Legia 08 U14 - Wisla Plock 08 - fot. Raffi / Legionisci.com

Młodzież: Legia U14 3-0 Wisła Płock

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W zaległym meczu 3. kolejki Ekstraligi U14 Legia podejmowała Wisłę Płock 2008. Do przerwy goście grali dość asekuracyjnie, ale w końcowych minutach legioniści zdołali strzelić im dwa gole, po strzałach Dołowego i Borowca. Tuż przed przerwie podanie od Żeka zamienił na gola Rafalski. Wynik 3-0 nie uległ już zmianie, mimo wysiłków i okazji z obu stron.

W Legii szansę gry w sporym wymiarze czasowym dostali wszyscy zawodnicy z kadry meczowej. Po trzech rozegranych meczach legioniści zajmują 3. miejsce w tabeli, za Drukarzem i Zniczem Pruszków.

Ekstraliga U14: Legia Warszawa 3-0 (2-0) Wisła Płock 08
Gole:
1-0 30 min. Maksymilian Dołowy (głową, as. Pascal Mozie z rogu)
2-0 38 min. Kacper Borowiec (as.. Marceli Żek głową)
3-0 42 min. Juliusz Rafalski (as. Marceli Żek)

Strzały (celne): Legia 21 (11) - Wisła 4 (2)

Legia: Jan Bienduga, Marcel Grzejda, Daniel Foks, Marceli Żek, Maksymilian Dołowy, Filip Nieckarz, Mikołaj Jasiński, Pascal Mozie, Kacper Borowiec, Piotr Bzducha, Bartłomiej Leszczyński, Daniel Wyrozumski, Oliwier Puto, Maciej Chojnowski, Antoni Sobolewski, Piotr Szyndralewicz Ż, Artur Sikorski, Juliusz Rafalski
Trener: Jakub Renosik, II trener: Tomasz Kycko

fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
kami(L)PRAGA - 09.09.2021 / 10:33, *.vectranet.pl

Brawo Chłopaki !!!!!! Dajecie Nadzieje ze w przyszlosci bedzie tyLko Lepiej !!!

odpowiedz
Szkoleniowiec - 09.09.2021 / 11:00, *.play-internet.pl

@kami(L)PRAGA: Kamilu, ch....ja dają a nie nadzieję. 3 miejsce po 3 meczach i pokonani słabej akademii ścisłej. W tej Akademi połowa chłopaków nie powinna przekroczyć bram Ł3. A graja bo rodzice np w korporacjach wykupują od kudłatego loże aby mlody mógł grac w Legii, ot taki kaprys. Potem ŻyLeta ma pretensje ze nie ma mlodych w 1 drużynie. Powstaje płacz że mamy Legie cudzoziemską. Jak k...wa mamy mieć młodzież jak nepotyzm a nie umiejętności decydują o grze w Akademi Legi.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 09.09.2021 / 11:28, *.vectranet.pl

@Szkoleniowiec: JEDNYM SLOWEM ...j nie akademia a Polska PILKA NIGDY nic nie osiagnie jak takie pajace beda za sterami lalusie beda wystepowac w barwach Legii bo rodzice placa ku,,,, ze niemam miliarda na koncie w 10-15 lat bym od zera zbudowal klub ktory wygra LM moze ktos sie smiac ale to nie jest takie ciezkie troszke tylko dzieci by byly przeciazone praca
prawdopodobnie mlodziez grajaca w mojej szkolce wystepowala by ze starszym rocznikiem a treningi mieli by jak my za dawnych lat gralismy od rana do wieczora na boisku jeszcze przy odnowach biologicznych bajka jak to mozna dzieci przygotowac

odpowiedz
Jimmy - 09.09.2021 / 20:48, *.orange.pl

@Szkoleniowiec: bzdury opowiadasz pan, ale taki bzdury słyszy się właśnie od trenerów innych drużyn dokładnie.
Może 15 lat temu takie rzeczy się zdarzały, ale od kiedy wytartego nie ma w Legii, to takich akcji też nie ma

odpowiedz
yo11 - 09.09.2021 / 09:04, *.centertel.pl

"dziś Warszawa czeka na Marcela Żeka" !!

odpowiedz