Patryk Akala - fot. Woytek / Legionisci.com

Patryk Akala w Legii na kolejny sezon

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Czołowa postać siatkarskiej Legii w minionym sezonie - Patryk Akala przedłużył o rok kontrakt z naszym klubem i występować będzie z eLką na piersi w nadchodzących rozgrywkach I ligi. Środkowy bloku w ostatnim sezonie spędził najwięcej minut na parkiecie spośród wszystkich legionistów. Mimo wielu ofert z innych klubów, Akala przedłużył umowę z Legią.

- Patryk to jeden z najbardziej doświadczonych siatkarzy w naszym zespole. Jego siatkarska kariera bogata była w wiele pięknych i trudnych momentów. To niezwykle ambitny i waleczny gracz. Cieszymy się, że pomoże nam w nowym sezonie w osiągnięciu jak najlepszego wyniku - powiedział Michał Trybusz, Członek Zarządu Sekcji Siatkówki Legii Warszawa.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.