGADANIE SIE Z LEGIA Z NÓW MENADZER MU W GŁOWIE NA MOCIŁ WRÓCI DO POLSKI Z PODKULONYM OGONEM TYLKO NIE LEGI MA KŁOPOTY Z TRENEREM TAM TESZ CHODZA TAKIE SŁUCHY A JAKA JEST WASZA OPINIA PROSZE O KOMETARZE

odpowiedz
SEBO(L) - 08.09.2021 / 12:30, *.chello.pl

@MUNDEK: KOMETARZ +1

odpowiedz
Ehmehme - 08.09.2021 / 12:41, *.indo-blog.info

@MUNDEK: Caps Look ci się zaciął.

odpowiedz
bubba - 08.09.2021 / 13:44, *.hawetelekom.pl

@Ehmehme: caps lock i słownik ortograficzny :-

odpowiedz
:) - 08.09.2021 / 13:47, *.plus.pl

@MUNDEK: razem z puchaczem myśleli że zawojuja burdellige a tu takie niepowodzenie.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 08.09.2021 / 13:50, *.plus.pl

@:): wszolek to już zawojował w swoim życiu Włochy Anglię więc chciał i Niemcy cóż ambicji pozazdrościć zostawić MP i iść do średniaka bundesligi.

odpowiedz