Legia 08 U14 - Wisla Plock 08 - fot. Raffi / Legionisci.com

Młodzież: Legia U14 3-0 Wisła Płock

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W zaległym meczu 3. kolejki Ekstraligi U14 Legia podejmowała Wisłę Płock 2008. Do przerwy goście grali dość asekuracyjnie, ale w końcowych minutach legioniści zdołali strzelić im dwa gole, po strzałach Dołowego i Borowca. Tuż przed przerwie podanie od Żeka zamienił na gola Rafalski. Wynik 3-0 nie uległ już zmianie, mimo wysiłków i okazji z obu stron.

W Legii szansę gry w sporym wymiarze czasowym dostali wszyscy zawodnicy z kadry meczowej. Po trzech rozegranych meczach legioniści zajmują 3. miejsce w tabeli, za Drukarzem i Zniczem Pruszków.

Ekstraliga U14: Legia Warszawa 3-0 (2-0) Wisła Płock 08
1-0 30 min. Maksymilian Dołowy (głową, as. Pascal Mozie z rogu)
2-0 38 min. Kacper Borowiec (as.. Marceli Żek głową)
3-0 42 min. Juliusz Rafalski (as. Marceli Żek)

Strzały (celne): Legia 21 (11) - Wisła 4 (2)

Legia: Jan Bienduga, Marcel Grzejda, Daniel Foks, Marceli Żek, Maksymilian Dołowy, Filip Nieckarz, Mikołaj Jasiński, Pascal Mozie, Kacper Borowiec, Piotr Bzducha, Bartłomiej Leszczyński, Daniel Wyrozumski, Oliwier Puto, Maciej Chojnowski, Antoni Sobolewski, Piotr Szyndralewicz Ż, Artur Sikorski, Juliusz Rafalski
Trener: Jakub Renosik, II trener: Tomasz Kycko

fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com